Bolkov 2013 - O pohár SDH Bolkov

Liga: ZČHL
Místo: Bolkov
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 29. 06. 2013 11:00
Kontakt:   Štýs Vladimír
Telefon:  +420723456550

Začátek rezervace: 15. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 29. 06. 2013 11:00
Začátek tipování:  15. 06. 2013 20:00
Konec hlasování: 13. 07. 2013 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bolkov-2013-06-29-3162.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dehtín KTMartin Kopecký
22Štěnovický Borek Václav StrnadPJVáclav Strnad
33Robčice Václav StrnadPJVáclav Strnad
44Horní Kamenice DOMartin Kopecký
55Mokrouše PJSDH Mokrouše
66Útušice Václav StrnadPJVáclav Strnad
77Louňová PJLibor Skala
88Vřeskovice  KTMichal Hodan
99Horní Lukavice PJVerča Hrubá
1010Chrást PBJirka Ptáček
1111Únětice 1911 PJLuboš Balvín
1212Štichovice PSRichard Hlous
1313Seč PJVáclav Hranička
1414Poděvousy DOspace14@centrum.cz
1515Žákava PJMilan Polívka
1616Hubenov BPSPetr Frána
1718Obora PSVasek Dolejs
1819Nekmíř PSJícháč
1920Dolní Hradiště PSLuděk Bech
2021Úherce PSPetr Štejr
2122Hejná KTCenek Kadane
2223Krašovice TomášPSTomáš
2324Hubenov APSLukáš Kaňka
2425Brodeslavy PSJaroslav Polák
2526Chlum PJJiří Benetka
2640Bolkov PJPetr Jezek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJLuboš Balvín
22Štěnovický Borek PJLucie Alblová
33Bezděkov pod Třemšínem PBAdéla Boukalová
44Útušice PJVeronika Růtová
55Chlum PJSDH Chlum
66Chotíkov PSAndy Staňková
77Chválenice PJKarel Nolč
88Mrtník PSVeronika Jindrová Mrtník
99Chlumčany PJVerča Hrubá
1019Bučí PSLucie Nová
1120Poděvousy DevilsDOspace14@centrum.cz


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chválenice PJ16,8117,5317,532016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hradec PJ17,9818,1918,192016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Štěnovický Borek PJ18,3518,1618,352016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chválenice PJ18,3617,6418,362012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chotíkov PS18,4218,5118,512016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Štichovice PS18,1818,9418,942016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Útušice PJ18,9018,9618,962016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mrtník PS19,2518,0019,252012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Štěnovický Borek PJ18,3919,3419,342014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Únětice 1911 PJ19,6918,8019,692016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Štěnovický Borek PJ19,3219,7319,732013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chlumčany PJ19,4919,8119,812013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bezděkov pod Třemšínem PB19,4819,8419,842012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chotíkov PS19,5519,9319,932013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chválenice PJ20,1918,7820,192013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Úněšov PS19,9920,3620,362016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Únětice 1911 PJ20,5118,7920,512012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bučí PS20,5518,1120,552016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hůrky RO19,8520,7520,752012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Poděvousy DO21,3718,7821,372012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chlumčany PJ21,3921,3921,392012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Lukavice PJ18,8321,4821,482016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bučí PS21,7618,0321,762013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bezděkov pod Třemšínem PB21,8119,1321,812013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chválenice PJ21,7321,8921,892014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Mrtník PS19,8222,2222,222016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dehtín KT19,7922,2722,272014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Poděvousy DevilsDO22,7718,2922,772013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Mrtník PS22,8118,7222,812013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bučí PS18,3322,9522,952014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chlum PJ23,6421,0223,642013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Útušice PJ23,5624,4024,402013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Poděvousy DevilsDO24,6119,5724,612014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Štichovice PS20,7224,6624,662014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dehtín KT26,1824,8126,182013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dehtín KT26,4621,0926,462016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Chlumčany PJ26,7025,2926,702014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Rybnice CácorkyPS26,9225,3026,922014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Únětice 1911 PJ22,2226,9626,962014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chotíkov PS46,6817,7746,682014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Poděvousy AngelsDO--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Poděvousy DO19,84NPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Únětice 1911 PJNPNPNP2013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bučí PS20,65NPNP2012/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/30 Bolkov, O Pohár SDH Bolkov
ZČHL
2013/06/29 Bolkov, O pohár SDH Bolkov
ZČHL
2014/06/21 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
ZČHL
2016/07/03 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
ZČHL
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/28 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/07/25 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/07/26 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/02 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/22 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga