Budilov 2019 - Jih proti Západu

Liga: JČHL
Místo: Budilov
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 01. 06. 2019 11:00
Kontakt:   Jaroslav Mareš
Telefon:  +420 607 550 003

Začátek rezervace: 01. 06. 2019 11:00
Konec rezervace: 01. 06. 2019 11:00
Začátek tipování:  01. 06. 2019 00:00
Konec hlasování: 01. 06. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-budilov-10029.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Šipoun PT--17,232018/07/07 Výsledek mého týmu
2.  Svatá Maří PT--18,032018/07/07 Výsledek mého týmu
3.  Benešova Hora PT--18,132017/07/08 Výsledek mého týmu
4.  Dolany PT--18,322017/07/08 Výsledek mého týmu
5.  Výškovice PT--18,642018/07/07 Výsledek mého týmu
6.  Bohumilice APT--18,942017/07/08 Výsledek mého týmu
7.  Výškovice PT--19,052017/07/08 Výsledek mého týmu
8.  Budilov BPT--19,252018/07/07 Výsledek mého týmu
9.  Žernovice PT--19,342018/07/07 Výsledek mého týmu
10.  Benešova Hora PT--19,492018/07/07 Výsledek mého týmu
11.  Bohumilice APT--19,492018/07/07 Výsledek mého týmu
12.  - Krmilín---20,122018/07/07 Výsledek mého týmu
13.  Hejná KT--20,252018/07/07 Výsledek mého týmu
14.  Krtely PT--21,862018/07/07 Výsledek mého týmu
15.  Budilov APT--23,212017/07/08 Výsledek mého týmu
16.  Hejná SPORT, z.s. "B"KT--23,772017/07/08 Výsledek mého týmu
17.  Žihobce KT--23,822018/07/07 Výsledek mého týmu
18.  Zdíkov PT--23,832018/07/07 Výsledek mého týmu
19.  Radhostice PT--25,022018/07/07 Výsledek mého týmu
20.  Radhostice PT--25,052017/07/08 Výsledek mého týmu
21.  - Aptar---25,502017/07/08 Výsledek mého týmu
22.  Bohumilice BPT--26,472017/07/08 Výsledek mého týmu
23.  Budilov CPT--28,192018/07/07 Výsledek mého týmu
24.  Horosedly PT--28,782017/07/08 Výsledek mého týmu
25.  Budilov BPT--29,752017/07/08 Výsledek mého týmu
26.  Hejná SPORT, z.s. "A"KT--32,532017/07/08 Výsledek mého týmu
27.  Horosedly PT--33,142018/07/07 Výsledek mého týmu
28.  Bohumilice CPT--37,062017/07/08 Výsledek mého týmu
29.  Vacov PT--40,102018/07/07 Výsledek mého týmu
30.  Zdíkov PT--41,042017/07/08 Výsledek mého týmu
31.  Svatá Maří APT--42,222017/07/08 Výsledek mého týmu
32.  Vacov PT--50,622017/07/08 Výsledek mého týmu
33.  Žihobce KT--NP2017/07/08 Výsledek mého týmu
34.  Budilov APT--NP2018/07/07 Výsledek mého týmu
35.  Budilov CPT--NP2017/07/08 Výsledek mého týmu
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budilov BPT--20,222018/07/07 Výsledek mého týmu
2.  Onšovice PT--20,572018/07/07 Výsledek mého týmu
3.  Výškovice PT--20,602016/07/09 Výsledek mého týmu
4.  Budilov BPT--20,682017/07/08 Výsledek mého týmu
5.  Budilov APT--20,692016/07/09 Výsledek mého týmu
6.  Bohumilice PT--21,772018/07/07 Výsledek mého týmu
7.  Budilov APT--22,342017/07/08 Výsledek mého týmu
8.  Bohumilice PT--22,402017/07/08 Výsledek mého týmu
9.  Žihobce KT--22,702016/07/09 Výsledek mého týmu
10.  Onšovice PT--22,872016/07/09 Výsledek mého týmu
11.  Zdíkov PT--23,982017/07/08 Výsledek mého týmu
12.  Výškovice PT--24,112017/07/08 Výsledek mého týmu
13.  Budilov APT--24,282018/07/07 Výsledek mého týmu
14.  Radhostice PT--24,782017/07/08 Výsledek mého týmu
15.  Vacov PT--24,882018/07/07 Výsledek mého týmu
16.  Radhostice PT--27,362018/07/07 Výsledek mého týmu
17.  Zdíkov PT--30,402016/07/09 Výsledek mého týmu
18.  Budilov BPT--34,662016/07/09 Výsledek mého týmu
19.  Onšovice PT--37,292017/07/08 Výsledek mého týmu
20.  Výškovice PT--38,062018/07/07 Výsledek mého týmu
21.  Bohumilice PT--44,762016/07/09 Výsledek mého týmu
22.  Žihobce KT--NP2017/07/08 Výsledek mého týmu
23.  Chroboly PT--NP2017/07/08 Výsledek mého týmu
24.  Žihobce KT--MS2018/07/07 Výsledek mého týmu
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bohumilice PT--59,232017/07/08 Výsledek mého týmu
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budilov A PT--20,572017/07/08 Výsledek mého týmu
2.  Budilov B PT--34,412017/07/08 Výsledek mého týmu
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/07/08 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2007/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2008/07/05 Budilov, O pohár starosty obce Bošice
ŠHL
2009/07/11 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2010/07/10 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2011/07/09 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2012/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2013/07/06 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2013/07/06 Budilov, O pohár starosty obce
PBHL
2014/07/05 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2014/07/05 Budilov, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2015/07/04 Budilov, O pohár
ŠHL
2015/07/04 Budilov, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2016/07/09 Budilov, O pohár
ŠHL
2016/07/09 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2017/07/08 Budilov, O pohár
ŠHL
2017/07/08 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2018/07/07 Budilov, O pohár
ŠHL
2018/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
PBHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu
JČHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Srubec, O pohár, sklopky
JČHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu
JČHL
2019/06/08 Holubov, O pohár, nástřik (možná na fotbalovém hřišti?)
JČHL
2019/06/09 Třísov, O pohár, nástřik
JČHL
2019/06/22 Žernovice, Memoriál Jana Ludačky, sklopky (nástřik?)
JČHL
2019/07/06 Krč, O pohár, sklopky
JČHL
2019/07/13 Křenovice, O pohár, sklopky
JČHL
2019/07/27 Lipí, O pohár, sklopky
JČHL
2019/08/03 Kájov, O pohár, sklopky
JČHL
2019/08/31 Soběnov, O pohár, sklopky
JČHL
2019/09/14 Mydlovary, O pohár, sklopky
JČHL
2019/09/15 Lišov, O pohár, sklopky
JČHL
2019/09/28 Chlum, O pohár, sklopky
JČHL
Kdy Kde Liga