Budíkovice - u koupaliště 2020 - Podzimní liga MH Třebíč - Budíkovice

Liga: -
Místo: Budíkovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 05. 09. 2020 09:00
Kontakt:   SDH Budíkovice
Telefon:  605563043

Začátek rezervace: 24. 08. 2020 17:00
Konec rezervace: 04. 09. 2020 08:30
Začátek tipování:  05. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 05. 09. 2020 00:00
Zadal: František Peštál

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://hasici-budikovice.webnode.cz/

Poznámka pořadatele

SDH Budíkovice vás srdečně zve na soutěž v požárním útoku mladých hasičů, která je zařazená do Podzimní ligy mladých hasičů Třebíč pro rok 2020.
Soutěž se koná v sobotu 5.9.2020 na hasičském hřišti u koupaliště v Budíkovicích.
 
Příjezd a prezentace 8:30-8:50
Začátek 9:00.
 
Kategorie mladší a starší žáci
 
Přihlášku na soutěž, kterou odevzdáte při prezenci, najdete zde: http://www.oshtrebic.cz/assets/File.ashx?id_org=200238&id_dokumenty=2139
Startovné 150,-Kč/družstvo
 
POŘADATEL SI VYHRAZUJE PRÁVO ZMĚNY

Fotografie pořízené během soutěže budou použity pro prezentaci SDH.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-budikovice-11487.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Budíkovice ml. BTRFrantišek Peštál
22Pyšel st.TRFrantišek Peštál
33Štěměchy mladší BTRMichal Šilhavý
44Markvartice mladší BTRBořivoj Fučík
55Budíkovice ml. ATRFrantišek Peštál
66Štěměchy mladší ATRMichal Šilhavý
77Markvartice mladší ATRBořivoj Fučík
88Častohostice mladšíTRVladěna Nesibová
99Štěměchy starší aTRMichal Šilhavý
1010Čechtín ml.TRFrantišek Peštál
1111Markvartice starší BTRBořivoj Fučík
1212Častohostice staršíTRVladěna Nesibová
1313Budíkovice st.TRFrantišek Peštál
1414Čechtín st.TRFrantišek Peštál
1515Markvartice starší ATRBořivoj Fučík
1616Kněžice mladšíTRKarolína Salátová
1717Lipník mladšíTRTereza Samešová
1818Štěměchy starší BTRMichal Šilhavý
1919Kněžice staršíTRKarolína Salátová
2020Lipník staršíTRTereza Samešová
2121Rokytnice nad Rokytnou starší ATRJirka Dokulil
2222Slavice mladší TRZdeňka Vlčanová
2323Rudíkov StaršíTRmarek kourek
2424Rokytnice nad Rokytnou starší BTRJirka Dokulil
2525Rudíkov MladšíTRmarek kourek
2626Předín Mladší ATRVlasta Hons
2728Slavice starší TRZdeňka Vlčanová
2829Předín Mladší BTRVlasta Hons
2930Výčapy B mladšíTRMichal Svoboda
3031Trnava mladší BTRMilan Kudláček
3132Předín StaršíTRVlasta Hons
3233Výčapy A mladšíTRMichal Svoboda
3334Trnava mladší ATRMilan Kudláček
3435Lavičky mladšíZRŠimon Chalupa
3536Výčapy B staršíTRMichal Svoboda
3637Trnava mladší CTRMilan Kudláček
3738Přibyslavice starší ATRZdeňka Němcová
3839Výčapy A staršíTRMichal Svoboda
3940Trnava staršíTRMilan Kudláček
4041Lavičky staršíZRŠimon Chalupa
4142Trnava mladší DTRMilan Kudláček
4243Heraltice staršíTRJaromir Hroch
4344Přibyslavice starší BTRZdeňka Němcová
4445Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
4546Přibyslavice mladšíTRZdeňka Němcová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čechtín TR16,4017,0817,082020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Čikov TR17,2016,6117,202020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Budeč JH17,3216,8117,322020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Police TR17,3417,2917,342020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dešná BJH16,9517,3617,362020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Heraltice TR18,1718,3618,362020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice JI17,2318,8618,862020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mikulovice BZN18,9119,1519,152020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Blatnice TR18,6019,2419,242020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jemnice TR19,2219,4719,472020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Urbanov JI23,3518,4723,352020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kouty PTR23,3923,1323,392020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Krahulov TR25,1020,0425,102020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lavičky JUNZR46,5045,2246,502020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Myslibořice TRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Litovany TRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Čechtín BTRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Výčapy BTRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Oponešice TRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Příložany TRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mikulovice ZNNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Petrovice BTRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Budíkovice TRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Pocoucov TRNPNPNP2020/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/09/05 Budíkovice - u koupaliště, Podzimní liga MH Třebíč - Budíkovice
-
2020/09/06 Budíkovice, O pohár
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/10/10 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2020/10/10 Na hřišti u základní školy, O pohár starosty obce Děhylov, Denní soutěž, 2B
-
2020/10/17 1. TFA Šubířov, 1. TFA Šubířov
-
2020/10/17 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/10/17 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce
-
2020/11/07 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2020/11/14 Pohořelice- fotbalové hřiště, O Sametový pohár- pohárová soutěž, 2B
-
2020/12/05 Březovice na hřišti, 1. ročník čertovské zimní soutěže
-
2020/12/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga