Budilov 2015 - O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B

Liga: PBHL
Místo: Budilov
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 04. 07. 2015 14:00
Kontakt:   Jaroslav Mareš
Telefon:  607550003

Začátek rezervace: 20. 06. 2015 14:00
Konec rezervace: 03. 07. 2015 19:00
Začátek tipování:  04. 07. 2015 20:00
Konec hlasování: 04. 07. 2015 00:00
Zadal: vit koukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-budilov-6367.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jáma PTMiluše Schwingerová
22Zdíkovec ZdíkovecPTWenna
33Bohumilice PTJožin
44Svatá Maří Svatá Maří APTVojtěch Tůma
55Žihobce KTPepík F.
66Radhostice PTSdh Radhostice
78Svatá Maří Svatá Maří BPTVojtěch Tůma
810Zdíkov Zdíkov APTMartin
928Hejná KTCenek Kadane
1029Onšovice PTMíra Staněk
1130Horosedly PTTlumič
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Budilov BPTJana Pechová
22Žihobce KTPepík F.
33Radhostice PTSdh Radhostice
410Zdíkov ZdíkovPTMartin
519Onšovice PTMíra Staněk
620Horosedly PTTlumič


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Přípravka žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vacov PT33,5433,1433,542018/07/07 Plamen útok
2.  Budilov PT34,5437,7237,722018/07/07 Plamen útok
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žihobce KT--13,502014/07/05 Plamen útok
2.  Chlum CK--13,712015/07/04 Plamen útok
3.  Jáma PT--14,762015/07/04 Plamen útok
4.  Vacov PT--14,912015/07/04 Plamen útok
5.  Třísov CK--14,982015/07/04 Plamen útok
6.  Vacov PT15,2515,1815,252018/07/07 Plamen útok
7.  Dřešín ST--15,372015/07/04 Plamen útok
8.  Dolany PT15,6115,5415,612018/07/07 Plamen útok
9.  Dolany PT--15,652015/07/04 Plamen útok
10.  Vacov A PT--15,882014/07/05 Plamen útok
11.  Žihobce KT15,1315,9115,912013/07/06 Plamen útok
12.  Dřešín A ST16,0216,0616,062013/07/06 Plamen útok
13.  Dřešín B ST--16,262014/07/05 Plamen útok
14.  Budilov PT16,2816,4116,412018/07/07 Plamen útok
15.  Chlum CK--16,532014/07/05 Plamen útok
16.  Horní Poříčí ST--16,992014/07/05 Plamen útok
17.  Dřešín A ST--18,492014/07/05 Plamen útok
18.  Žihobce KT--18,932015/07/04 Plamen útok
19.  Vacov A PT17,6419,5219,522013/07/06 Plamen útok
20.  Dřešín B ST19,8619,0719,862013/07/06 Plamen útok
21.  Dolany PT--20,052014/07/05 Plamen útok
22.  Stachy PT19,2820,2220,222013/07/06 Plamen útok
23.  Jáma PT--20,282014/07/05 Plamen útok
24.  Třísov CK--20,342014/07/05 Plamen útok
25.  Bohumilice PT--21,052015/07/04 Plamen útok
26.  Jáma PT22,0121,1722,012013/07/06 Plamen útok
27.  Svatá Maří PT--22,172015/07/04 Plamen útok
28.  Čkyně PT24,2423,8624,242013/07/06 Plamen útok
29.  Benešova Hora PT24,4724,4424,472013/07/06 Plamen útok
30.  Bohumilice PT--26,572014/07/05 Plamen útok
31.  Zdíkov PT23,7427,0327,032013/07/06 Plamen útok
32.  Střelské Hoštice ST30,5926,9530,592018/07/07 Plamen útok
33.  Budilov PT--36,332015/07/04 Plamen útok
34.  Stachy PT--38,592014/07/05 Plamen útok
35.  Sousedovice ST--40,152014/07/05 Plamen útok
36.  Bohumilice PT61,3560,8461,352013/07/06 Plamen útok
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dřešín A ST15,5916,3016,302018/07/07 Plamen útok
2.  Budilov PT18,3618,0118,362018/07/07 Plamen útok
3.  Sousedovice ST--18,832015/07/04 Plamen útok
4.  Horní Poříčí ST--18,892013/07/06 Plamen útok
5.  Horní Poříčí ST--19,222015/07/04 Plamen útok
6.  Vacov A PT19,3619,8019,802013/07/06 Plamen útok
7.  Jáma PT--19,922015/07/04 Plamen útok
8.  Sousedovice ST--20,142014/07/05 Plamen útok
9.  Dřešín B ST20,1420,2420,242018/07/07 Plamen útok
10.  Vacov A PT20,0720,2620,262018/07/07 Plamen útok
11.  Žihobce KT--20,322015/07/04 Plamen útok
12.  Vacov A PT--21,332015/07/04 Plamen útok
13.  Benešova Hora PT--21,652015/07/04 Plamen útok
14.  Vacov B PT--21,722014/07/05 Plamen útok
15.  Vacov B PT21,0022,2922,292018/07/07 Plamen útok
16.  Vacov B PT22,4922,2822,492013/07/06 Plamen útok
17.  Svatá Maří PT--23,132014/07/05 Plamen útok
18.  Vacov C PT24,1623,2123,212013/07/06 Plamen útok
19.  Benešova Hora PT--23,462014/07/05 Plamen útok
20.  Horní Poříčí ST--23,592014/07/05 Plamen útok
21.  Vacov A PT--24,212014/07/05 Plamen útok
22.  Svatá Maří PT23,6724,7224,722013/07/06 Plamen útok
23.  Třísov CK--25,542014/07/05 Plamen útok
24.  Benešova Hora PT23,9425,5425,542018/07/07 Plamen útok
25.  Svatá Maří PT--26,452015/07/04 Plamen útok
26.  Bohumilice PT--29,882015/07/04 Plamen útok
27.  Svatá Maří Příprava PT28,5332,1032,102013/07/06 Plamen útok
28.  Budilov PT33,0324,6433,032013/07/06 Plamen útok
29.  Jáma B PT--33,452014/07/05 Plamen útok
30.  Bohumilice PT35,4734,5535,472013/07/06 Plamen útok
31.  Budilov PT--37,202014/07/05 Plamen útok
32.  Bohumilice PT--60,692014/07/05 Plamen útok
33.  Třísov CK--NP2013/07/06 Plamen útok
34.  Vacov B PT--NP2015/07/04 Plamen útok
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/07/08 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2007/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2008/07/05 Budilov, O pohár starosty obce Bošice
ŠHL
2009/07/11 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2010/07/10 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2011/07/09 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2012/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2013/07/06 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2013/07/06 Budilov, O pohár starosty obce
PBHL
2014/07/05 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2014/07/05 Budilov, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2015/07/04 Budilov, O pohár
ŠHL
2015/07/04 Budilov, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2016/07/09 Budilov, O pohár
ŠHL
2016/07/09 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2017/07/08 Budilov, O pohár
ŠHL
2017/07/08 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2018/07/07 Budilov, O pohár
ŠHL
2018/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
PBHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
ZČHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
JČHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
FSCR
2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
ZČHL
2019/07/06 Budilov, O pohár
ŠHL
2019/07/06 Budilov, O pohár starosty obce Bošice
PBHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Zdíkov, O pohár starosty obce Zdíkov
PBHL
2019/06/29 Bohumilice (rozstřel), Rozstřel na 2B
PBHL
2019/07/06 Budilov, O pohár starosty obce Bošice
PBHL
2019/07/13 Radhostice (noc) - 2B, O pohár starosty SDH Radhostice
PBHL
2019/08/31 Svatá Maří (noc) - 3B, O pohár starosty obce Svatá Maří
PBHL
2019/09/07 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice
PBHL
2019/09/14 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice
PBHL
Kdy Kde Liga