Buková 2018 - O pohár starostky obce Buková

Liga: ZČHL
Místo: Buková
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 27. 05. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon:  +420607781177

Začátek rezervace: 13. 05. 2018 20:00
Konec rezervace: 27. 05. 2018 10:00
Začátek tipování:  27. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 27. 05. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bukova-9156.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahorčice STPavel Janda
22Novosedly STBohuslav Chval
33Žebnice PSHonza Adamec
44Mokrouše PJHonza Adamec
55Horní Lukavice PJHonza Adamec
66Dehtín KTHonza Adamec
77Mochtín KTJosef Kolář
88Horní Kamenice DOHonza Adamec
99Chrást PBHonza Adamec
1010Únětice 1911 PJHonza Adamec
1111Poděvousy DOHonza Adamec
1212Úherce PSPetr Štejr
1313Štichovice PSRichard Hlous
1414Bolkov PJVladimír Štýs
1515Útušice PJZdeněk Dědek
1616Želčany PJVáclav Kasl
1717Štěnovický Borek PJMichal Polívka
1818Robčice PJRadek Růt
1919Hlubyně PBHonza Adamec
2020Nevřeň PSHonza Adamec
2121Chotíkov PSHonza Adamec
2222Únětice 1911 1911PJHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJHonza Adamec
22Dehtín KTJana Hlaváčková
33Štěnovický Borek PJLucie Alblová
44Úněšov PSDenisa Joudalová
55Štichovice PSHonza Adamec
66Sloup PZKristýna Ječmenová
77Horní Lukavice PJVerča Hrubá
88Hlubyně PBJiří Novotný
99Hradec PJHonza Adamec
1010Mrtník PSAnna Polcarová
1111Chotíkov PSMonča
1212Poděvousy DOAnděla Mašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup PZ17,7517,1917,752018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Úněšov PS18,4018,1718,402019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Úněšov PS18,4718,4618,472018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štichovice PS18,6918,8918,892018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Štítary DO19,0518,7119,052019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Únětice 1911 PJ19,1018,4819,102019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubyně PB19,4919,0419,492018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dehtín KT18,6219,6419,642018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hradec PJ19,7818,1819,782019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hradec PJ18,7219,7919,792018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Horní Lukavice PJ19,6720,5120,512019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dehtín KT20,7420,0120,742019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Štěnovický Borek PJ18,2721,4921,492018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Horní Lukavice PJ22,0721,4022,072018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Štichovice PS20,8822,2922,292019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mrtník PS19,7122,6222,622018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Poděvousy DO23,5725,2225,222018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chotíkov PS21,2225,7725,772019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Únětice 1911 PJ30,1730,2530,252018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chotíkov PS33,2823,9833,282018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Poděvousy DO19,81NPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/27 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2018/09/22 Buková, areál u Brůdku, II. ročník soutěže v PÚ
-
2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2019/09/21 Buková - areál u Brůdku, O pohár obce Buková 2B úzké
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/09 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga