Buková 2019 - O pohár starostky obce Buková

Liga: ZČHL
Místo: Buková
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 18. 08. 2019 10:00
Kontakt:   Jan Suchý
Telefon:  +420607781177

Začátek rezervace: 05. 08. 2019 20:00
Konec rezervace: 18. 08. 2019 10:00
Začátek tipování:  18. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 18. 08. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bukova-10001.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Žebnice PSHonza Adamec
24Dehtín KTHonza Adamec
35Únětice PJHonza Adamec
48Chrást PBHonza Adamec
59Nevřeň PSHonza Adamec
611Horní Kamenice DOHonza Adamec
712Štichovice PSHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
24Hradec PJHonza Adamec
35Úněšov PSHonza Adamec
46Štichovice PSHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Horní Kamenice DO17,7717,7717,772018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Novosedly ST17,9316,8417,932018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dehtín KT18,3217,2718,322018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Únětice PJ18,4218,2318,422018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hlubyně PB18,6118,5418,612018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Lukavice PJ18,9917,9418,992018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Štěnovický Borek PJ19,1419,1219,142018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevřeň PS18,6819,4619,462018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mokrouše PJ18,8619,5519,552018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Štichovice PS19,6619,7319,732018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Poděvousy DO19,9519,9319,952018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Chrást PB20,0218,9420,022018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bolkov PJ21,0221,2321,232018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Robčice PJ31,9131,4431,912018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Žebnice PS33,0033,0033,002018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mochtín KTNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Úherce PSNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chotíkov PSNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Útušice PJNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Želčany PJNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Zahorčice STNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/27 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2018/09/22 Buková, areál u Brůdku, II. ročník soutěže v PÚ
-
2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga