Buková 2020 - O pohár starostky obce Buková

Liga: ZČHL
Místo: Buková
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 02. 08. 2020 10:00
Kontakt:   Jan Suchý
Telefon:  +420607781177

Začátek rezervace: 02. 08. 2020 10:00
Konec rezervace: 02. 08. 2020 10:00
Začátek tipování:  02. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 02. 08. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bukova-10850.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Horní Kamenice DO17,7717,7717,772018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Novosedly ST17,9316,8417,932018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dehtín KT18,3217,2718,322018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Únětice 1911 APJ18,4218,2318,422018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hlubyně PB18,6118,5418,612018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Lukavice PJ18,6317,6018,632019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Štichovice PS18,4418,6318,632019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevřeň PS18,3618,6518,652019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Novosedly ST18,7918,2918,792019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Únětice 1911 APJ18,8018,1518,802019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Horní Kamenice DO18,9118,7118,912019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mokrouše PJ18,8518,9718,972019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Horní Lukavice PJ18,9917,9418,992018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mochtín KT18,1119,0519,052019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Štěnovický Borek PJ19,1419,1219,142018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nevřeň PS18,6819,4619,462018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Robčice PJ19,5218,8919,522019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mokrouše PJ18,8619,5519,552018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Únětice 1911 BPJ19,4519,6019,602019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Štichovice PS19,6619,7319,732018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bolkov PJ19,8119,0019,812019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Poděvousy DO19,9519,9319,952018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chrást PB20,0218,9420,022018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chrást PB20,6020,5920,602019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chotíkov PS20,7319,4820,732019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bolkov PJ21,0221,2321,232018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dehtín KT21,5820,5621,582019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Žebnice PS22,3718,7922,372019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Příšov PS23,1322,9323,132019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zahorčice KT26,5320,1426,532019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Stýskaly PS26,4626,8526,852019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Robčice PJ31,9131,4431,912018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Žebnice PS33,0033,0033,002018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Želčany PJ33,7333,2733,732019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Útušice PJNPNPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Štítary DONP19,28NP2019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Útušice PJNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Štěnovický Borek PJNP20,21NP2019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Želčany PJNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Zahorčice STNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Mochtín KTNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Úherce PSNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Chotíkov PSNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Úněšov PSNPNPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/27 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2018/09/22 Buková, areál u Brůdku, II. ročník soutěže v PÚ
-
2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2019/09/21 Buková - areál u Brůdku, O pohár obce Buková 2B úzké
-
2020/08/02 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/28 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/07/25 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/07/26 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/02 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/22 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga