Břevenec Hřiště 2019 - Břevenec

Liga: HE
Místo: Břevenec
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 08. 05. 2019 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 28. 04. 2019 18:00
Konec rezervace: 08. 05. 2019 11:00
Začátek tipování:  08. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 08. 05. 2019 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-brevenec-10368.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Břevenec OLPavel Hlavinka
22Polkovice PRPetr Podepřel
33Otinoves PVTomáš Sychra
44Měrotín OLKarolína Studená
55Olešnice xOLlukáš heinrich
66Loučany OLTomáš Hlavinka
77Dolany OLPetr Holoubek
88Ludéřov OLLukáš Navrátil
99Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1010Domamyslice DvojkaPVJakub Hlavinka
1111Hrabišín SURoman Jírů
1212Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
1313Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1414Ráječek SUlallin
1515Dolní Libina SUAdéla Blažková
1616Plinkout OLivo šnejdar
1717Šumvald OLBoB Kobylka
1818Bohuslavice SUPavel Dostál
1919Dětkovice PVLadislav Kořínek
2020Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
2121Bílý Potok JEJiří Urban
2222Plumlov PVRichard Soldan
2323Niva PVTomáš Růžička
2424Bílovice PVSDH Bílovice
2525Janovice BRpetr boxan
2626Nemrlov SUDiana Navrátilová
2728Myslechovice OLMartin Kroupa
2829Kosov SUsdh kosov
2931Dolní Studénky SUJaromír Laštuvička
3032Nová Dědina OLEva Dušková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mladeč OLNikola Tylová
22Pěnčín PVLenka Kopečná
33Alojzov PVPeťa Bartoňková
44Haňovice OLKarolína Studená
55Olešnice OLRadka Skoaplová
66Cholina OLSabina Hájíčková
77Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
88Loučany OLDagmar Bartoňková
99Dolní Libina SUAdéla Blažková
1010Hrabišín SURoman Jírů
1111Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
1212Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1313Pavlov SUMonika Havlíčková
1414Hlubočky OLVeronika Hrabáčková
1515Bílovice BPVSDH Bílovice
1617Dětkovice PVLadislav Kořínek
1718Plumlov PVRichard Soldan
1819Dolní Studénky SUJaromír Laštuvička
1920Kosov SUsdh kosov
2021Nová Dědina OLEva Dušková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/07 Břevenec, OL,
EXČR
2004/06/19 Břevenec, OL,
EXČR
2005/07/23 Břevenec, OL,
EXČR
2006/07/15 Břevenec, OL,
EXČR
2007/06/16 Břevenec, OL,
EXČR
2014/07/06 Břevenec, O pohár , hřiště
HE
2015/04/25 Břevenec - hřiště, TOHATSU FIRECUP
-
2015/07/06 Břevenec, Břevenec
HE
2016/05/07 Břevenec - hřiště, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/05 Břevenec - hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/05/06 Břevenec, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2017/07/05 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
2018/05/08 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
2019/05/08 Břevenec Hřiště, Břevenec
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže