Břehy 2021 - Pojizerský pohár Břehy

Liga: JL
Místo: Břehy
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 07. 08. 2021 10:00
Kontakt:   Petr Zavrtálek
Telefon:  608339153

Začátek rezervace: 02. 08. 2021 20:00
Konec rezervace: 06. 08. 2021 20:00
Začátek tipování:  02. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 06. 08. 2021 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště Doubrava


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-brehy-11648.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tatobity SM16,5816,4516,582020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Frýdštejn JN16,1717,0517,052020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Sychrov MB17,1717,1517,172020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Obrubce MB17,1017,1917,192020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Olešnice SM17,4817,2717,482020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dubenec TU17,9217,5217,922020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hradčany LI18,4217,5118,422020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kamenice Dobšín MB18,4416,8718,442020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jirkov JN19,1819,1319,182020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Karlinky LI19,6419,4419,642020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zlatá Olešnice JN18,6720,6420,642020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Desná IIISY22,4222,0422,422020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Žehrov MB23,1421,7723,142020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jílové u Držkova JN25,7119,1525,712020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bechov MB26,6923,9026,692020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Doubrava MB28,6327,7628,632020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Košťálov SM18,43NPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Karlinky BLINP30,71NP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krásná Ves MBNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Brada - Rybníček JCNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Břehy MBNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Jirkov BJNNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dneboh MBNPNPNP2020/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/08/08 Břehy, Pojizerský pohár Břehy
JL
2021/08/07 Břehy, Pojizerský pohár Břehy
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/07/03 Dubenec, JL Dubenec
JL
2021/07/04 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2021/07/17 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2021/07/18 Borovice, Borovický pohár
JL
2021/08/07 Břehy, Pojizerský pohár Břehy
JL
2021/08/08 Bechov, Pohár Formanka
JL
2021/08/28 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2021/08/29 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2021/09/11 Tanvald, Tanvald
JL
2021/09/12 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2021/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2021/09/19 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2021/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2021/09/26 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga