Trusovice, hřiště 2013 - Noční soutěž, Muži i Ženy 2B

Liga: -
Místo: Bohuňovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 24. 08. 2013 19:30
Kontakt:   Jakub Cenkl
Telefon:  607963859

Začátek rezervace: 24. 08. 2013 20:00
Konec rezervace: 24. 08. 2013 19:30
Začátek tipování:  24. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 24. 08. 2013 00:00
Zadal: Tomáš Hradil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhtrusovice.estranky.cz/

Poznámka pořadatele

Noční soutěž v PÚ, mužů a žen na 2B, osvětlena bude základna, trať a terče. Příjezd družstev 19:00 zahájení 19:30, startovní pořadí podle příjezdu družstev. Na závěr doplňková soutěž o nejrychlejší zadek tzv. ,,Noční nalívačka,, Startovné: soutěž 100 Kč, nejrychlejší zadek 50 Kč.

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bohunovice-2013-08-24-4107.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velká Bystřice OL14,5414,7214,722020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Janovice BR14,9014,8614,902017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olšany u Prostějova PV14,9014,5314,902020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nenakonice OL14,6614,9614,962020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Svésedlice OL14,6515,1915,192016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dolany OL14,5915,2515,252020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Čechy pod Kosířem PV14,9115,3415,342020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sobíšky PR15,3514,6815,352018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Měrotín OL14,8515,3815,382018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sobíšky PR15,3615,3915,392017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chválkovice OL15,5415,1415,542016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pavlov-výběr SU15,3315,6415,642020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chválkovice OL15,6815,3215,682017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkovice OL15,4615,7315,732020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Tršice OL15,7916,1216,122020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Ratiboř VS16,2016,0216,202017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Domamyslice PV14,8716,2916,292017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Habrovany VY16,2716,6716,672020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Tršice OL15,2817,0817,082016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Droždín OL17,1116,7317,112016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lošov OL17,1917,2217,222019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Tršice OL16,1917,2217,222019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Seloutky PV17,1817,4217,422020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Odrlice OL16,2117,5517,552018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bohuňovice OL16,4017,6517,652017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dolany OL16,9317,6717,672018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Svésedlice OL16,9017,9017,902019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hlubočky OL16,0117,9617,962016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chválkovice OL18,1116,9118,112019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Svésedlice OL18,3417,2218,342018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Trusovice OL18,4618,4018,462019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Trusovice VeterániOL19,0218,9119,022017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Lošov OL18,0719,0519,052017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Svésedlice OL18,4819,1419,142017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Bělkovice-Lašťany OL18,4219,2519,252019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Chořelice OL19,4018,8519,402020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Krasice PV19,6217,9219,622020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bělkovice-Lašťany OL20,4220,6620,662020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Blatec OL20,8118,0920,812020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Medlov OL21,0119,9121,012017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Grygov OL20,4121,2321,232016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Trusovice OL21,5219,9421,522020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Újezd OL22,0919,0022,092017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Štěpánov OL22,1621,6222,162016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bělkovice-Lašťany OL22,3821,6322,382016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Trusovice OL23,2424,0024,002016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Velká Bystřice OL16,8425,6625,662019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kokory PR25,9825,8725,982019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Dolany OL26,2624,9726,262019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Trusovice OL24,3026,3726,372018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Račice VY15,8326,3726,372020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Bohuňovice OL18,8927,7327,732016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kožušany OL30,8230,9930,992017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Majetín OL22,9731,2631,262017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Štěpánov OL31,9630,1431,962017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Grygov OL34,3420,7234,342019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Štěpánov OL21,4235,0435,042018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dubčany OL36,0736,1636,162018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Staměřice PR42,0242,4242,422017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Mladeč OL25,6042,6142,612019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  * Rataje-41,5245,7445,742016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Majetín OL48,7745,6748,772018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Lošov OL52,9136,3052,912018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Vojnice OLNPNPNP2019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Štarnov OL--NP2016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Kožušany OLNPNPNP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Břidličná BR14,96NPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Těšetice OLNPNPNP2019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Dolany OL--NP2016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Kokory PRNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Šumvald OLNPNPNP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Pustiměř VYNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Staměřice PR21,8821,86NP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Grygov OLNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Řídeč OL29,9831,05DSQ2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Tršice OLDSQ19,61DSQ2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Pavlov-výběr SUDSQDSQDSQ2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krasice PV19,3917,6519,392020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Blatec OL19,8319,6519,832019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlubočky OL19,4519,9619,962016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Blatec OL20,2320,4220,422017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bělkovice-Lašťany OL20,4120,8420,842016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Svésedlice OL21,0119,2221,012018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Velká Bystřice OL21,2120,5321,212020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kožušany OL20,3821,6821,682016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Blatec OL21,7621,8121,812020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chválkovice OL20,4122,0522,052019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dub nad Moravou OL19,9822,1522,152020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Trusovice OL22,8221,3722,822016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Šumvald OL21,9322,8922,892020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Svésedlice OL20,8723,3023,302019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bělkovice-Lašťany OL23,5422,9123,542017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Štěpánov OL23,6824,0424,042016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Trusovice OL24,2219,5924,222017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mladeč OL25,1423,4125,142019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Štěpánov OL25,4124,5525,412017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bohuňovice OL24,0725,4725,472017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bohuňovice OL26,2426,8526,852016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Svésedlice OL27,5329,7929,792016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Trusovice OL33,1529,7533,152018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Majetín OL34,3334,9434,942018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Štěpánov OL34,9933,8134,992018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bělkovice-Lašťany OL34,1735,5035,502018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chválkovice ChvádrožOL35,7524,6635,752016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bělkovice-Lašťany OL21,9837,5337,532019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Svésedlice OL40,1338,8140,132017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Tršice OL40,2339,7440,232017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Trusovice OL48,0720,9848,072020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mladeč OL50,5519,3750,552018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nenakonice OL25,6426,28NP2020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Pustiměř VY37,13NPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Majetín OLDSQ27,38DSQ2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Újezd OL24,6627,47DSQ2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/24 Trusovice, hřiště, Noční soutěž, Muži i Ženy 2B
-
2014/08/23 hřiště v Trusovicích, Noční soutěž M,Ž 2B, PÚ, nalívačka
-
2015/08/22 Bohuňovice, hřiště Trusovice, Noční pohárová soutěž, 2B
-
2016/08/20 Hřiště v Trusovicích u KD, Noční soutěž v Trusovicích Muži/ženy 2B
-
2017/09/02 Hřiště v Trusovicích u KD, Noční soutěž v Trusovicích Muži/ženy 2B
-
2018/07/06 Hřiště v Trusovicích u KD, Noční soutěž v Trusovicích Muži/ženy 2B
-
2019/08/10 Hřiště v Trusovicích u KD, Noční soutěž v Trusovicích Muži/ženy 2B
-
2020/08/08 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/14 Cvičiště za železářstvím, SDH Odry a Tošodry fire team vás zvou na 29.ročn
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Svatoslav ZRUŠENO, 4.kolo Žďárské ligy Svatoslav
-
2020/08/15 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020
-
2020/08/15 Svrčovec, PYTLOVSKÁ KÁĎ
-
2020/08/15 Rožnov pod Radhoštěm, 9.ročník
-
2020/08/15 Sportovní areál Pěnčín, Pohárová soutěž - 2B Cup
-
2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál A.Rončky, 12.kolo MSP-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2020/08/22 Vrbno pod Pradědem, 3B, Mnichov-hřiště
-
2020/08/22 51.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2020/08/22 Amfiteátr Velká Bystřice, IX. ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2020/08/22 Horní Metelsko/hasičský areál, Panter's pink cup 2020
-
2020/08/22 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/22 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice - 2B
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka a O putovní pohár starosty města
-
2020/08/22 Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B
-
2020/08/22 Kelčice hřiště, Hodovy pohár, muži, ženy 2B
-
2020/08/22 Citonice, u Rušlému, Noční pohár starosty obce na 2B
-
2020/08/22 Třebelovice !!!ZRUŠENO!!!, Noční Třebelovice
-
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž
-
2020/08/29 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Hamr hřiště, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/29 Únanov, Koupaliště Pohoda, O pohár koupaliště Pohoda
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B
-
2020/08/30 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2020
-
2020/08/30 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/04 Jezdkovice Hřiště, Noční pohárová soutěž
-
2020/09/04 Cizkrajov náves, Noční soutěž o pohár obce Cizkrajov
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku, děti
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku na 2B
-
2020/09/05 Bratčice, viz. poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ ml.žáci
-
2020/09/05 Bratčice viz.poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ st.žáci
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora
-
2020/09/05 Pocinovice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/05 Bratčice viz.poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ muži a ženy
-
2020/09/05 Chropyně - fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala 2B
-
2020/09/05 Nepomuky areál pod poldrem, Nepomucký pohár
-
2020/09/05 Stýskaly-hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2020
-
Kdy Kde Liga