Budilov 2019 - Jih proti Západu | STS Prachatice CUP

Liga: ZČHL
Místo: Budilov
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 02. 06. 2019 10:00
Kontakt:   Jaroslav Mareš
Telefon:  +420 607 550 003

Začátek rezervace: 20. 05. 2019 20:00
Konec rezervace: 02. 06. 2019 10:00
Začátek tipování:  02. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 02. 06. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH Budilov Vás srdečně zve na hasičskou soutěž "Jih proti Západu". Soutěž se uskuteční 1 a 2.6.2019 v hasičském areálu Budilov (okres Prachatice).


► Finanční prémie pro první tři místa v kategorii žen i mužů jsou následující:

✪ 1. místo - 3 000 Kč
✪ 2. místo - 2 000 Kč
✪ 3. místo - 1 000 Kč

*na nedělní soutěži jsou finanční prémie sníženy na polovinu

► Soutěž je otevřena pro všechna družstva mužů i žen z ČR i zahraničí!

► Soutěž se běží dle pravidel Jihočeské hasičské ligy a Západočeské hasičské ligy na sklopné terče, povoleny jsou úzké hadice typu B65 a C42.

► Soutěž zahrnuje mužskou i ženskou kategorii.

► Rezervace startovního pořadí na sobotní soutěž začíná 20.5.2019 prostřednictvím stránek ZCHL.CZ (pro zájemce o zařazení do ZČHL) nebo na HASICSKASOUTEZ.CZ (pro zájemce o zařazení do JČHL).

► JČHL má přidělena lichá startovní čísla
► ZČHL startuje na sudých startovních číslech

► Startovné na sobotní soutěž je 200Kč/družstvo pro ZČHL.

► JČHL platí 300Kč za družstvo. V případě, že tým z JČHL zaplatí v sobotu startovné i na nedělní soutěž, která se běží jako 2. kolo ZČHL, tak zaplatí celkem za obě soutěže pouze 400Kč.

► Na nedělní soutěž probíhá rezervace od 20.5.2019 na stránkách ZCHL.CZ

► Na nedělní soutěži je startovné 200Kč/družstvo.

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

►►►Časový harmonogram sobotní soutěže JČHL vs. ZČHL:

✪ 10:30 – 11:30 Prezence soutěžních družstev
✪ 11:45 Nástup soutěžních družstev, zahájení
✪ 12:00 Zahájení soutěže prvním požárním útokem

► Po ukončení celé soutěže následuje CAPTAIN MORGAN PARTY!

► Na party bude k dispozici zcela ZDARMA fotokoutek od Dominika Chválová - Fotografické a vizážistické studio pro ženy

► Pro všechny zúčastněné bude k dipozici stanové městečko!

► V neděli pokračujeme druhým kolem ZČHL!

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

►►►Časový harmonogram nedělní soutěže ZČHL:

✪ 9:15 – 9:30 Prezence soutěžních družstev
✪ 9:45 Nástup soutěžních družstev, zahájení
✪ 10:00 Zahájení soutěže prvním požárním útokem

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

► Prezentace hasičského areálu, kde se soutěž uskuteční je zde:

https://zchl.cz/clanek-prezentace-hasicske-souteze-2018120201.html

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

V případě dotazů ohledně soutěže pište na email: hasici.budilov@gmail.com

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

►►►Partnery soutěže jsou:

STS Prachatice a.s. - Výrobce nástaveb pro požární automobily
http://www.stsprachatice.cz/

Makita ESHOP - Výrobce a prodejce ručního nářadí
http://www.makita.cz/

Alisy.cz - Výrobce dresů pro požární sport
http://www.alisy.cz/

Štefan Leppi Lépeš - Výbrusy půlspojek pro požární sport
http://www.leppi.sk/

TEP Faktor - Česká pevnost Boyard
http://www.tepfaktor.cz/

MusicClub Hrozen Prachatice - Nejlepší disco v Prachaticích
http://www.clubhrozen.cz/

KOVO-LEMINI, s.r.o. - Výrobce hydrantových systémů
http://www.kovo-lemini.cz/

Primeros condom - Výrobce prezervativů
http://www.primeros.cz/

Graverus - Výrobce pohárů a trofejí
http://www.graverus.cz/

Niceboy - výrobce outdoorových kamer, sluchátek a reproduktorů
http://www.niceboy.cz/

Captain Morgan - Originální karibský rum
http://www.captainmorgan.com/cs-cz/

PulloTrade - Výrobce vybavení autodílen
http://www.pullotrade.cz/

LINDR - Výrobce výčepních zařízení
http://www.lindr.cz/

Pártystany-Jičín - Výrobce party stanů pro vaši akci
http://www.partystany-jicin.cz/

