POHÁR STAROSTY OBCE 2021 - Sportovní areál v Budilově

Liga: -
Místo: Budilov
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 21. 08. 2021 17:00
Kontakt:   František Šabouk
Telefon:  +420727915446

Začátek rezervace: 21. 08. 2021 17:00
Konec rezervace: 07. 08. 2021 17:00
Začátek tipování:  21. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 21. 08. 2021 00:00
Zadal: František Šabouk

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-budilov-11979.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST16,8616,3416,862019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST16,8616,3416,862019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jaronice CB--16,932021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Žernovice PT--17,042021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tálín PI16,5417,0917,092019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Tálín PI16,5517,1017,102019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Únětice 1911 APJ16,8717,1517,152019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Únětice 1911 APJ16,8717,1517,152019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Šipoun PT17,1517,3317,332019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Benešova Hora PT--17,422021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Doubravice u Volyně ST17,3717,4817,482013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kalenice ST17,5117,3817,512012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Ledenice CB17,6717,6917,692019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ledenice CB17,6817,7017,702019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Srubec CB17,7117,0017,712019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Srubec CB17,7117,0017,712019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dehtín KT17,7417,6617,742019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Přechovice ST17,7617,5617,762013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Holubov CK17,8117,8317,832019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Holubov CK17,8217,8417,842019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Kalenice ST17,5717,8717,872013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dolany PT17,9017,4717,902014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Štítary DO17,9417,5217,942019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Nevřeň PS17,3717,9417,942019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Nevřeň PS17,9817,7717,982019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Nevřeň PS17,7717,9817,982019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Žernovice APT17,7518,0218,022012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jaronice CB18,0417,9918,042019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Nišovice ST18,0517,7918,052012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Jaronice CB18,0517,8918,052019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Zahorčice ST17,9318,0618,062013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Soběnov CK--18,072021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Obytce KT18,0018,1218,122013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Křenovice CB--18,152021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kalenice ST17,0918,1518,152014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Štichovice PS17,5218,1718,172019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Štichovice PS17,5218,1718,172019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Chlum  BCK17,6018,2018,202019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Chlum BCK17,6018,2118,212019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Lukavice PJ18,2217,7118,222019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Horní Kamenice DO18,2217,8418,222019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Kolence JH18,2217,5718,222019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Kolence JH18,2217,5718,222019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Doubravice u Volyně ST18,2517,5418,252012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Šipoun PT--18,272021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Zahorčice ST18,3118,1018,312014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Kalenice ST18,2018,3218,322010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Lišov ACB--18,352021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Dolany PT17,8218,3718,372013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Krč PI18,1218,3918,392019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Sudoměř AST--18,392007/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Krč PI18,1218,3918,392019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Svatá Maří APT17,9518,4318,432012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Přechovice ST18,4917,5818,492012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Šipoun PT17,1418,5118,512014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Šipoun PT18,5717,3418,572019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Šipoun PT18,5717,3418,572019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Slavošovice CB18,6017,4618,602019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Bezdědovice ST18,6118,6118,612019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Bezdědovice ST18,6018,6118,612019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Žernovice APT--18,642008/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Drachkov ST17,8118,6718,672014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Mokrouše PJ18,6717,7118,672019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Lišov ACB17,2018,6818,682019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Lišov  ACB17,2018,6818,682019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Ledenice CB--18,692021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Zahorčice ST18,7216,8118,722019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Obytce KT18,4218,7518,752010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Mochtín KT18,5018,7618,762019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Mochtín