Břevenec - hřiště 2018 - Břevenec

Liga: HE
Místo: Břevenec
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 08. 05. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 29. 04. 2018 18:00
Konec rezervace: 08. 05. 2018 11:00
Začátek tipování:  08. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 08. 05. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-brevenec-9474.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Polkovice PRTomáš Mareček
22Nemile SUMartin Sitta
33Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
44Bílý Potok JEjakub mondek
55Mostkov MužiSUBronislav Tinka
66Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
77Plinkout OLivo šnejdar
88Dětkovice PVLadislav Kořínek
99Loučany OLTomáš Hlavinka
1010Olešnice OLRadka Skoaplová
1111Dolany OLPetr Holoubek
1212Kožušany OLPetr Zmeškal
1313Domamyslice PVJakub Hlavinka
1414Ráječek SUJaroslav Hecl
1515Plumlov PVRichard Soldan
1616Hrabišín SURoman Jírů
1717Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1818Šumvald OLBoB Kobylka
1919Nová Dědina OLEva Dušková
2020Dolní Libina SUAdéla Blažková
2121Domamyslice Dvojka PVJakub Hlavinka
2222Bílovice PVJan Krupa
2323Dolní Studénky MužiSUJan Rotter
2424Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
2525Bohuslavice SUMarek Pikart
2626Vrbno pod Pradědem MužiBRJan Urban
2727Břevenec OLLukáš Kyselý
2829Janovice BRpetrb boxan
2930Nemrlov SUJan Navrátil
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice BPVPetr Dokoupil
22Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
33Loučany OLTomáš Hlavinka
44Haňovice OLMafka Sobotová
55Pěnčín PVAnežka Navrátilová
66Dětkovice PVLadislav Kořínek
77Mladeč OLNikola Hamplová
88Nové Dvory OLJiřina Navrátilová
99Olešnice OLRadka Skoaplová
1010Kožušany OLPetr Zmeškal
1111Dolní Libina SUAdéla Blažková
1212Hlubočky OLGabriela Krejčí
1314Droždín Chvádrož, ženyOLIveta Pírková
1415Nová Dědina OLEva Dušková
1516Svésedlice ženyOLMarkéta Bečáková
1617Bílovice APVJan Krupa
1718Dolní Studénky ŽenySUJan Rotter
1819Janovice BRpetrb boxan
1920Břevenec OLVeronika Hrabáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,8315,9816,832016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nemrlov SU16,6517,1517,152017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Čelechovice na Hané PV17,1117,2817,282015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plinkout OL17,2817,2917,292016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Radíkov PR--17,332007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nová Dědina OL17,3717,3717,372017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hrabišín SU17,1317,4317,432016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Ostrava NemrlovOV17,2617,5117,512014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Břevenec OL17,1717,5617,562015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bolatice OP--17,582007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Radíkov PR--17,592005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nevcehle JI17,0617,6017,602006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Úherce PS17,0117,6817,682006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mniší NJ17,7117,5417,712004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Petrovice TR--17,722005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Plumlov PV--17,722005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Litava BO--17,732007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bílovice PV17,6217,7417,742017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Polkovice PR17,4817,7517,752017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Prchalov NJ--17,772005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Domamyslice PV17,5117,7717,772014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Olešnice OL17,7817,6817,782015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hrabišín SU17,8217,3617,822017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ludéřov OL17,2517,8317,832016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Čechtín TR--17,842005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Pňovice PB17,8717,8617,872006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nemrlov SU17,6617,8817,882015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Plinkout OL17,9017,6917,902014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Urbanov JI17,9117,8717,912006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Plumlov PV17,8717,9117,912006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Dětkovice APV17,8817,9217,922015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Lestkov SM--17,922007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Dětkovice BPV17,9417,8217,942014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Urbanov JI--17,942007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Janovice BR17,9517,4317,952015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Radíkov PR17,9617,0717,962004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Břevenec OL17,3117,9717,972014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Hrabišín SU17,7717,9817,982014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Květinov HB--17,992007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Cholina OL17,2517,9917,992014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Hlubočky OL17,5218,0018,002015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Neplachovice OP--18,032005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Bohdalín PE--18,032005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Hrabišín SU18,0317,8818,032015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Domamyslice PV18,0417,7718,042016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Bílý Potok JE18,0717,8718,072017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Loučany OL18,0717,2718,072015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Žďár JH17,5718,0818,082004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Plumlov PV--18,082007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Náměšť na Hané OL17,5818,0818,082017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Trnov RK17,7018,0918,092004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Šarovy ZL--18,102007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Nevcehle JI--18,132007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Domamyslice PV18,1317,7718,132015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Náměšť na Hané AOL18,0518,1418,142015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Plumlov PV18,1416,9118,142004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Radíkov PR--18,152003/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Ráječek SU18,1717,7118,172015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Šarovy ZL18,1718,1018,172004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Pravčice KM18,1817,8218,182006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Babice VS--18,202003/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Petrovice TR18,2317,5118,232004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Vacenovice HO--18,242005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Čechtín TR17,9518,2418,242006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Horní Poříčí BK18,2718,2918,292004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Babice VS18,2917,7118,292004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Hrabišín SU19,3117,9818,312006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Čechtín TR--18,312007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Olešnice XOL17,5818,3218,322014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Loučany OL18,3417,6918,342014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Pavlov-výběr SU18,3618,1718,362017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Mostkov SU18,3817,9918,382014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Vacenovice HO--18,402003/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Ludéřov OL18,4417,3218,442017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Mniší NJ--18,442005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Ludéřov OL18,1318,4618,462014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Dolany OL18,0218,4618,462017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Dětkovice PV18,4717,7118,472017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Lavičky ZR--18,482007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Zvole SU18,4818,2418,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Výčapy TR--18,532003/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Měrotín OL18,5617,9318,562017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Plumlov PV--18,572003/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Šarovy ZL--18,592005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Bílovice PV18,6318,4718,632015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Stražisko PV--18,632007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Neplachovice OP18,6517,7218,652004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Plinkout OL18,6517,3818,652015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Úherce PS--18,662005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Bašnice JC--18,712005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Loučany OL18,7118,6918,712016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Mistřice UH--18,722003/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Jinolice JC17,7318,7318,732006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Niva PV18,4318,7418,742014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Měrotín OL18,7418,5718,742015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Břevenec OL--18,742003/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Petrovice TR--18,742003/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Úherce PS--18,772007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Starý Lískovec Sport BM--18,802003/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Bašnice JC18,8117,6818,812004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL16,2016,7916,792016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dolní Libina SU18,1018,2318,232016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nová Dědina OL18,2617,7018,262016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešnice OL18,3418,1118,342016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hlubočky OL17,7818,3818,382016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Haňovice OL19,1219,1319,132016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Droždín ChvadrožOL18,7319,3719,372016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Náměšť na Hané OL19,8720,3620,362016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nová Hradečná OL26,5726,9626,962016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice PV34,2434,8934,892016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pěnčín PV45,6642,9245,662016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zvole SUNPNPNP2016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/07 Břevenec, OL,
EXČR
2004/06/19 Břevenec, OL,
EXČR
2005/07/23 Břevenec, OL,
EXČR
2006/07/15 Břevenec, OL,
EXČR
2007/06/16 Břevenec, OL,
EXČR
2014/07/06 Břevenec, O pohár , hřiště
HE
2015/04/25 Břevenec - hřiště, TOHATSU FIRECUP
-
2015/07/06 Břevenec, Břevenec
HE
2016/05/07 Břevenec - hřiště, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/05 Břevenec - hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/05/06 Břevenec, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2017/07/05 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
2018/05/08 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/28 Plinkout, Plinkout
HE
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2018/09/01 Hlubočky, Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga