Buková 2023 - O pohár Srnčiho vrchu

Liga: ZČHL
Místo: Buková
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 06. 08. 2023 11:00
Kontakt:   Tomáš Hájek…
Telefon:  +420724028881

Začátek rezervace: 01. 12. 2022 11:00
Konec rezervace: 06. 08. 2023 11:00
Začátek tipování:  06. 08. 2023 20:00
Konec hlasování: 06. 08. 2023 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bukova-12884.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hlubyně PB17,0417,1317,132022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dehtín KT17,2516,7017,252022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlubyně PB17,1317,4917,492022/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítary DO17,1717,6517,652022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Sloup PZ17,7517,1917,752018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Úněšov PS18,4018,1718,402019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Úněšov PS18,4718,4618,472018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Poděvousy DO18,5218,1018,522022/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Štichovice PS18,6918,8918,892018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Štěnovický Borek PJ18,7519,0419,042022/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Štítary DO19,0518,7119,052019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Únětice 1911 PJ19,1018,4819,102019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Želčany PJ19,2218,8219,222022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Únětice 1911 PJ18,1719,4119,412022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Štítary DO19,4417,6419,442022/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hlubyně PB19,4919,0419,492018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dehtín KT18,6219,6419,642018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Únětice 1911 PJ19,6518,8419,652022/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradec PJ19,7818,1819,782019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hradec PJ18,7219,7919,792018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Želčany PJ19,8620,4520,452022/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Lukavice PJ19,6720,5120,512019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dehtín KT20,7420,0120,742019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lužná RA20,2521,1921,192022/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dehtín KT21,3917,6621,392022/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Štěnovický Borek PJ18,2721,4921,492018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chlum PJ21,7819,5421,782022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Horní Lukavice PJ22,0721,4022,072018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Štichovice PS20,8822,2922,292019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Mrtník PS19,7122,6222,622018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Poděvousy DO23,5725,2225,222018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chotíkov PS21,2225,7725,772019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Štěnovický Borek PJ22,9726,2126,212022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Únětice 1911 PJ30,1730,2530,252018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lužná RA32,4732,1132,472022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Chotíkov PS33,2823,9833,282018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Žákava PJ43,1336,6243,132022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Poděvousy DO19,81NPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Žákava PJNP19,42NP2022/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Poděvousy DO16,85NPNP2022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chotíkov PSNPNPNP2022/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/27 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2018/09/22 Buková, areál u Brůdku, II. ročník soutěže v PÚ
-
2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2019/09/21 Buková - areál u Brůdku, O pohár obce Buková 2B úzké
-
2022/07/24 Buková (SDH), O pohár obce Buková
ZČHL
2022/08/14 Buková, O pohár Srnčiho vrchu
ZČHL
2023/08/06 Buková, O pohár Srnčiho vrchu
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/05/27 Horní Lukavice, O pohár pana Miloslava Kozla
ZČHL
2023/06/10 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH
ZČHL
2023/06/11 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2023/07/01 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2023/07/02 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2023/07/15 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2023/07/16 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2023/08/05 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2023/08/06 Buková, O pohár Srnčiho vrchu
ZČHL
2023/08/12 Robčice, O pohár obce Robčice
ZČHL
2023/08/13 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2023/08/19 Stýskaly, O pohár starosty SDH
ZČHL
2023/08/20 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2023/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2023/10/20 Losiná - galavečer, Galavečer 2023
ZČHL
Kdy Kde Liga