KT18,5018,7618,762019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Benešova Hora PT--18,852016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Horní Kamenice DO18,8517,8518,852019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Horní Kamenice DO18,8617,8518,862019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Hrabice PT--18,902021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Stachy PT18,2318,9618,962013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Horosedly PT--18,962021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Nišovice ST18,9618,4518,962010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bohumilice APT--18,982016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Výškovice PT18,5718,9918,992010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Přechovice ST18,4119,0319,032010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Obytce KT--19,192008/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Sudoměř AST18,3019,2219,222012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Zahorčice KT19,2319,1619,232019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Zahorčice KT19,2319,1619,232019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Břehov BCB--19,232021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Onšovice PT19,2419,2519,252012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Netřebice CK19,2618,3519,262019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Netřebice CK18,3619,2719,272019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Zahorčice ST18,1719,2819,282012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Sudoměř BST19,2919,2519,292010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Budilov BPT18,9819,2919,292019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Ledenice CB18,9419,3319,332019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Drachkov ST19,3418,5219,342009/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Bezdědovice ST18,6919,3419,342014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Sudoměř BST19,3418,1319,342012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Útušice PJ19,3517,9619,352019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Útušice PJ19,3517,9619,352019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Vranovice PB19,2719,3719,372019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Mokrouše PJ19,3717,9619,372019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Vranovice PB19,2719,3719,372019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/07/08 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2007/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2008/07/05 Budilov, O pohár starosty obce Bošice
ŠHL
2009/07/11 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2010/07/10 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2011/07/09 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2012/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2013/07/06 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2013/07/06 Budilov, O pohár starosty obce
PBHL
2014/07/05 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2014/07/05 Budilov, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2015/07/04 Budilov, O pohár
ŠHL
2015/07/04 Budilov, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2016/07/09 Budilov, O pohár
ŠHL
2016/07/09 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2017/07/08 Budilov, O pohár
ŠHL
2017/07/08 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2018/07/07 Budilov, O pohár
ŠHL
2018/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
PBHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
ZČHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
JČHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
FSCR
2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
ZČHL
2019/07/06 Budilov, O pohár
ŠHL
2019/07/06 Budilov, O pohár starosty obce Bošice
PBHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
JČHL
2021/08/21 Budilov, O pohár
JČHL
2021/08/21 POHÁR STAROSTY OBCE, Sportovní areál v Budilově
-
2021/08/21 BUDILOV, O POHÁR STAROSTY OBCE BOŠICE
PBHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/09/18 Sport. areál městysu Chotětov, Podzimní pohár SDH Chotětov
-
2021/09/18 Rokytnice nad Rokytnou, Okresní liga MH
-
2021/09/18 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce, soutěž 2B
-
2021/09/18 Ublo, dolní hřiště, Memoriál Antonína Navrátila
-
2021/09/18 Areál za DPS, 30.ročník muži 2B , ženy 2B dle pravidel HLP
-
2021/09/18 Kozmice - hřiště TJ Sokol, VI. kolo Op.Ligy - "Memoriál Tomáše Valla"
-
2021/09/18 Želeč, Želečská osmnáctka, soutěž na 2B
-
2021/09/18 Na hřišti u základní školy, O pohár starosty obce Děhylov, Denní soutěž, 2B
-
2021/09/18 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice
-
2021/09/18 Zdislavice, sokolská zahrada, Noční soutěž mladých hasičů
-
2021/09/18 Litenčice - hřiště, Memorial Pavlů Měrkových
-
2021/09/19 Jezeřany-Maršovice, hřiště, Soutěž mladých hasičů
-
2021/09/19 Panská Lhota, Memoriál Františka Zadražila
-
2021/09/19 Veselá hřiště, O pohár starosty obce Veselá
-
2021/09/19 Knínice, XI. Ročník o putovní pohár SDH Knínice
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/09/25 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2021/09/25 Poděvousy Fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2021/09/25 SDH Ploukonice, Noční soutěž Ploukonice
-
2021/09/25 Hříště, Noční soutěž v požárním útoku
-
2021/09/25 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2021/09/26 !!!PŘELOŽENO!!! Suchonice, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/10/02 Velké Hoštice, Hoštický pohár
-
2021/10/02 Morašice -hřiste, o pohar starosty obce
-
2021/10/02 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, O pohár starosty SDH
-
2021/10/09 Zdislavice náves, PÚ+překážky+člun
-
2021/10/09 PODHRADNI LHOTA, Memoriál Davida Žejdlika
-
2021/10/09 Kostelany hřiště, Noční útok Kostelany
-
2021/10/16 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2021/10/30 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2021/11/13 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga