Budišov 2014 - O pohár městyse Budišov

Liga: TRL
Místo: Budišov
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 27. 07. 2014 12:30
Kontakt:   pafka.tesar@volny.cz
Telefon:  724 415 808

Začátek rezervace: 13. 07. 2014 12:30
Konec rezervace: 27. 07. 2014 12:30
Začátek tipování:  24. 04. 2014 20:00
Konec hlasování: 27. 07. 2014 00:00
Zadal: Pafka Tesar

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-budisov-2014-07-27-5105.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Račerovice TRJakub Pažourek
22Stařeč TRJakub
33Příštpo TRVojtěch Tomšíček
44Chlum TRstanda vesely
55Příložany TRJarda Blatný
66Kamenná TRJakub Procházka
77Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
88Litovany TRTomáš Juřena
99Meziříčko TRstanda vesely
1010Moravské Budějovice TRMilan Urbánek
1111Sokolí TRSmejkal Roman
1212Petrovice BTRTomáš Juřena
1313Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
1414Bačice TRSDH Bačice-Udeřice
1515Kněžice TRRosťa Neuwirth
1616Oponešice TRJosef Navrátil
1717Vladislav TRTomáš Protivínský
1818Nárameč TRPetr Pavlík
1919Myslibořice TRRoman Benda
2020Radonín TRHonza Kovář
2121Bransouze TRSDH Bransouze
2222Horky TRPetr Skoumal
2323Mladoňovice TRAleš Daňhel
2424Lipník TRTereza Tomková
2525Krasonice JILukáš Pivonka
2626Jasenice TRPavel Rosendorf
2727Mastník TRJan Milostný
2828Police TRAleš Coufal
2929Radotice TRRadek Janda
3030Hodov TRSDH Hodov
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Budišov Gutalax :)TRPafka Tesar
22Myslibořice TRRoman Benda
33Radonín TRZuzana Číhalová
44Kamenná TRJakub Procházka
55Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
66Častohostice TRTereza Nesibová
77Nárameč TRPetr Pavlík
88Stařeč TRMarek Pokorný
99Hory TRPetr Skoumal
1010Mladoňovice TRJana Zvěřinová
1111Lipník TRTereza Tomková
1212Petrovice TRLenka Lindušková
1313Hrotovice TRKatka Veselá


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrovice TR17,4916,6617,492015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radonín TR19,4117,7017,702015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Budišov TR17,8117,8217,822017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,9218,1818,182017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Petrůvky TR17,5918,4418,442017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,5618,6318,632014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Stařeč TR18,6618,4218,662015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hrotovice TR18,6818,3218,682015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Myslibořice TR18,2518,7418,742014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Budišov TR18,8017,8318,802014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myslibořice TR19,2418,8619,242015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nárameč TR19,2818,6919,282014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mladoňovice TR19,2817,2919,282014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Petrovice TR19,8019,7019,802014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kamenná TR19,8919,8619,892015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jaroměřice nad Rokytnou TR20,0819,7420,082015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nárameč TR18,7920,1620,162017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Častohostice TR20,4719,6620,472014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Myslibořice TR19,0221,4921,492017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Stařeč TR21,6917,2921,692017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nárameč TR21,7721,5621,772015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Budišov TR19,2422,0222,022015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lipník TR22,2620,8622,262014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bačice TR24,0623,5724,062017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hrotovice TR18,5124,6824,682014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bačice TR24,7324,8724,872015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Radonín TR26,9917,4126,992014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Radonín TR28,4927,6628,492017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kamenná TR19,6729,0229,022014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Rudíkov TR31,3737,3537,352014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Myslibořice greenersTR42,5442,0642,542015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bačice TRNPNPNP2014/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/27 Budišov, náhradní hřiště, O pohár starosty městyse Budišov TRL
-
2014/07/27 Budišov, O pohár městyse Budišov
TRL
2015/07/26 Budišov, O pohár městyse Budišov
TRL
2017/07/23 Budišov, O pohár starosty SDH
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/26 Myslibořice, O pohár starosty obce
TRL
2019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH
TRL
2019/06/09 Čechtín, O pohár SDH
TRL
2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa
TRL
2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH
TRL
2019/07/07 Bransouze, Pohárovka
TRL
2019/07/14 Chlum, O pohár SDH
TRL
2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany
TRL
2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce
TRL
2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse
TRL
Kdy Kde Liga