► trops-sport.cz - prodejce sportovního vybavení
http://www.trops-sport.cz/

Velkopopovický Kozel - Pivovar Velké popovice
http://www.kozel.cz/

Čtyřkolky Bavorov - Prodej a servis čtyřkolek
http://www.ctyrkolky-bavorov.cz/

CB Auto a.s. - prodejce vozů VW, ŠKODA, SEAT, KIA a MAZDA
http://www.cb-auto.cz/

Ban Thai Massage - Prachatice - Thajské masáže Prachatice
http://www.banthaimassage.cz/

Dominika Chválová - Fotografické a vizážistické studio pro ženy

Obec Bošice - Obec, pod kterou spadá osada Budilov
https://www.obecbosice.cz/

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

►►►Mediálními partnery akce jsou:

Radio Kiss - ...be happy!
http://www.kiss.cz/

Deník.cz - Vydavatel novin Českobudějovický deník
http://www.denik.cz/

SeeJay Radio - SEEJAY RADIO DRB radio
http://www.play.seejay.cz/

Jižní Čechy TEĎ - Milevsko - Jihočeské periodikum
http://www.jcted.cz/

Hitrádio Faktor - Radio, které hraje
http://www.hitradiofaktor.cz/

Hasičské noviny - pravidelně vycházející noviny pro hasiče
http://www.hasicskenoviny.cz/

Theodor Matouš - Tvůrce online přenosů ze soutěží

WebRádio Epigon a TV studio Epigon - Televize a rádio
http://www.epigon.info/

PRACHATICKOnews.cz - lokální zpravodajský server
http://prachatickonews.cz/ a http://strakonickonews.cz/

Firesport - Portál portál o požárním sportu
http://www.firesport.eu/

Hasičská soutěž.cz - Portál o požárním sportu
http://www.hasicskasoutez.cz/

-> Hasiči
✪ Největší CZ a SK hasičská stránka na Facebooku

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-budilov-9985.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Novosedly STBohuslav Chval
22Zahorčice STPavel Krejčí
33Žebnice PSHonza Adamec
44Dehtín KTHonza Adamec
55Únětice 1911 PJHonza Adamec
66Ledenice CBLucie Koblasová
77Chrást PBHonza Adamec
88Nevřeň PSHonza Adamec
99Horní Lukavice  PJHonza Adamec
1010Horní Kamenice DOHonza Adamec
1111Slavošovice CBKuba Kohoutek
1212Bezděkov pod Třemšínem PBTomáš Fiala
1313Šipoun PTJaroslav Petrlík
1414Mochtín KTMichal Kloupar
1515Zahorčice KTJosef Kolář
1616Zahořany PZPetr Kšána
1717Budilov BPTHonza Adamec
1818Štítary DOMiroslav Žáček
1919Únětice 1911 1911 "B"PJPetr Skala
2020Útušice PJZdeněk Dědek
2121Stýskaly PSVáclav Švíka
2222Štichovice PSRichard Hlous
2323Úněšov PSDenisa Joudalová
2424Robčice PJRadek Růt
2525Bolkov PJVladimír Štýs
2626Mokrouše PJSDH Mokrouše
2727Nové Kestřany STTlumič
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJHonza Adamec
22Sloup PZKristýna Ječmenová
33Chotíkov PSMonča
44Hradec PJHonza Adamec
55Úněšov PSHonza Adamec
66Štichovice PSHonza Adamec
77Zahořany PZPetr Kšána
88Dehtín KTJana Hlaváčková
99Hlubyně PBDana Hrzalová
1010Poděvousy DOAnděla Mašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST16,8616,3416,862019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST16,8616,3416,862019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jaronice CB--16,932021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Žernovice PT--17,042021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tálín PI16,5417,0917,092019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Tálín PI16,5517,1017,102019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Únětice 1911 APJ16,8717,1517,152019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Únětice 1911 APJ16,8717,1517,152019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Šipoun PT17,1517,3317,332019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Benešova Hora PT--17,422021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Doubravice u Volyně ST17,3717,4817,482013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kalenice ST17,5117,3817,512012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Ledenice CB17,6717,6917,692019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ledenice CB17,6817,7017,702019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Srubec CB17,7117,0017,712019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Srubec CB17,7117,0017,712019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dehtín KT17,7417,6617,742019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Přechovice ST17,7617,5617,762013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Holubov CK17,8117,8317,832019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Holubov CK17,8217,8417,842019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Kalenice ST17,5717,8717,872013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dolany PT17,9017,4717,902014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nevřeň PS17,3717,9417,942019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Štítary DO17,9417,5217,942019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Nevřeň PS17,9817,7717,982019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Nevřeň PS17,7717,9817,982019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Žernovice APT17,7518,0218,022012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jaronice CB18,0417,9918,042019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Jaronice CB18,0517,8918,052019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Nišovice ST18,0517,7918,052012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Zahorčice ST17,9318,0618,062013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Soběnov CK--18,072021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Obytce KT18,0018,1218,122013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Křenovice CB--18,152021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kalenice ST17,0918,1518,152014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Štichovice PS17,5218,1718,172019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Štichovice PS17,5218,1718,172019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Chlum  BCK17,6018,2018,202019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Chlum BCK17,6018,2118,212019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Kolence JH18,2217,5718,222019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Horní Lukavice PJ18,2217,7118,222019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Kolence JH18,2217,5718,222019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Horní Kamenice DO18,2217,8418,222019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Doubravice u Volyně ST18,2517,5418,252012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Šipoun PT--18,272021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Zahorčice ST18,3118,1018,312014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Kalenice ST18,2018,3218,322010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Lišov ACB--18,352021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Dolany PT17,8218,3718,372013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Krč PI18,1218,3918,392019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Sudoměř AST--18,392007/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Krč PI18,1218,3918,392019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Svatá Maří APT17,9518,4318,432012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Přechovice ST18,4917,5818,492012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Šipoun PT17,1418,5118,512014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Šipoun PT18,5717,3418,572019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Šipoun PT18,5717,3418,572019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Slavošovice CB18,6017,4618,602019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Bezdědovice ST18,6018,6118,612019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Bezdědovice ST18,6118,6118,612019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Žernovice APT--18,642008/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Mokrouše PJ18,6717,7118,672019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Drachkov ST17,8118,6718,672014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Lišov  ACB17,2018,6818,682019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Lišov ACB17,2018,6818,682019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Ledenice CB--18,692021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Zahorčice ST18,7216,8118,722019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Obytce KT18,4218,7518,752010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Mochtín KT18,5018,7618,762019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Mochtín KT18,5018,7618,762019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Horní Kamenice DO18,8517,8518,852019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Benešova Hora PT--18,852016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Horní Kamenice DO18,8617,8518,862019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Hrabice PT--18,902021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Horosedly PT--18,962021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Stachy PT18,2318,9618,962013/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Nišovice ST18,9618,4518,962010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bohumilice APT--18,982016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Výškovice PT18,5718,9918,992010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Přechovice ST18,4119,0319,032010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Obytce KT--19,192008/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Sudoměř AST18,3019,2219,222012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Zahorčice KT19,2319,1619,232019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Zahorčice KT19,2319,1619,232019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Břehov BCB--19,232021/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Onšovice PT19,2419,2519,252012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Netřebice CK19,2618,3519,262019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Netřebice CK18,3619,2719,272019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Zahorčice ST18,1719,2819,282012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Sudoměř BST19,2919,2519,292010/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Budilov BPT18,9819,2919,292019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Ledenice CB18,9419,3319,332019/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Drachkov ST19,3418,5219,342009/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Bezdědovice ST18,6919,3419,342014/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Sudoměř BST19,3418,1319,342012/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Útušice PJ19,3517,9619,352019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Útušice PJ19,3517,9619,352019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Vranovice PB19,2719,3719,372019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Mokrouše PJ19,3717,9619,372019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Vranovice PB19,2719,3719,372019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/07/08 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2007/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2008/07/05 Budilov, O pohár starosty obce Bošice
ŠHL
2009/07/11 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2010/07/10 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2011/07/09 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2012/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2013/07/06 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2013/07/06 Budilov, O pohár starosty obce
PBHL
2014/07/05 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2014/07/05 Budilov, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2015/07/04 Budilov, O pohár
ŠHL
2015/07/04 Budilov, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2016/07/09 Budilov, O pohár
ŠHL
2016/07/09 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2017/07/08 Budilov, O pohár
ŠHL
2017/07/08 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2018/07/07 Budilov, O pohár
ŠHL
2018/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
PBHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
ZČHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
JČHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
FSCR
2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
ZČHL
2019/07/06 Budilov, O pohár
ŠHL
2019/07/06 Budilov, O pohár starosty obce Bošice
PBHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
JČHL
2021/08/21 Budilov, O pohár
JČHL
2021/08/21 POHÁR STAROSTY OBCE, Sportovní areál v Budilově
-
2021/08/21 BUDILOV, O POHÁR STAROSTY OBCE BOŠICE
PBHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/06/04 Útušice, O pohár obce Útušice
ZČHL
2022/06/11 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH
ZČHL
2022/06/12 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2022/07/02 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2022/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2022/07/09 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2022/07/10 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2022/07/23 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2022/07/24 Buková (SDH), O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2022/07/30 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
ZČHL
2022/07/31 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2022/08/06 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2022/08/13 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2022/08/14 Buková, O pohár Srnčiho vrchu
ZČHL
2022/09/03 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga