Bohdalín 2017 - O pohár SDH, 3B úzké

Liga: PLPU
Místo: Bohdalín
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 27. 05. 2017 13:00
Kontakt:   Lukáš Semotán
Telefon:  732 580 503

Začátek rezervace: 14. 05. 2017 18:00
Konec rezervace: 27. 05. 2017 13:00
Začátek tipování:  27. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 27. 05. 2017 00:00
Zadal: Ondřej Pecha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bohdalin-8385.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bohdalín PEOndřej Pecha
22Kamenice nad Lipou PEVojta Šindelář
33Bořetín PEOndřej Pecha
44Heřmaneč JHOndřej Pecha
55Kaliště JIVojta Šindelář
66Rohovka PEJan Štětka
77Střížov JIPetr Kabátek
88Markvarec JHmartin pecha
99Žirovnice PEjakub
1010Chválkov PEOndřej Pecha
1112Božejovice TAJiří Mácha
1213Libkova Voda PEVena Drahný
1314Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
1415Krotějov SportTADavid Kozel
1516Český Rudolec JHOndřej Huml
1617Drunče JHJiří Melecký
1718Strmilov JHLuboš Nečeda
1819Včelnička PEOndřej Pecha
1921Bílý Kámen JIRadim Kriegsmann
2022Oponešice TRMartin Mařík
2123Dobronice u Chýnova TAJan Kainráth
2229Mysletice JIStanislav Dolský
2330Strachoňovice JIJiří Líčka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chválkov PEBarbora Michalová
22Strachoňovice JIJiří Líčka
34Kamenice nad Lipou APEVeronika Staňková
47Zdešov JHIvana Procházková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kamenice nad Lipou APE18,3918,3818,392015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kamenice nad Lipou APE18,3918,9018,902016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chotěmice TA19,4318,4719,432016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zajíčkov PE19,8919,9419,942016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou BPE20,1719,1820,172016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou APE20,5019,5020,502014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kamenice nad Lipou PE17,5420,8420,842017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Batelov JI21,5719,9721,572017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Ves JI21,6221,1521,622014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Strachoňovice JI21,7921,1621,792017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou BPE21,6821,8421,842014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kamenice nad Lipou BPE20,4021,4822,402013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zajíčkov PE22,6323,2023,202015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Včelnice JH19,4623,3623,362014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Zdešov JH24,4124,1724,412015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chválkov PE24,4224,9424,942017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kamenice nad Lipou BPE28,7620,2128,762015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zdešov JH31,0224,2631,022017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Včelnice JH31,6632,1732,172016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dvorce TANPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kamenice nad Lipou APENPNPNP2013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dvorce ATANPNPNP2013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dvorce TADSQDSQDSQ2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Včelnice JHDSQDSQDSQ2017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/02 Bohdalín, PE,
JČHL
2004/06/19 Bohdalín, PE,
JČHL
2005/08/20 Bohdalín, PE,
JČHL
2013/06/08 Bohdalín, 1.kolo
PLPU
2013/06/08 Bohdalín, hasičské hřiště, 1.kolo Pelhřimovské ligy v požárním útoku
-
2014/06/28 Bohdalín, O pohár SDH Bohdalín
PLPU
2015/05/30 Bohdalín, O pohár SDH Bohdalín
PLPU
2016/09/17 Bohdalín, O pohár SDH Bohdalín, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/05/27 Bohdalín, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže