Bolkov 2017 - O pohár zasloužilých členů

Liga: -
Místo: Bolkov
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 08. 07. 2017 12:00
Kontakt:   Štýs Vladimír
Telefon:  +420 723 456 550

Začátek rezervace: 08. 07. 2017 12:00
Konec rezervace: 08. 07. 2017 12:00
Začátek tipování:  08. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 08. 07. 2017 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bolkov-8162.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dehtín KT17,6717,3817,672016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Vřeskovice KT17,6917,8217,822014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,8317,5517,832012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Horní Lukavice PJ17,8517,5517,852014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Horní Kamenice DO17,9917,2117,992012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mokrouše PJ18,1217,9218,122012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Poděvousy DO18,1517,5018,152016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Únětice PJ18,1617,7218,162014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dehtín KT18,1917,4418,192013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Horní Lukavice PJ17,3318,2018,202013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mokrouše PJ18,2317,8218,232013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Úherce PS18,4217,6418,422016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kalenice ST17,4718,4318,432016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chrást draciPB18,4817,9918,482012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Horní Lukavice PJ18,5017,1818,502012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Horní Lukavice PJ18,5818,0318,582016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bolkov PJ18,3518,6618,662014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chrást DraciPB18,6717,4618,672014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Úherce PS18,6718,7618,762013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Štichovice PS18,5818,7718,772016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Horní Kamenice DO18,1518,8518,852013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Žákava PJ18,3518,8818,882012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mokrouše PJ18,9318,2518,932014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Kalenice ST18,9418,8018,942012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Útušice PJ19,0018,5419,002016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žebnice PS18,6219,1119,112014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Štichovice PS18,9719,1319,132012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Poděvousy DO18,4019,1719,172014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Úherce PS17,9719,2919,292012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Brodeslavy APS19,4019,2319,402012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Štichovice PS19,4118,4119,412014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Únětice PJ19,5019,4119,502016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Žákava PJ19,1219,5319,532014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Poděvousy DO18,2519,5519,552013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Žákava PJ18,9219,6219,622013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Krašovice PS19,7719,3519,772012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Seč PJ19,8619,2019,862014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Dolní Hradiště PS19,7119,8719,872012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Hejná SportKT19,8819,4819,882013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Štěnovický Borek PJ19,9819,0719,982014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Štěnovický Borek PJ18,8920,1320,132012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Hubenov BPS19,6620,1820,182012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Horní Kamenice DO20,2117,8120,212016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Louňová PJ20,2320,2920,292012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Obora BPS19,1120,4020,402012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Štěnovický Borek PJ19,5020,5620,562013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Chotíkov PS20,7619,1420,762016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Bolkov PJ18,7321,0121,012012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chrást PB21,0718,6521,072016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Chrást DRACIPB18,1421,2321,232013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Vřeskovice KT21,0721,3621,362012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Vřeskovice KT17,9321,9521,952016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Vřeskovice KT18,0622,3822,382013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Božkov PM22,7122,4622,712014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Brodeslavy PS22,6123,6523,652014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Bolkov PJ24,7018,5324,702013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Obora PS24,7023,3624,702016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Obora PS24,7824,3724,782013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Štěnovický Borek PJ19,4024,8424,842016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Seč PJ19,8924,8724,872012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Louňová PJ25,7218,3125,722013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Nevřeň PS17,7925,7825,782016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Štichovice PS25,9719,2525,972013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Robčice PJ20,8026,8026,802016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Krašovice PS27,4119,4627,412013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Chotíkov PS31,2431,2931,292014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Únětice PJ18,0918,53NP2012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Mokrouše PJNPNPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Chlum PJ21,2139,28NP2013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Bolkov PJNPNPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Robčice PJNPNPNP2013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Poděvousy DONP18,21NP2012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Robčice PJNPNPNP2012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Úněšov PS19,66NPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Novosedly STNPNPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Horní Kamenice DO--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Útušice PJ20,6819,85NP2013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Žebnice dorostPS--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Hubenov APSNPNPNP2013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Útušice PJ19,49NPNP2012/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Kornatice RO20,2118,31NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Brodeslavy PSNPNPNP2013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Robčice PJ--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Zálesí PJ--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Žebnice PSNP21,34NP2016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Dehtín KT17,6417,45NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Nevřeň PS--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Dolní Hradiště PS--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Zálesí PJNPNPNP2016/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Úherce PS--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/30 Bolkov, O Pohár SDH Bolkov
ZČHL
2013/06/29 Bolkov, O pohár SDH Bolkov
ZČHL
2014/06/21 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
ZČHL
2016/07/03 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
ZČHL
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga