Tisková konference 2015 - Anketa Dobrovolní hasiči roku

Liga: -
Místo: Brno
Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 04. 09. 2015 09:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 04. 09. 2015 18:00
Konec rezervace: 04. 09. 2015 18:00
Začátek tipování:  04. 09. 2015 20:00
Konec hlasování: 04. 09. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-brno-7097.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dolní Bukovsko Josef Dudlíček CB16,1912,9812,982014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
2.  Bludov Radomír Bureš SU13,2813,1513,152014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
3.  Dolní Bukovsko Barbora Venčovská CB13,4313,8713,432014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
4.  Manětín Patrik Hnátek PS13,4714,1813,472014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
5.  Bludov Pavel Weidinger SU14,9713,7213,722014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
6.  Bohuslavice u Zlína Adéla Rochovanská ZL15,4513,8213,822014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
7.  Poniklá Aleš Hartig SM17,8213,8313,832014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
8.  Dolní Bukovsko Lada Landová CB13,8613,9013,862014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
9.  Nová Ves Lukáš Brim OV13,9214,6713,922014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
10.  Letohrad - Orlice Jan Matyáš UO13,9715,5913,972014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
11.  Bludov Monika Sobotková SU13,98NP13,982014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
12.  Manětín Petra Koudelová PS14,7514,0614,062014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
13.  Letohrad - Orlice Jan Hauf UO14,0716,4814,072014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
14.  Poniklá František Erlebach SM15,0914,0814,082014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
15.  Dolní Bukovsko Veronika Šimánková CB16,2814,1114,112014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
16.  Nová Ves Filip Rojek OV14,7414,1214,122014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
17.  Bludov Tomáš Riedl SU14,12-14,122014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
18.  Příštpo Hana Lorencová TR14,16-14,162014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
19.  Bohuslavice u Zlína Nikola Višenková ZL14,3414,8514,342014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
20.  Přerov Dominik Šmída PR14,3615,1614,362014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
21.  Manětín Zuzana Šafrová PS14,4416,0814,442014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
22.  Bludov Eliška Březinová SU15,5414,5114,512014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
23.  Velenka Michaela Košnářová NB14,5816,0314,582014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
24.  Letohrad - Orlice Petr Hlaváček UO14,68NP14,682014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
25.  Přerov Eliška Přikrylová PR14,77-14,772014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
26.  Dolní Měcholupy Aneta Tóthová AB14,9715,2814,972014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
27.  Letohrad - Orlice Martin Dušek UO17,3315,0215,022014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
28.  Dolní Bukovsko Miloslav Boček CB17,1515,0615,062014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
29.  Klučov Vojtěch Kosina KO15,0615,9215,062014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
30.  Dolní Měcholupy Tereza Tesárková AB15,7315,0915,092014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
31.  Manětín Jiřina Fenclová PS15,33-15,332014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
32.  Brada Pavel Válek JC15,5016,8015,502014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
33.  Letohrad - Orlice Patrik Peťovský UO15,53-15,532014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
34.  Bohuslavice u Zlína Lukáš Kamenčák ZL15,60-15,602014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
35.  Manětín Adéla Šafrová PS15,62NP15,622014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
36.  Dolní Bukovsko Jakub Koudelka CB16,0115,7115,712014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
37.  Velenka Tereza Ševčíková NB15,74-15,742014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
38.  Bludov Karolína Jánětová SU16,9315,7515,752014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
39.  Brada Kateřina Čápová JC15,81-15,812014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
40.  Brada Leona Válková JC15,82-15,822014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
41.  Drnovice Marie Orálková VY15,83-15,832014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
42.  Žlutice Klára Richterová KV22,1315,9015,902014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
43.  Velenka Anna Kadeřávková NB15,9717,7115,972014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
44.  Bohuslavice u Zlína Dagmar Kulíšková ZL16,09-16,092014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
45.  Drnovice Aleš Sekanina VY16,24NP16,242014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
46.  Nová Ves Adéla Bobrovská OV16,3716,8016,372014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
47.  Brada Jan Plesar JCNP16,3816,382014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
48.  Dolní Bukovsko Filip Chochol CB16,5333,9716,532014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
49.  Bludov Vojtěch Kotrlý SU20,9816,6116,612014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
50.  Nová Ves Petr Martuš OV16,6232,4016,622014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
51.  Manětín Martin Smutný PS16,6819,4116,682014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
52.  Nová Ves Miroslav Musiol OVNP16,7416,742014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
53.  Brada Jakub Plesar JC16,7817,7616,782014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
54.  Klučov Dominik Horniaček KO16,8720,1016,872014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
55.  Dolní Měcholupy Jiří Voříšek AB16,90NP16,902014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
56.  Nová Ves Ondřej Bobrovský OVNP17,0517,052014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
57.  Žlutice Štěpánka Horská KVNP17,1017,102014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
58.  Nová Ves Valentýna Homolková OV17,13-17,132014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
59.  Nová Ves Matyáš Lefner OVNP17,2017,202014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
60.  Velenka Matouš Adam NB17,32-17,322014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
61.  Klučov Jakub Král KO17,8218,5717,822014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
62.  Nová Ves Denisa Palčovičová OV17,87-17,872014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
63.  Dolní Měcholupy Lukáš Plhal AB18,0617,9117,912014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
64.  Drnovice Petr Vojtek VY17,97NP17,972014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
65.  Přerov Ondřej Bucher PR18,00-18,002014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
66.  Klučov Jiří Sládek KO18,00-18,002014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
67.  Klučov Maxmilián Ďuriš KONP18,2018,202014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
68.  Velenka Jakub Košnář NB18,25NP18,252014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
69.  Přerov Marek Kostura PR18,2818,4618,282014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
70.  Dolní Měcholupy Kristýna Vojtová AB18,47-18,472014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
71.  Žlutice Pavel Pacík KV18,50-18,502014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
72.  Manětín Michaela Maršánová PS18,6118,5318,532014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
73.  Dolní Bukovsko Pavlína Nekolová CB18,72-18,722014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
74.  Žlutice Jiří Richter KV18,83-18,832014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
75.  Dolní Měcholupy Alena Kašpárková AB18,8425,5518,842014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
76.  Manětín Monika Jírová PS19,05-19,052014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
77.  Klučov Jakub Kaše KO19,2321,0919,232014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
78.  Manětín Tomáš Vobořil PSNP20,3820,382014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
79.  Dolní Bukovsko Stanislav Vořech CB21,12-21,122014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
80.  Velenka Daniel Krátký NBNP21,4521,452014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
81.  Bludov Tereza Tylová SU23,63-23,632014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
82.  Klučov Ondřej Rudolf KO25,6439,0125,642014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
83.  Bohuslavice u Zlína Klára Šůstková ZL377,97NP37,972014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
84.  Bludov Patrik Šíbl SUNPNPNP2014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
85.  Poniklá Nikola Urbanová SMNP-NP2014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
86.  Dolní Bukovsko Filip Nejedlý CBNPNPNP2014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
87.  Poniklá Lukáš Tomíček SMNPNPNP2014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
88.  Brada Barbora Smolíková JCNPNPNP2014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
89.  Dolní Měcholupy Petr Nekolný ABNPNPNP2014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
90.  Bludov Lenka Strouhalová SUNP-NP2014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
91.  Klučov David Balog KONPNPNP2014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
92.  Manětín Monika Špalková PSNP-NP2014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
93.  Velenka Tomáš Procházka NBNPNPNP2014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
94.  Poniklá Kryštof Hájek SMNP-NP2014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
95.  Klučov Šárka Židlická KONP-NP2014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
96.  Klučov Ondřej Řípa KONPNPNP2014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
97.  Drnovice Miloš Bastl VYNPNPNP2014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
98.  Nová Ves Štěpán Ulman OVNP-NP2014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
99.  Drnovice Vojtěch Formánek VYNP-NP2014/07/04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 BVV - Starý Lískovec - Sport, Den s dobrovolnými hasiči SDH St. Lískovec-Sport
-
2014/07/02 Brno, ZPV, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2014/07/03 Brno, PÚ CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2014/07/03 Brno, Štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2014/07/04 Brno, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2014/07/04 Brno, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2014/07/04 Brno, Běh na 60 m hoši, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2014/07/04 Brno, Běh na 60 m dívky, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2014/07/05 Brno, Běh na 100 m, Mistrovství republiky dorost
MČR
2014/07/05 Brno, Pořadí družstev 100m, Mistrovství republiky dorost
MČR
2014/07/06 Brno, Dvojboj, Mistrovství republiky dorost
MČR
2014/07/06 Brno, 4x100 m, Mistrovství republiky dorost
MČR
2014/07/06 Brno, Požární útok, Mistrovství republiky dorost
MČR
2015/09/04 Tisková konference, Anketa Dobrovolní hasiči roku
-
2016/08/26 Brno, věž 2016, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2016
MČR
2016/08/27 Brno, 100m, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2016
MČR
2016/08/27 Brno, štafeta 2016, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2016
MČR
2016/08/28 Brno, útok 2016, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2016
MČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga