Brodek u Konice 2014 - O pohár starosty

Liga: VCPV
Místo: Brodek u Konice
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 02. 08. 2014 20:00
Kontakt:   Milan Burget
Telefon:  739 057 110

Začátek rezervace: 26. 07. 2014 20:00
Konec rezervace: 02. 08. 2014 17:00
Začátek tipování:  26. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 02. 08. 2014 00:00
Zadal: Stanislav Režný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-brodek-u-konice-2014-08-02-5469.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Brodek u Konice PVStanislav Režný
22Cholina OLzdenek Valouch
33Soběsuky PVKamila Krychtálková
44Domamyslice PVMartin Bartoš
55Čelechovice na Hané PVStanislav Režný
66Ludéřov OLLukáš Navrátil
77Loučany OLMartin Bartoš
88Bílovice PVStanislav Režný
99Brodek u Konice BPVStanislav Režný
1010Ptení PVStanislav Režný
1111Malá Lhota BKJaroslav Čuma
1212Lipová PVStanislav Režný
1313Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
1414Olešnice OLFilip Krampla
1515Jabloňany BKMarek Vlach
1616Niva PVJaroslav Servus
1717Dětkovice APVDavid Slavíček
1818Vážany BKTomáš Hrdlička
1919Vícov PVRadim Luňáček
2020Stražisko PVzdenek
2122Dětkovice BPVDavid Slavíček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešnice RouryOLFilip Krampla
22Soběsuky APVKamila Krychtálková
33Bílovice PVStanislav Režný
44Ludéřov OLLukáš Navrátil
55Soběsuky BPVKamila Krychtálková
66Malá Lhota BKJaroslav Čuma
77Ostrov u Macochy BKPatrik Bejček
88Pěnčín PVMartin Bartoš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice APV17,2517,7617,762015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Soběsuky BPV17,8317,8617,862015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pěnčín PV17,9718,2618,262015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Loučany OL18,1918,3918,392015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ludéřov OL19,2919,1219,292014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Olešnice OL18,0119,3019,302015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Černá Hora BK19,3118,4119,312015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Soběsuky PV19,5720,2520,252014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bílovice PV20,9019,0120,902014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ostrov u Macochy BK20,9819,2620,982014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Soběsuky APV35,0135,6735,672015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Malá Lhota BK37,9621,5437,962014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice BPV45,5945,1945,592015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Olešnice OLNPNPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Soběsuky BPVNPNPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Ludéřov OL17,53NPNP2015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pěnčín PV18,8918,91NP2014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/04 Brodek u Konice,
VCPV
2013/08/03 Brodek u Konice, O pohár SDH Brodek
VCPV
2014/08/02 Brodek u Konice, O pohár starosty
VCPV
2015/08/01 Brodek u Konice, hřiště, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2019/06/15 Dětkovice, O pohár starosty
VCPV
2019/07/13 Bílovice - hřiště, O pohár starosty
VCPV
2019/08/10 Niva, O pohár starosty
VCPV
2019/08/17 Otinoves, O pohár starosty
VCPV
2019/08/24 Pěnčín - hřiště, O pohár starosty
VCPV
2019/09/21 Soběsuky, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga