Břidličná-fotbalové hřiště(2B) 2017 - O putovní pohár Starosty Města Břidličné

Liga: -
Místo: Břidličná
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 13. 05. 2017 10:00
Kontakt:   Skopal Jiří
Telefon:  605955034

Začátek rezervace: 13. 04. 2017 10:00
Konec rezervace: 12. 05. 2017 10:00
Začátek tipování:  13. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 13. 05. 2017 00:00
Zadal: Jíří Skopal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bridlicna-8390.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Břidličná BRJíří Skopal
22Dolní Studénky MužiSUJíří Skopal
33Bílý Potok ženyJEJiří Urban
44Jeseník JEMichal Straka
55Janovice mužiBRJiří Urban
66Dolní Studénky ženySUJíří Skopal
77Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
88Karlovice MužiBRDominika Mikulášková
99Stará Ves mužiBRJíří Skopal
1010Bílý Potok MUŽI AJEJiří Urban
1111Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
1212Karlovice ženyBRDominika Mikulášková
1313Janovice ženyBRJiří Urban
1414Suchá Rudná mužiBRDominika Mikulášková
1515Valšov mužiBRJíří Skopal
1616Bílý Potok MUŽI BJEJiří Urban
1717Ráječek MužiSUJíří Skopal
1818Zátor MužiBRAlžběta Miturová
1919Široká Niva ženyBRLucie Čapková
2020Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
2121Zátor ŽenyBRAlžběta Miturová
2222Vraclávek ŽenyBRAndy Adamcová
2323Široká Niva mužiBRLucie Čapková
2424Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
2525Vraclávek MužiBRAndy Adamcová
2626Leskovec nad Moravicí ženyBRNikola Škodáková
2727Velké Kunětice muži AJERoman Varga
2828Milotice nad Opavou BRPavel Bartoník
2929Liptaň mužiBRJan Čech
3030Janovice VETERÁNI PS8BRpetr boxan
3131Leskovec nad Moravicí mužiBRNikola Škodáková
3232Velké Kunětice muži BJERoman Varga
3333Skrochovice ŽENY OPMišelka Volná
3434Mostkov mužiSUBronislav Tinka
3535Měrotín OLTomáš Hlavinka
3636Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
3737Andělská Hora Dívčí HradBRMichal Šimčík
3838Liptaň Dívčí HradBRMichal Šimčík
3939Kožušany OLPetr Zmeškal
4040- Horní Benešov-ženy-Alžběta Miturová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/05/10 Břidličná,areál firmy Zemspol, pohárová soutěž - muži,ženy 2B
-
2015/05/08 Břidličná - fotbalové hřiště, O pohár Starosty Města Břidličná (HL-Praděd)2B
-
2016/05/08 Břidličná - fotbalové hřiště, O pohár Starosty Města 2B
-
2017/05/13 Břidličná-fotbalové hřiště(2B), O putovní pohár Starosty Města Břidličné
-
2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga