Budilov 2019 - Jih proti Západu | STS Prachatice CUP

Liga: FSCR
Místo: Budilov
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 01. 06. 2019 12:00
Kontakt:   Jaroslav Mareš
Telefon:  +420 607 550 003

Začátek rezervace: 01. 06. 2019 12:00
Konec rezervace: 01. 06. 2019 12:00
Začátek tipování:  20. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 01. 06. 2019 00:00
Zadal: Tlumič

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/2257472021133446/

Poznámka pořadatele

SDH Budilov Vás srdečně zve na hasičskou soutěž "Jih proti Západu". Soutěž se uskuteční 1 a 2.6.2019 v hasičském areálu Budilov (okres Prachatice).


► Finanční prémie pro první tři místa v kategorii žen i mužů jsou následující:

✪ 1. místo - 3 000 Kč
✪ 2. místo - 2 000 Kč
✪ 3. místo - 1 000 Kč

*na nedělní soutěži jsou finanční prémie sníženy na polovinu

► Soutěž je otevřena pro všechna družstva mužů i žen z ČR i zahraničí!

► Soutěž se běží dle pravidel Jihočeské hasičské ligy a Západočeské hasičské ligy na sklopné terče, povoleny jsou úzké hadice typu B65 a C42.

► Soutěž zahrnuje mužskou i ženskou kategorii.

► Rezervace startovního pořadí na sobotní soutěž začíná 20.5.2019 prostřednictvím stránek ZCHL.CZ (pro zájemce o zařazení do ZČHL) nebo na HASICSKASOUTEZ.CZ (pro zájemce o zařazení do JČHL).

► JČHL má přidělena lichá startovní čísla
► ZČHL startuje na sudých startovních číslech

► Startovné na sobotní soutěž je 200Kč/družstvo pro ZČHL.

► JČHL platí 300Kč za družstvo. V případě, že tým z JČHL zaplatí v sobotu startovné i na nedělní soutěž, která se běží jako 2. kolo ZČHL, tak zaplatí celkem za obě soutěže pouze 400Kč.

► Na nedělní soutěž probíhá rezervace od 20.5.2019 na stránkách ZCHL.CZ

► Na nedělní soutěži je startovné 200Kč/družstvo.

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

►►►Časový harmonogram sobotní soutěže JČHL vs. ZČHL:

✪ 10:30 – 11:30 Prezence soutěžních družstev
✪ 11:45 Nástup soutěžních družstev, zahájení
✪ 12:00 Zahájení soutěže prvním požárním útokem

► Po ukončení celé soutěže následuje CAPTAIN MORGAN PARTY!

► Na party bude k dispozici zcela ZDARMA fotokoutek od Dominika Chválová - Fotografické a vizážistické studio pro ženy

► Pro všechny zúčastněné bude k dipozici stanové městečko!

► V neděli pokračujeme druhým kolem ZČHL!

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

►►►Časový harmonogram nedělní soutěže ZČHL:

✪ 9:15 – 9:45 Prezence soutěžních družstev
✪ 9:30 Nástup soutěžních družstev, zahájení
✪ 10:00 Zahájení soutěže prvním požárním útokem

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

► Prezentace hasičského areálu, kde se soutěž uskuteční je zde:

https://zchl.cz/clanek-prezentace-hasicske-souteze-2018120201.html

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

V případě dotazů ohledně soutěže pište na email: hasici.budilov@gmail.com 



Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-budilov-10618.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Budilov PTHonza Adamec
22Horní Kamenice DOHonza Adamec
33Přísečná  ACKHonza Adamec
44Mochtín KTHonza Adamec
55Netřebice CKHonza Adamec
66Žebnice PSHonza Adamec
77Srubec CBHonza Adamec
88Dehtín KTHonza Adamec
99Chlum  BCKHonza Adamec
1010Únětice 1911 PJHonza Adamec
1111Slavošovice CBHonza Adamec
1212Výškovice PTHonza Adamec
1313Holubov CKHonza Adamec
1414Šipoun PTHonza Adamec
1515Kolence JHHonza Adamec
1616Chrást PBHonza Adamec
1717Vlkovice CBHonza Adamec
1818Nevřeň PSHonza Adamec
1919Krč PIHonza Adamec
2020Vranovice PBHonza Adamec
2121Tálín PIHonza Adamec
2222Štichovice PSHonza Adamec
2323Ledenice CBHonza Adamec
2424Zahorčice STHonza Adamec
2525Soběnov CKHonza Adamec
2626Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2727Bezdědovice STHonza Adamec
2828Novosedly STHonza Adamec
2929Lišov  ACBHonza Adamec
3030Zahorčice KTHonza Adamec
3131Jaronice CBHonza Adamec
3232Únětice 1911   1911PJHonza Adamec
3333Žernovice PTHonza Adamec
3434Štítary DOHonza Adamec
3535Milenovice PIHonza Adamec
3636Bolkov PJHonza Adamec
3737Třísov CKHonza Adamec
3838Útušice PJHonza Adamec
3939Lišov  BCBHonza Adamec
4040Oprechtice DOHonza Adamec
4141Úněšov PSHonza Adamec
4242Robčice PJHonza Adamec
4343Mokrouše PJHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum  CKHonza Adamec
22Únětice 1911 PJHonza Adamec
33Lišov A CBHonza Adamec
44Štichovice PSHonza Adamec
55Holubov  CKHonza Adamec
66Hlubyně PBHonza Adamec
77Hrdějovice B CBHonza Adamec
88Hradec PJHonza Adamec
99Žernovice  PTHonza Adamec
1010Úněšov PSHonza Adamec
1111Lišov B CBHonza Adamec
1212Výškovice PTHonza Adamec
1313Srubec  CBHonza Adamec
1414Poděvousy DOHonza Adamec
1515Ledenice  CBHonza Adamec
1616Dehtín KTHonza Adamec
1717Mydlovary  CBHonza Adamec
1818Vacov APTHonza Adamec
1919Oprechtice DOHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hradec PJ17,8317,6317,832019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Úněšov PS18,1517,5718,152019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Poděvousy DO18,2317,1518,232019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Poděvousy DO18,2317,1518,232019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hradec PJ18,3418,1718,342019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradec PJ18,3418,1718,342019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Úněšov PS18,1318,3718,372019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Úněšov PS18,1318,3718,372019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Únětice 1911 PJ18,4317,9818,432019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Poděvousy DO17,7418,5418,542019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Žernovice PT18,6118,1318,612013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hrdějovice BCB16,8318,8518,852019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrdějovice BCB18,8516,8318,852019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Holubov CK16,8419,2419,242019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Holubov CK16,8419,2419,242019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nihošovice ST19,3619,1419,362014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dehtín KT19,3917,8219,392019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Budilov BPT19,5619,5219,562013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Žernovice PT17,6919,6419,642019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Žernovice PT19,6417,6919,642019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Štichovice PS19,1919,6919,692019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Budilov BPT--19,752012/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolany PT19,1719,9519,952014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dehtín KT18,5620,1720,172019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dehtín KT18,5620,1720,172019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Svatá Maří PT--20,182012/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vacov APT20,1819,4020,182013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nihošovice ST--20,322012/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Sloup PZ16,8620,4720,472019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Žernovice PT--20,522012/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hlubyně PB20,8119,6920,812019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Budilov APT--20,922015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Budilov BPT--21,092008/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dolany PT21,0918,0521,092013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Budilov APT--21,372012/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Sudoměř ST--21,512008/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Vacov APT21,3721,5821,582019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Vacov PT21,3721,5821,582019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dolany PT--21,722008/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dolany PT--21,732012/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Budilov BPT19,9521,7621,762010/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Žihobce KT21,8521,9621,962010/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Bohumilice PT22,0422,0322,042013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bohumilice PT--22,062012/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Vacov PT21,4522,1022,102014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Vacov PT--22,152012/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Budilov BPT21,9922,1822,182009/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Vacov BPT22,3020,9222,302013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Žihobce KT--22,302015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Budilov APT21,5622,4822,482009/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vacov PT21,9822,9622,962010/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Srubec CB19,0023,0623,062019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Srubec CB19,0023,0623,062019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Mydlovary CB23,3320,4723,332019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Mydlovary CB23,3320,4723,332019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Zdíkov PT--23,662015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Bohumilice PT23,7721,8723,772014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Bohumilice IPT23,7923,7323,792014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Svatá Maří PT23,9120,3923,912013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Budilov BPT--23,962015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Budilov APT23,0224,1224,122013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bohumilice PT24,1323,3524,132010/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Onšovice PT--24,662015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Chotíkov PS25,0424,5325,042019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Vacov PT--25,232008/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Lišov ACB23,3325,2625,262019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Lišov ACB23,3325,2625,262019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bohumilice PT--25,992015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Vlachovo Březí APT--26,212008/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Ktiš PT--26,212008/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Žernovice PT26,4520,6526,452010/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Dolany PT21,2926,6826,682010/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Budilov APT25,7426,7026,702010/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Budilov APT--26,762008/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Benešova Hora PT27,0826,3927,082009/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Oprechtice DO22,0327,8627,862019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Oprechtice DO22,0327,8627,862019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Benešova Hora PT--28,172008/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Chlum CK19,6428,2728,272019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Chlum CK19,6428,2728,272019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Sudoměř ST--29,202007/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dolany PT--29,232007/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Štichovice PS28,3229,2929,292019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Štichovice PS28,3229,2929,292019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Benešova Hora PT29,3326,5429,332010/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Budilov BPT--29,372007/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Lišov BCB29,2329,6029,602019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Lišov BCB29,2329,6029,602019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Novosedly ST27,7030,0330,032010/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Stachy PT--30,352012/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Dolany PT22,4430,6130,612009/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Stachy PT21,6530,9830,982010/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Radhostice PT--32,452015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Vacov PT33,3222,1633,322009/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Bohumilice PT24,5334,6034,602009/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Výškovice PT31,2934,7034,702019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Výškovice PT31,2934,7034,702019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Výškovice PT31,2934,7034,702019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Radhostice PT--34,972008/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Zdíkov PT26,1635,3935,392014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/07/08 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2007/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2008/07/05 Budilov, O pohár starosty obce Bošice
ŠHL
2009/07/11 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2010/07/10 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2011/07/09 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2012/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2013/07/06 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2013/07/06 Budilov, O pohár starosty obce
PBHL
2014/07/05 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2014/07/05 Budilov, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2015/07/04 Budilov, O pohár
ŠHL
2015/07/04 Budilov, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2016/07/09 Budilov, O pohár
ŠHL
2016/07/09 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2017/07/08 Budilov, O pohár
ŠHL
2017/07/08 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2018/07/07 Budilov, O pohár
ŠHL
2018/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
PBHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
ZČHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
JČHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
FSCR
2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
ZČHL
2019/07/06 Budilov, O pohár
ŠHL
2019/07/06 Budilov, O pohár starosty obce Bošice
PBHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
JČHL
2020/06/21 Čkyně, O pohár
ŠHL
2020/07/04 Budilov, O pohár
ŠHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/27 Kdyně, Celkové pořadí KL a ZČHL
FSCR
Kdy Kde Liga