Brodeslavy 2016 - O pohár starosty obce Brodeslavy

Liga: ZČHL
Místo: Brodeslavy
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 02. 07. 2016 12:00
Kontakt:   Polák Jaroslav
Telefon:  602890643

Začátek rezervace: 20. 06. 2016 20:00
Konec rezervace: 01. 07. 2016 20:00
Začátek tipování:  20. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 02. 07. 2016 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-brodeslavy-7123.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vřeskovice KTRoman Kuželík
22Štěnovický Borek PJLucie Alblová
33Žebnice PSMichal Bulín
44Mokrouše PJHonza Adamec
55Horní Lukavice PJHonza Adamec
66Kalenice STHonza Adamec
77Dehtín KTHonza Adamec
88Chrást PBHonza Adamec
99Horní Kamenice DOHonza Adamec
1010Únětice 1911 PJHonza Adamec
1111Bolkov PJHonza Adamec
1212Poděvousy DOHonza Adamec
1313Robčice PJRadek Růt
1414Chotíkov PSSDH Chotikov
1515Úherce PSPetr Štejr
1616Útušice PJZdeněk Dědek
1717Nevřeň PSHouk
1818Zálesí PJZdeněk Bešta
1919Úněšov PSMiloslav Pytlik
2020Obora PSVasek Dolejs
2121Hostivice PZOndřej Mareš
2222Štichovice PSRichard Hlous
2323Brodeslavy PSHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJHonza Adamec
22Hradec PJKarolína Podlipská
33Štěnovický Borek PJLucie Alblová
44Útušice PJVojtěch Mareš
55Dehtín KTHonza Adamec
66Štichovice PSHonza Adamec
77Chotíkov PSMonča
88Úněšov PSDenisa Joudalová
99Chválenice PJKarel Nolč
1010Horní Lukavice PJSDH
1111Mrtník PSPavel Peterka
1212Bučí PSLucie Nová
1313Poděvousy DOHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Libuň JC16,9317,0017,002018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malé Hoštice OP17,0816,6617,082018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chválenice PJ17,3517,3517,352016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Olešná HB17,6717,5117,672018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Únětice 1911 PJ17,6717,2617,672017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nepomuky UO16,7117,6817,682018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Skrochovice OP17,7616,3317,762018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Únětice 1911 PJ17,8617,7917,862016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chotíkov PS17,6717,9917,992016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Únětice 1911 PJ17,9418,0118,012015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hradec PJ18,1318,1918,192017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štichovice PS17,8618,2018,202017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chválenice PJ16,9218,3018,302014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Horní Lukavice PJ18,1118,3818,382016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrobice ExplosiaPA18,3818,1918,382018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bučí PS18,2718,4118,412017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Štěnovický Borek PJ18,4118,4318,432014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hradec PJ17,9218,4418,442016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Úněšov PS17,7918,4618,462016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Poděvousy DO18,4618,0718,462015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Štichovice PS18,4718,0118,472016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dvorce TA18,5417,0118,542018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sloup PZ17,9118,5818,582018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dehtín KT18,5817,3718,582016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chválenice PJ18,7817,8818,782015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Úněšov PS18,0918,8318,832015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Štěnovický Borek PJ18,6118,8518,852016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Štichovice PS18,8518,7018,852015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Útušice PJ18,5619,1919,192016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Mrtník PS19,2318,6819,232015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Mrtník PS19,5218,4219,522016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Horní Lukavice PJ19,5318,3419,532017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Poděvousy DevilsDO19,6718,4019,672014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bučí PS19,8019,7519,802014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Mrtník PS19,2619,8719,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Chotíkov PS20,1218,7020,122014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Poděvousy AngelsDO20,3519,3720,352014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chotíkov PS20,4820,6320,632017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dehtín KT20,7919,3220,792015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bučí PS20,9920,7520,992016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chlumčany PJ21,0820,9321,082014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dehtín KT21,2119,7221,212014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Poděvousy DO21,4821,4821,482016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bučí PS21,9521,0421,952015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Horní Lukavice PJ21,2622,4322,432015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Poděvousy DO22,4819,8722,482017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dehtín KT19,5223,2823,282017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Štichovice PS23,7224,0924,092014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Štěnovický Borek PJ24,4324,3924,432015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Rybnice PS26,6222,3626,622015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Únětice 1911 PJ27,4719,6127,472014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Chotíkov PS27,6528,5528,552015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Útušice PJ29,8625,6829,862015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Obora PS30,6230,3530,622014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Rybnice CácorkyPS31,0531,1131,112014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Kozojedy PS30,3131,3231,322014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Lužná RA18,6934,2934,292015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hostivice PZ41,0334,5341,032015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Brodeslavy PS47,4822,5947,482014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Stará Říše JINPNPNP2018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Úněšov PSNP20,22NP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Obora PSNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Hostivice PZ32,8935,65NP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kozojedy PS47,8227,54NP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Chotíkov PSNPNPNP2018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/21 Brodeslavy, O pohár - SDH Brodeslavy
ZČHL
2014/07/05 Brodeslavy, O Pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2015/07/05 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2016/07/02 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2017/07/01 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/09 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga