Budišov, náhradní hřiště 2014 - O pohár starosty městyse Budišov TRL

Liga: -
Místo: Budišov
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 27. 07. 2014 11:00
Kontakt:   Pavel Tesař
Telefon:  777 880 259

Začátek rezervace: 27. 04. 2014 11:00
Konec rezervace: 27. 07. 2014 11:00
Začátek tipování:  27. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 27. 07. 2014 00:00
Zadal: Petra Mrňová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

1. ročník soutěže  TRL Opohár starosty městyse Budišov. Pravidle dle třebíčské ligy. Finále muži i ženy o sele. Startovné 200kč.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-budisov-2014-07-27-5372.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR17,1717,1917,192014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mladoňovice TR17,3117,2717,312015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kněžice TR17,7717,5117,772014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Výčapy TR17,1917,9117,912014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Kamenná TR17,9617,2617,962015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nárameč TR17,8417,9817,982015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Výčapy TR17,7118,0918,092015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI17,3018,1518,152017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,1418,2618,262014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Krasonice JI16,7318,2918,292017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mladoňovice TR17,6618,2918,292014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Chlum TR18,3018,2718,302017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Litovany TR18,3317,4518,332015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Výčapy ATR18,3518,2618,352017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bačice TR18,4018,0918,402017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Vladislav TR18,2818,4118,412014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Stařeč TR18,4518,2618,452014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Myslibořice TR18,4817,9318,482014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kostníky TR17,6118,5918,592015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Kamenná TR18,6818,6618,682014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Příštpo TR18,1818,7018,702014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Litovany TR18,0518,7318,732017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Myslibořice TR18,0718,7618,762015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Stařeč TR18,2018,8018,802015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Netín ZR19,0217,6119,022015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Meziříčko ZR17,6119,0519,052015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Litovany TR19,2019,0619,202014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Račerovice TR19,2617,8819,262014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hodov TR18,6919,3319,332017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Sokolí TR18,6119,5919,592015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bransouze TR19,6418,5919,642017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bransouze TR19,3119,6519,652015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Sokolí TR19,7019,0919,702014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Meziříčko TR19,7019,0919,702014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Příložany TR19,7218,3919,722014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Petrovice ATR19,4119,7319,732014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bačice TR19,2719,9219,922015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Příložany TR18,7220,1420,142017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Vladislav TR19,6720,1620,162017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Lipník TR20,3018,5420,302014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Radonín TR20,4920,3920,492015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Bransouze TR20,6120,2720,612014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Nárameč TR21,2318,2921,232017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Čechtín TR21,7017,8121,702017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hodov TR21,7921,3821,792015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Kouty TR22,3021,4722,302017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Police TR17,8722,5422,542014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Hodov TR18,5923,4323,432014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Petrovice BTR24,2020,9724,202015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Výčapy BTR26,3019,6126,302017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Radonín TR26,3319,3126,332017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Myslibořice TR26,9019,9726,902017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Vladislav TR34,9829,3334,982015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Bačice TR32,9933,5035,502014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Kamenná TRNPNPNP2017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Blatnice TRNPNPNP2017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Petrovice BTR17,90NPNP2014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Jaroměřice nad Rokytnou TRNPNPNP2015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Mastník TRNPNPNP2014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Kněžice TR17,74NPNP2015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Jaroměřice nad Rokytnou TRNPNPNP2014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Nárameč TRNP18,27NP2014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Chlum TRNP19,10NP2014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Moravské Budějovice TRNP18,23NP2014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Radonín TRNPNPNP2014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Chlum TRNPNPNP2015/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Jasenice TRNPNPNP2017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Benetice TRNP25,00NP2017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Radotice TRNPNPNP2014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Dešná BJHNPNPNP2017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Petrovice BTRNPNPNP2017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/27 Budišov, náhradní hřiště, O pohár starosty městyse Budišov TRL
-
2014/07/27 Budišov, O pohár městyse Budišov
TRL
2015/07/26 Budišov, O pohár městyse Budišov
TRL
2017/07/23 Budišov, O pohár starosty SDH
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
Kdy Kde Liga