Brněnec, SY 2006 - Memoriál Josefa Spurného

Liga: EXČR
Místo: Brněnec
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 03. 06. 2006 13:00
Kontakt:   Pavel Klemša, Vitka a.s. 569 0
Telefon:  +420

Začátek rezervace: 03. 06. 2006 20:00
Konec rezervace: 03. 06. 2006 13:00
Začátek tipování:  00. 00. 0000 00:00
Konec hlasování: 00. 00. 0000 00:00
Zadal: Aleš Havelka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-brnenec-2006-06-03-1268.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Výčapy TR17,5217,7317,732004/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nevcehle JI17,7617,9617,962006/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Kunovice VS--17,982003/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Výčapy TR--18,062000/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kunovice VS18,1518,0818,152007/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kunovice VS17,0817,0818,172002/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rychlov KM--18,332000/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Stará Ves FM18,3717,7518,372004/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chválenice PJ17,7317,7318,402002/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Výčapy TR--18,532005/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bříšťany JC18,3818,6018,602004/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sychotín BK18,6417,9618,642006/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lhotky ZR18,6818,1118,682007/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Výčapy TR--18,692003/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kunovice VS18,1118,7518,752004/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nevcehle JI18,9218,6718,922007/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Radíkov PR--19,032000/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Radíkov PR--19,072003/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kunovice VS--19,102005/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sychrov MB18,5619,1019,102007/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nevcehle JI--19,112005/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sychrov MB18,8519,1919,192006/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Desná SY19,1919,0119,192007/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Rychlov KM--19,241998/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Opatovice PR--19,302001/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Výčapy TR--19,372001/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kunovice VS19,1819,4919,492006/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Stará Ves FM18,7518,7519,512002/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Výčapy TR--19,551998/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Úherce PS--19,572005/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hostišová ZL--19,592000/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mistřice UH--19,661997/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Loukov KM19,1719,7219,722007/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Loukov KM20,0218,5920,022006/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Moravská Chrastová SY20,0619,9120,062007/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Široký Důl SY19,9519,9520,252002/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Kunovice VS--20,282001/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Mistřice UH--20,442000/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Výčapy TR20,0720,0720,542002/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Tečovice ZL--20,541997/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Horní Poříčí BK--20,552003/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  nerozlišeno -20,7220,1520,722007/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Desná SY20,8920,3520,892006/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bohuňov SY19,9720,8920,892006/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Rychlov KM--20,901999/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Moravská Chrastová SY20,5020,5021,032002/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Letohrad - Jeleni DUO--21,042001/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Lhotky ZR21,2019,6521,202004/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Opatovice PR--21,212000/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Výčapy TR--21,211997/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Mistřice UH--21,311999/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Velké Meziříčí ZR21,3319,0321,332004/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Letohrad - Jeleni DUO--21,411999/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Radíkov PR--21,411998/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Radíkov PR--21,431999/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dětkovice PV--21,512001/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Velké Meziříčí ZR20,8421,5321,532007/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Opatovice PR--21,541999/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Rychlov KM--21,611996/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Radíkov PR19,1219,1221,632002/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Stará Ves FM--21,692003/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Mistřice UH--21,801996/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Lanškroun UO--21,882000/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Lhotky ZR--21,912005/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Opatovice PR19,6621,9621,962006/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  nerozlišeno ---22,061996/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Lhotky ZR20,7522,1022,102006/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Mistřice UH--22,401998/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Velké Meziříčí ZR--22,471997/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Hostišová ZL--22,631999/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Lhotky ZR--22,852003/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Opatovice PR--22,901998/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Úherce PS22,2622,9422,942006/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Velké Meziříčí ZR22,4423,0923,092006/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Petrovice TR--23,111996/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Bělotín PR--23,252000/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Horní Poříčí BK22,0923,2723,272004/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Opatovice PR--23,432005/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  nerozlišeno -23,5722,2023,572004/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Radíkov PR--24,021997/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Tečovice ZL--24,111996/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Radíkov PR--24,121996/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Úherce PS24,2219,6324,222004/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Radimovice LI--24,361996/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  nerozlišeno ---24,372005/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Letohrad - Jeleni UO--24,422000/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Letohrad - Jeleni UO--24,571998/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Opatovice PR24,8224,9624,962004/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Moravská Chrastová SY--25,142000/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  nerozlišeno ---25,971997/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Petrovice TR--26,021998/06/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Hranice PR--26,052001/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Výčapy TR--26,151999/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Hartmanice SY26,4920,0726,492007/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Velké Meziříčí ZR--26,721999/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Černovice BK--27,252001/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  nerozlišeno -18,6127,3327,332006/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Bohuňov SY23,5427,5227,522004/05/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Lanškroun UO--27,951996/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Moravská Chrastová SY--28,302001/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/05/25 Brněnec, SY, Memoriál Josefa Spurného
EXČR
1997/05/31 Brněnec, SY, Memoriál Josefa Spurného
EXČR
1998/06/06 Brněnec, SY, Memoriál Josefa Spurného
EXČR
1999/05/30 Brněnec, SY, Memoriál Josefa Spurného
EXČR
2000/05/28 Brněnec, SY, Memoriál Josefa Spurného
EXČR
2001/05/28 Brněnec, SY, Memoriál Josefa Spurného
EXČR
2002/05/25 Brněnec, SY, Memoriál Josefa Spurného
EXČR
2003/05/24 Brněnec, SY, Memoriál Josefa Spurného
EXČR
2004/05/22 Brněnec, SY, Memoriál Josefa Spurného
EXČR
2005/06/04 Brněnec, SY, Memoriál Josefa Spurného
EXČR
2006/06/03 Brněnec, SY, Memoriál Josefa Spurného
EXČR
2007/06/02 Brněnec, SY, Memoriál Josefa Spurného
EXČR
2008/05/24 Brněnec, SY, O putovní pohár starosty SDH
VCBL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/23 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga