Hřiště v Trusovicích u KD 2017 - Noční soutěž v Trusovicích Muži/ženy 2B

Liga: -
Místo: Bohuňovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 02. 09. 2017 20:00
Kontakt:   Spáčil Miroslav
Telefon:  721905466

Začátek rezervace: 21. 08. 2017 12:00
Konec rezervace: 31. 08. 2017 23:59
Začátek tipování:  02. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2017 00:00
Zadal: Tomáš Hradil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  http://www.sdhtrusovice.estranky.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční hasičská soutěž mužů a žen na 2B

Místo konání hřiště SDH Trusovice u kulturního domu v Bohuňovicích.

Soutěží se v požárním útoku a poté v doplňkové soutěži O nejrychlejší nalivačku.

Pravidla dle „Směrnice hasičských sportovních soutěží pro M, Ž“ + místní úprava, vlastní OZ, B 65, C 42, PÚ bez přetlakového ventilu, sací koš musí být našroubován před ponořením do vody, po skončení PÚ musí být celé sací vedení sešroubováno. Osvětlena bude základna, trať, terče i KÁĎ. Nad 15 družstev 1 pokus, disciplíny hodnoceny zvlášť.

Příjezd družstev do 20:00 

Zahájení 20:30

Ceny: 1. – 3. místo poháry + finanční hotovost, dále dárkové balíčky dle možností pořadatele


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bohunovice-9075.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kožušany OLTomáš Hradil
22Trusovice ŽenyOLTomáš Hradil
33Bohuňovice ženyOLMartina Ambrozová
44Trusovice VeterániOLTomáš Hradil
55Bohuňovice mužiOLMartina Ambrozová
66Bělkovice-Lašťany ŽenyOLTomáš Hradil
77Tršice OLTomáš Hradil
88Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
99Blatec ŽenyOLKateřina Skládalová
1010Janovice BRTomáš Hradil
1111Újezd ženyOLPetr Petr
1212Pavlov-výběr SUTomáš Hradil
1313Sobíšky PRJiří Kočař
1414Újezd mužiOLPetr Petr
1515Medlov MužiOLMagdalena Břeňová
1616Majetín ŽenyOLJana Charvátová
1718Tršice ŽenyOLJaroslav Ulma
1819Majetín MužiOLJana Charvátová
1920Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
2021Ratiboř VSTomáš Hradil
2122Lošov OLJiří
2223Štěpánov ženyOLLenka Rotterová
2325Svésedlice OLSDH Svésedlice
2426Štěpánov mužiOLLenka Rotterová
2527Svésedlice ŽenyOLSDH Svésedlice
2628Troubelice OLAntonín Pekr
2729Staměřice PRMartina Ambrozová
2830Řídeč OLTomáš Hradil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Janovice BR14,9014,8614,902017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Svésedlice OL14,6515,1915,192016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sobíšky PR15,3514,6815,352018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL14,8515,3815,382018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Sobíšky PR15,3615,3915,392017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chválkovice OL15,5415,1415,542016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chválkovice OL15,6815,3215,682017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ratiboř VS16,2016,0216,202017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Domamyslice PV14,8716,2916,292017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tršice OL15,2817,0817,082016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Droždín OL17,1116,7317,112016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Odrlice OL16,2117,5517,552018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bohuňovice OL16,4017,6517,652017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolany OL16,9317,6717,672018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hlubočky OL16,0117,9617,962016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Svésedlice OL18,3417,2218,342018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Trusovice VeterániOL19,0218,9119,022017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lošov OL18,0719,0519,052017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Svésedlice OL18,4819,1419,142017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Medlov OL21,0119,9121,012017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Grygov OL20,4121,2321,232016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Újezd OL22,0919,0022,092017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Štěpánov OL22,1621,6222,162016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bělkovice-Lašťany OL22,3821,6322,382016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Trusovice OL23,2424,0024,002016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Trusovice OL24,3026,3726,372018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bohuňovice OL18,8927,7327,732016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kožušany OL30,8230,9930,992017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Majetín OL22,9731,2631,262017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Štěpánov OL31,9630,1431,962017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Štěpánov OL21,4235,0435,042018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dubčany OL36,0736,1636,162018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Staměřice PR42,0242,4242,422017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  * Rataje-41,5245,7445,742016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Majetín OL48,7745,6748,772018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lošov OL52,9136,3052,912018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Štarnov OL--NP2016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kožušany OLNPNPNP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dolany OL--NP2016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Šumvald OLNPNPNP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Staměřice PR21,8821,86NP2018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Pavlov-výběr SUDSQDSQDSQ2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Řídeč OL29,9831,05DSQ2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Tršice OLDSQ19,61DSQ2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hlubočky OL19,4519,9619,962016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Blatec OL20,2320,4220,422017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bělkovice-Lašťany OL20,4120,8420,842016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Svésedlice OL21,0119,2221,012018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kožušany OL20,3821,6821,682016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Trusovice OL22,8221,3722,822016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bělkovice-Lašťany OL23,5422,9123,542017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štěpánov OL23,6824,0424,042016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Trusovice OL24,2219,5924,222017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Štěpánov OL25,4124,5525,412017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bohuňovice OL24,0725,4725,472017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bohuňovice OL26,2426,8526,852016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Svésedlice OL27,5329,7929,792016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Trusovice OL33,1529,7533,152018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Majetín OL34,3334,9434,942018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Štěpánov OL34,9933,8134,992018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bělkovice-Lašťany OL34,1735,5035,502018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chválkovice ChvádrožOL35,7524,6635,752016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Svésedlice OL40,1338,8140,132017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Tršice OL40,2339,7440,232017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Mladeč OL50,5519,3750,552018/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Majetín OLDSQ27,38DSQ2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Újezd OL24,6627,47DSQ2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/24 Trusovice, hřiště, Noční soutěž, Muži i Ženy 2B
-
2014/08/23 hřiště v Trusovicích, Noční soutěž M,Ž 2B, PÚ, nalívačka
-
2015/08/22 Bohuňovice, hřiště Trusovice, Noční pohárová soutěž, 2B
-
2016/08/20 Hřiště v Trusovicích u KD, Noční soutěž v Trusovicích Muži/ženy 2B
-
2017/09/02 Hřiště v Trusovicích u KD, Noční soutěž v Trusovicích Muži/ženy 2B
-
2018/07/06 Hřiště v Trusovicích u KD, Noční soutěž v Trusovicích Muži/ženy 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/11/24 hřiště Vrbětice, Čertovské Vrbětice 2018
-
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
2018/12/15 Prosetín - fotbalové hřiště, O vánočního kapra - 6. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
Kdy Kde Liga