Bludov 2014 - Pohárová soutěž MH+ Liga MH

Liga: -
Místo: Bludov
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 24. 05. 2014 09:00
Kontakt:   Martin Sobotka
Telefon:  723140747

Začátek rezervace: 24. 05. 2014 09:00
Konec rezervace: 24. 05. 2014 09:00
Začátek tipování:  24. 05. 2014 00:00
Konec hlasování: 24. 05. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Hra PLAMEN

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bludov-2014-05-24 09:00-5427.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radimovice LI--18,941997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Čechtín TR--19,591997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Radíkov PR--19,631997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Opatovice PR--19,811997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vodochody PH--20,081997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Velké Hoštice OP--20,081997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vacenovice HO--20,111997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hlubočky OL--20,371997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Rychlov KM--20,421997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Trnov RK--20,781997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mikulovice TR--20,901997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Karolinka VS--21,111997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad UO--21,511997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jeseník JE--21,951997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Doloplazy BOL--22,101997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dolní Libina SU--22,431997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Kolšov SU--22,861997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dolní Studénky SU--23,651997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bludov SU--25,041997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Tovéř OL--25,401997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Rájec RK--26,001997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Rohle SU--27,481997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Sudkov SU--27,541997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mostkov SU--27,611997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Sobotín SU--28,691997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chromeč SU--30,281997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Machová ZL--35,181997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mohelnice SU--37,771997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dolní Studénky CSU--39,151997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Stará Červená Voda JE--51,471997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Tatenice UO--52,111997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Doloplazy OL--NP1997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Mistřice UH--NP1997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Rychlov BKM--NP1997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Lanškroun UO--NP1997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Nový Malín SU--NP1997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Dolní Studénky BSU--NP1997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Prostějov PV--NP1997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Kolšov BSU--NP1997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Břevenec OL--NP1997/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1997/06/08 Bludov, SU, O putovní pohár SDH Bludov
EXČR
2009/07/11 Bludov, SU, Bludovská stovka
ČP
2010/07/17 Bludov, SU, Bludovská stovka
ČP
2011/07/09 Bludov, SU, Bludovská stovka
ČP
2013/05/25 Bludov, Bludovská stovka, 2. závod ČESKÉHO POHÁRU 2013
ČP
2014/05/24 Bludov, Pohárová soutěž MH+ Liga MH
-
2014/08/23 Bludov, Bludovská stovka
ČP
2015/05/30 Bludov, II. (okresní) kolo PS v Bludově
VCOS
2015/07/18 Bludov, Bludovská stovka
ČP
2016/05/28 Bludov, Okresní kolo v požárním sportu
VCOS
2016/07/16 Bludov, Bludovská stovka
ČP
2016/08/06 Dráha SDH Bludov, Holba Cup Bludov
VCOS
2017/08/05 Víceúčelový areál Bludov, Holba Cup Bludov
VCOS
2018/07/28 Bludov, Bludovská stovka
FSCR
2018/08/04 VÚ areál u HZ Bludov, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga