Branná 2015 - O pohár SDH Branná

Liga: VCT
Místo: Branná
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 05. 07. 2015 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 21. 06. 2015 18:00
Konec rezervace: 04. 07. 2015 18:00
Začátek tipování:  05. 07. 2015 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2015 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

sklopka, 3x B úzké


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-branna-6255.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Branná JHJan Zahradník
22Halámky JHJan Prokes
33Slavošovice CBvit koukal
44Novosedly nad Nežárkou JHMarketa Nohavova
55Kolence JHDaniel Vacek
66Lásenice JHMartin Janků
77Stříbřec JHLáďa Frantík
89Hamr JHMichal Szokol
910Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
1011Stajka JHMiroslav Bosák
1112Mníšek JHJan Zahradník
1213Staňkov JHHasiči Staňkov
1314Stříbřec BJHLáďa Frantík
1418Halámky BJHJan Prokes
1519Markvarec JHmartin pecha
1639Valtínov JHJosef Bártů
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Branná JHJan Zahradník
22Valtínov JHJosef Bártů
33Lásenice JHMartin Janků
44Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
55Hamr JHMichal Szokol
66Staňkov JHHasiči Staňkov
77Lomnice nad Lužnicí JHKristýna Svobodová
88Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kolence JH--18,062015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Heřmaneč JH19,1817,7819,182014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Markvarec JH19,5718,5919,572014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Český Rudolec JH19,5919,4519,592014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Slavošovice CB--19,792015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stříbřec JH20,4219,8520,422014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Novosedly nad Nežárkou JH20,4319,8720,432014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mníšek JH18,7620,7120,712014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Halámky JH--20,882015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stříbřec JH--20,902015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lomnice nad Lužnicí JH21,2721,1521,272014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Novosedly nad Nežárkou JH--21,352015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stajka JH--21,352015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mníšek JH--22,132015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Hamr JH--22,292015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Branná JH22,5419,8722,542014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Branná JH--23,222015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Stajka JH23,7726,1726,172014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lásenice JH--26,332015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Staňkov JH--27,442015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Voleč PA--27,892015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chlum u Třeboně JH--28,232015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Domanín JH--29,172015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Olešná PE29,2629,1229,262014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Branná SSBJH34,7235,4235,422014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Hamr JH34,7435,8635,862014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kolence JH36,8335,4136,832014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Halámky JH23,3639,6239,622014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Staňkov JH21,6941,7141,712014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chlum u Třeboně JH45,2244,6645,222014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Majdalena JH--56,762015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Stará Hlína JH45,6470,7170,712014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Lásenice JH21,2625,33NP2014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Markvarec JH--NP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Olešná PE--NP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Stříbřec BJH--NP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Valtínov JH--NP2015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Rapšach JHNPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/05 Branná,
VCT
2014/07/05 Branná, O pohár SDH Branná
VCT
2015/07/05 Branná, O pohár SDH Branná
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/06/08 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2019/06/22 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2019/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2019/07/06 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2019/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2019/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2019/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2019/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2019/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga