Bílý Kámen-sportovní areál 2014 - 27. ročník putovního poháru SDH Bílý Kámen

Liga: -
Místo: Bílý Kámen
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 16. 08. 2014 13:30
Kontakt:   Radim Kriegsmann
Telefon:  728372091

Začátek rezervace: 01. 08. 2014 12:00
Konec rezervace: 15. 08. 2014 22:00
Začátek tipování:  16. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 16. 08. 2014 00:00
Zadal: Radim Kriegsmann

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Termín konání:

16. srpna 2014

 

 

Prezence družstev:

12:45 - 13:15

Start prvního družstva:

13:30

Program:

1. kolo - muži 3B

 

 

 

- ženy 2B

 

 

Finále: 2B- 5 nejrychlejších družstev mužů z 1. kola a jeden vylosovaný

 

Pravidla soutěže:      dle Jihlavské Open ligy

možnost zapůjčení 2 soutěžících z jiných týmů

elektronická časomíra, sklopné terče

travnatá trať, dlážděná základna

 

Ceny:                         Muži

1. místo – Motor TAZ 1500, věcné ceny, putovní pohár a pohár

2. místo – věcné ceny, 800,- Kč, pohár

3. místo – věcné ceny, 700,- Kč, pohár

4. místo – věcné ceny, 600,- Kč

5. místo – věcné ceny, 500,- Kč

6. místo – věcné ceny, 400,- Kč

7. – 15. místo – věcné ceny

 

Ženy

 

1. místo – věcné ceny, 500,- Kč, putovní pohár a pohár

2. místo – věcné ceny, 400,- Kč, pohár

 

3. místo – věcné ceny, 300,- Kč, pohár

4. – 8. místo – věcné ceny

 

Nejrychlejší proudař/proudařka – věcné ceny, pohár

Nejrychlejší družstvo na široké hadice –věcné ceny

Vítěz finále získá živé sel


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bily-kamen-2014-08-16-5826.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílý Kámen JIRadim Kriegsmann
22Hrobice PAjan pleskot
34Čenkov JIRadim Kriegsmann
45Jiřín JIVojtěch Šalanda
56Vyskytná nad Jihlavou JIRadim Kriegsmann
67Batelov JIRadim Kriegsmann
78Kamenice JILukáš Fiala
89Radkov JIDavid Pavlíček
912Netín SupersportZRRadim Kriegsmann
1019Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
1120Příseka JIRadim Kriegsmann
1229Tatobity SMJosef Židů
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vyskytná nad Jihlavou JIRadim Kriegsmann
22Boršov JIPetra Nečadová
33Příseka JIRadim Kriegsmann


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI17,1917,6117,612017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mysletice JI17,7217,6917,722017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sedlatice BJI17,6218,1018,102017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Božejovice TA18,1618,3118,312017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Heřmaneč JH17,8718,3418,342017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Strmilov JH17,8318,5418,542017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Český Rudolec JH18,2918,6018,602017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Libkova Voda PE18,0319,4119,412017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bílý Kámen JI19,8219,1419,822017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Brtnice JI20,6618,8720,662017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Milíčov JI20,7619,9920,762017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Strachoňovice JI20,9220,0320,922017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Žirovnice PE22,5318,7322,532017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Markvarec JH28,2429,2629,262017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Střížov JINPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Krasonice JINPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Batelov JINPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nová Včelnice JH17,2617,9517,952017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kamenice nad Lipou BPE18,1518,3318,332016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zajíčkov PE17,6718,6918,692016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zajíčkov PE--19,112018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou APE19,2319,1419,232016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zajíčkov PE19,0719,3019,302017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Včelnice JH19,5618,4919,562016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Strachoňovice JI--20,052018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zdešov JH--20,622018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chválkov PE19,6720,6520,652017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Boršov BJI--20,802018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lomnice nad Lužnicí JH--20,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Strachoňovice JI20,9121,2121,212017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Včelnice JH26,2326,6126,612015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Milíčov JI--30,612018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zajíčkov PE34,1534,5134,512015/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Boršov BJI21,5951,9551,952017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/18 Bílý Kámen, 25. ročník putovního poháru SDH Bílý Kámen
-
2013/08/31 Bílý Kámen, 26. roční putovního poháru SDH Bílý Kámen
-
2014/08/16 Bílý Kámen-sportovní areál, 27. ročník putovního poháru SDH Bílý Kámen
-
2015/08/15 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen
PLPU
2016/08/20 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/08/19 Bílý Kámen, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/08/18 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen
PLPU
2019/08/03 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga