Brandýs nad Orlicí 2014 - O Brandýské poháry

Liga: -
Místo: Brandýs nad Orlicí
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 30. 08. 2014 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 14. 08. 2014 19:00
Konec rezervace: 30. 08. 2014 10:00
Začátek tipování:  30. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 30. 08. 2014 00:00
Zadal: Petr Pavlíček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-brandys-nad-orlici-2014-08-30-5857.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bystřec AUOHonzin Matějka
22Mostek UOPetr Pavlíček
33Letohrad - Orlice UOLukáš Velič
44Nepomuky UOPavel Suldovský
55Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek
66Bystřec BUOHonzin Matějka
77Dolní Čermná UOMartin Prachař
88Letohrad - Kunčice "C"UOTadeáš Majvald
99Horní Čermná Horní Čermná AUOPavel Suldovský
1010Letohrad - Červená BUOIvan Felkl
1111Lukavice Lukavice AUOJosef Lehký
1213Brandýs nad Orlicí UOPetr Pavlíček
1315Lukavice Lukavice BUOJosef Lehký
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Kunčice UOTereza
25Bystřec UOPetra Vítková
36Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
410Nepomuky UOKateřina Krudencová
511Česká Rybná UOLucie Raliková
612Letohrad - Orlice UOMilu Moravcová
720Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice AUO--17,302016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bystřec AUO--17,512016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Letohrad - Kunčice BUO--17,952016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice CUO--18,052014/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bystřec AUO18,0018,2818,282015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bystřec BUO18,3818,4218,422015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Orlice BUO18,0918,4718,472017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Lukavice AUO18,4918,5518,552015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mostek UO--18,562016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice CUO--18,582016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bystřec AUO18,8318,5218,832017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Brandýs nad Orlicí UO--18,922016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bošín UO19,0119,0519,052015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Horní Čermná AUO18,7419,1219,122015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dolní Čermná AUO18,6019,2019,202015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Letohrad - Kunčice BUO18,5919,2019,202017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Brandýs nad Orlicí UO19,1119,2119,212015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Lanšperk UO19,3318,9019,332018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lukavice AUO--19,402016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Letohrad - Kunčice DUO19,4219,3219,422017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Letohrad - Orlice BUO--19,422016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bystřec BUO--19,502014/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bošín UO--19,652016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Záchlumí UO18,6419,6719,672018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bystřec BUO--19,762016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Letohrad - Kunčice DUO18,9419,8019,802018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lukavice UO19,8219,7619,822018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Nepomuky UO--19,902014/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Horní Třešňovec UO19,7819,9119,912018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Letohrad - Kunčice DUO--19,962016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Dolní Dobrouč UO20,0019,9220,002017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Brandýs nad Orlicí UO--20,022014/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Horní Třešňovec AUO19,7820,0420,042017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dolní Čermná UO--20,082016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Letohrad - Orlice BUO20,0820,1820,182015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Bošín UO20,2119,9520,212018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Lanšperk UO20,2219,7720,222017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Horní Čermná AUO--20,242016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Bošín UO--20,292014/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Nepomuky UO--20,382016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bystřec BUO19,0620,3820,382018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Horní Třešňovec AUO--20,472016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Bošín UO20,5619,7120,562017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Záchlumí UO20,5920,6820,682017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Lukavice BUO--20,722014/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Nepomuky UO20,7420,0320,742018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Brandýs nad Orlicí UO18,4620,9020,902017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dolní Dobrouč UO20,9919,0520,992018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Dolní Čermná UO21,0419,6821,042017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Lanšperk UO--21,112016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Turov UO--21,332014/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Záchlumí UO--21,402016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Králíky UO21,5521,0521,552018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Lanšperk UO21,5720,6421,572015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Bystřec BUO18,2021,8621,862017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Letohrad - Orlice BUO18,6822,0822,082018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Brandýs nad Orlicí UO20,2922,1122,112018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Lukavice UO19,6422,5722,572017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Dlouhoňovice UO23,3721,6423,372017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Mostek UO--23,742014/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Horní Čermná UO23,9223,7423,922018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Brandýs nad Orlicí DUO24,0923,0824,092017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Černovír UO24,4123,2624,412018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Dolní Čermná UO--24,642014/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Česká Třebová UO25,6624,8525,662015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Letohrad - Orlice UO--25,822014/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Nekoř UO25,5225,9625,962017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Mostek UO26,2326,3826,382015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Nepomuky UO27,8027,1727,802017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Horní Čermná UO28,1026,8828,102017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Bystřec AUO27,0728,3328,332018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Letohrad - Červená BUO--30,832014/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Lukavice BUO31,4231,2031,422015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Nekoř UO--33,062014/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Letohrad - Kunčice BUO33,0732,6133,072018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Horní Čermná AUO--33,502014/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Lanšperk UO--33,832014/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Turov UO35,9936,1636,162015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Vrbice RK36,2037,6137,612018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Dolní Dobrouč UO--37,722016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Dlouhoňovice UO43,4045,0645,062018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Nekoř UO26,4953,8353,832018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Letohrad - Červená BUO--81,422015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Lukavice AUO--NP2014/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Králíky UONPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Nepomuky UO--NP2015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Bystřec AUO--NP2014/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Letohrad - Kunčice BUO--NP2015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Horní Třešňovec AUO--NP2015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Horní Třešňovec AUO--NP2014/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/30 Brandýs nad Orlicí, UO, O Brandýsské poháry
VCU
2009/08/29 Brandýs nad Orlicí, UO, O Brandýsské poháry
VCU
2013/08/31 Brandýs nad Orlicí, O pohár
VCU
2014/08/30 Brandýs nad Orlicí, O Brandýské poháry
VCU
2014/08/30 Brandýs nad Orlicí, O Brandýské poháry
-
2015/08/29 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry
VCU
2016/08/27 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry
VCU
2017/08/26 Brandýs nad Orlicí, O Brandýské poháry
VCU
2018/08/25 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga