Brodeslavy 2014 - O Pohár starosty obce Brodeslavy

Liga: ZČHL
Místo: Brodeslavy
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 05. 07. 2014 12:00
Kontakt:   Polák Jaroslav
Telefon:  +420602890643

Začátek rezervace: 23. 06. 2014 20:00
Konec rezervace: 05. 07. 2014 12:00
Začátek tipování:  23. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.zchl.cz/tym-muzi-brodeslavy-71927.html

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-brodeslavy-2014-07-05-4345.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
10Krašovice PSHonza Adamec
21Brodeslavy PSHonza Adamec
32Úherce PSHonza Adamec
43Poděvousy DOVeru Merglová
54Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
65Únětice 1911 PJLuboš Balvín
76Seč PJVáclav Hranička
87Obora PSVasek Dolejs
98Chrást DraciPBRadek Troch
109Žákava PJLibor Valeš
1110Vřeskovice KTohio
1211Nevřeň PSHouk
1312Dehtín KTVláďa Kučera
1413Horní Lukavice PJPetty
1514Štěnovický Borek PJMichal Polívka
1615Mokrouše PJJiří Šmolík
1716Zálesí PJduchy tom
1817Dolní Hradiště PSLuděk Bech
1918Štichovice PSRichard Hlous
2019Robčice PJRadek Růt
2121Bolkov PJVladimír Štýs
2222Hubenov BPSJícháč
2323Božkov PMHonza Adamec
2424Chotíkov PSHonza Adamec
2525Lednice PSHonza Adamec
2626Hostivice PZHonza Adamec
2727Kozojedy PSHonza Adamec
2828Břízsko PSHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJLuboš Balvín
22Poděvousy AngelsDOVeru Merglová
33Obora PSHonza Adamec
44Štichovice PSHonza Adamec
55Rybnice CácorkyPSHonza Adamec
66Chválenice PJHonza Adamec
77Dehtín KTHonza Adamec
88Chlumčany PJHonza Adamec
99Hostivice PZHonza Adamec
1010Brodeslavy PSHonza Adamec
1111Kozojedy PSHonza Adamec
1212Bučí PSHonza Adamec
1313Štěnovický Borek PJMichal Polívka
1414Poděvousy DevilsDOspace14@centrum.cz
1515Chotíkov PSVasek Dolejs


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST15,9616,0116,012018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mladoňovice TR16,0316,0816,082018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Radostín nad Oslavou ZR16,0016,2716,272018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Krotějov TA16,3216,3716,372018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Renmotor Jinolice JC16,4116,2016,412018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pasohlávky BO16,4016,5316,532018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dehtín KT16,7416,3316,742017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plumlov PV16,4916,8016,802018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Únětice 1911 PJ16,8616,4816,862016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Lavičky ZR16,8916,3216,892018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Letohrad - Jeleni UO16,3416,9016,902018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nevcehle JI17,0016,2017,002018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pšánky HK16,6417,0417,042018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bohdalín PE16,8917,0817,082018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kalenice ST16,8317,1817,182017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Únětice 1911 PJ17,2316,9417,232014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Čikov TR17,2516,3117,252018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Novosedly ST17,2716,7317,272017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Horní Lukavice PJ17,3617,1217,362015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Horní Lukavice PJ17,3916,8217,392017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chrást DraciPB17,4517,0517,452014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Horní Kamenice DO17,4517,4017,452018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Kalenice ST17,1917,5617,562016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Horní Kamenice DO17,3517,5617,562017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žebnice PS17,6017,2217,602016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Petrovice BTR17,0017,6017,602018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Poděvousy DO17,6117,5317,612017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chrást PB17,6417,1317,642017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Vřeskovice KT17,1917,6617,662014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Horní Kamenice DO17,6617,4617,662015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Horní Lukavice PJ17,7017,0917,702016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Nevřeň PS17,7117,5917,712017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Šipoun PT17,0417,7417,742018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Zahorčice ST17,4517,7517,752015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bašnice JC17,7915,7617,792018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Trnava TR17,8316,2117,832018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Oponešice TR17,8416,8617,842018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Horní Kamenice DO17,8017,8617,862014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Moravany PA17,9016,6717,902018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Bolkov PJ17,7117,9017,902016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Útušice PJ17,9217,4617,922017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Chrást PB17,9517,0417,952016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Nevřeň PS18,0017,6418,002018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Chotíkov PS18,0217,8918,022017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kalenice ST17,9818,0518,052015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Štichovice PS17,7018,1018,102017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Štichovice PS18,1017,8318,102015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Horní Kamenice DO18,1117,6118,112016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Úherce PS18,3218,2518,322016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Vřeskovice KT18,0818,3218,322016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Štěnovický Borek PJ18,1818,3718,372014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Žebnice PS18,4017,6318,402015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Olešná HB16,6618,4718,472018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Bolkov PJ17,7118,4918,492015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Vřeskovice KT18,2518,5218,522015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Poděvousy DO18,6017,6918,602014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Úněšov PS17,8518,7218,722017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Obora PS18,6218,7418,742015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Mokrouše PJ17,8918,7618,762014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Štichovice PS18,8818,1618,882014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Robčice PJ18,8218,8918,892015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Štichovice PS18,8418,9518,952016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Seč PJ18,9018,9618,962014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Únětice 1911 PJ19,1818,3719,182015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Mokrouše PJ19,2217,5919,222016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Bolkov PJ18,7119,2819,282017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Želčany PJ18,6219,3019,302017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Robčice PJ19,3618,8119,362014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Obora PS17,8319,3719,372014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Dolní Hradiště PS18,0619,5019,502014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Chotíkov PS18,8919,5619,562015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Únětice 1911 BPJ19,7918,9619,792018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Zálesí PJ18,9819,8719,872016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Poděvousy DO19,6419,8819,882015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Chotíkov PS19,6119,8819,882016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Zlatá Olešnice JN19,9218,3019,922018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Štěnovický Borek PJ19,9219,1619,922017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Příšov PS18,1320,3520,352017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Dehtín KT20,4019,6520,402016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Letohrad - Kunčice BUO16,0120,6120,612018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Nevřeň PS18,9020,8420,842015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Robčice PJ20,9218,6820,922017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Bezděkov pod Třemšínem PB21,0216,9621,022018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Útušice PJ21,6619,3621,662016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Štěnovický Borek PJ21,8321,6221,832015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Hostivice PZ22,4522,4222,452015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Nevřeň PS22,1822,7522,752014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Brodeslavy PS22,9518,0722,952016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Bolkov PJ19,2223,2123,212014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Chrást DraciPB19,3624,3324,332015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Nevřeň PS24,6518,0524,652016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Hostivice PZ23,4224,6824,682016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Úněšov PS24,8120,2124,812016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Robčice PJ18,0725,1025,102016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Zálesí PJ18,8325,1625,162014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Božkov PM21,9125,5325,532014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Dehtín KT26,5125,1226,512015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Liblín RO27,8727,6827,872015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Hostivice PZ21,2834,2834,282017/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Kozojedy PS37,6739,0139,012014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/21 Brodeslavy, O pohár - SDH Brodeslavy
ZČHL
2014/07/05 Brodeslavy, O Pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2015/07/05 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2016/07/02 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2017/07/01 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/28 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/07/25 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/07/26 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/02 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/22 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga