Bobrovníky 2014 - Soutěž v požárním útoku na 2B

Liga: -
Místo: Bobrovníky
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 05. 07. 2014 10:00
Kontakt:   Tomáš Malurek
Telefon:  731326691

Začátek rezervace: 23. 06. 2014 15:00
Konec rezervace: 04. 07. 2014 20:00
Začátek tipování:  01. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2014 00:00
Zadal: Tomáš Malurek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bobrovniky-2014-07-05-5499.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Bobrovníky ŽenyOPTomáš Malurek
22Štěpánkovice ŽenyOPTomáš Malurek
33Děhylov OPTomáš Malurek
44Plesná ŽenyOVFilip Krúpa
55Svinov OVTomáš Malurek
66Štěpánkovice OPTomáš Malurek
77Plesná COVFilip Krúpa
88Ostrava Polanka nad OdrouOVTomáš Malurek
99Markvartovice ŽenyOPTomáš Malurek
1010Svinov OVTomáš Malurek
1111Plesná AOVFilip Krúpa
1212Chlebičov ženyOPLenka
1313Ostrava MarPus-ŽenyOVTomáš Malurek
1414Plesná BOVFilip Krúpa
1515Bobrovníky OPTomáš Malurek
1616Chlebičov MužiOPLenka
1717Pustkovec OVTomáš Malurek
1818Vřesina OPTomáš Malurek
1919Muglinov ŽenyOVJana
2020Píšť OPTomáš Malurek
2121Kozmice ŽenyOPTomáš Malurek
2222Vřesina  BOPTomáš Malurek
2323Muglinov OVJana
2424Bohuslavice OPTomáš Malurek
2525Kozmice OPTomáš Malurek
2626Bělá OPTomáš Malurek
2727Hošťálkovice OVTomáš Malurek
2828Vrbice  AKATomáš Malurek
2929Vrbice  BKATomáš Malurek
3030Bělá ŽenyOPTomáš Malurek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/06 Bobrovníky, Za zbrojnicí, Pohárová soutěž
-
2014/07/05 Bobrovníky, Soutěž v požárním útoku na 2B
-
2015/07/04 u hřiště v Bobrovníkách, Pohárová soutěž
-
2016/07/02 Prostor uHřiště v Bobrovníkách, Pohárová soutěž
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/21 Větřkovice - sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/21 Vyletiště Lešná, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2019/06/21 Vrchoslavice-hřiště náhr.term, Vrchoslavská pohárovka noční soutěž 2B
-
2019/06/21 Stadion TJ Sokol Pohled, Noční soutěž,2B + soutěž o nejrychlejší nabrání.
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Strosedlský Hrádek, V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
2019/06/22 Litohoř koupaliště, Memoriál Antonína Abraháma
-
2019/06/22 Újezd,fotbalové hřiště, O Putovní knihu starosty obce Újezd, 2B
-
2019/06/22 Ostrava - Plesná, Memoriál Jaroslava Antoše - 2B
-
2019/06/22 Hasičský areál Ješov, O pohár starosty SDH
-
2019/06/22 Martínkov,hřiště na Výhoně, O pohár starosty SDH
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima
-
2019/06/22 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/23 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce
-
2019/06/29 Vřesovice, koupaliště, Ženy, Muži na 2B
-
2019/06/29 Sportovní areál, Memoriál Daniela Třeštíka
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, O pohár starosty SDH
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/05 Choryně Výletiště Pod Hrázkou, Noční pohárová soutěž Choryně
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/07/13 Horní Lideč, O Putovní Pohár starosty obce,noční soutěž,2B
-
2019/07/13 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník
-
2019/07/14 Želeč - fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Želeč - st. a ml. žáci
-
2019/07/14 Velké Karlovice-Tisnavy,zbrojn, O Vallašsky širák 32. ročník, 2B
-
2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice
-
2019/07/20 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B
-
2019/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce
-
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
Kdy Kde Liga