Buková, areál u Brůdku 2018 - II. ročník soutěže v PÚ

Liga: -
Místo: Buková
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 22. 09. 2018 11:00
Kontakt:   SDH Buková
Telefon:  724354738

Začátek rezervace: 22. 09. 2018 11:00
Konec rezervace: 22. 09. 2018 11:00
Začátek tipování:  22. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 22. 09. 2018 00:00
Zadal: Běla Valtrová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Datum: 22. 9. 2018

             10:00 - 11:00 prezence družstev

             11:00 zahájení

 

Startovné: muži i ženy 200,- Kč

Technická ustanovení:

Soutěž proběhne dle platných pravidel požárního sportu s následujícími výjimkami:

Obě kategorie použijí k sestavení výtlačného vedení 2 ks hadic B a 2x2 ks hadic C (hadice mohou být úzké), stroj může být při startu pokusu v chodu, čára stříkání je nedotknutelná, sací koš musí být našroubován před ponořením do vody. Každé družstvo má k dispozici dva pokusy, z nichž lepší čas se počítá do celkového pořadí.

Terče: sklopné

Časomíra: elektronická

Povrch: náběh – částečně vydlážděn, povrch dráhy travnatý

Ceny: věcné, poháry za 1. - 3. místo mužské i ženské kategorie

Pro vítěze obou kategorií putovní pohár.

 

Potvrdit účast můžete telefonicky nebo sms na tel. č. 724 354 738 nebo na e-mail bela-vanacova@post.cz. Na tuto adresu se obracejte i s případnými dotazy. Tyto propozice jsou umístěny také na webu obce Buková.

 

Závazné přihlášení do 21. 9. 2018.

Soutěž není pojištěna, každý soutěžící se účastní na vlastní nebezpečí!

Občerstvení zajištěno na místě.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bukova-9956.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup PZ17,7517,1917,752018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Úněšov PS18,4018,1718,402019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Úněšov PS18,4718,4618,472018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štichovice PS18,6918,8918,892018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Štítary DO19,0518,7119,052019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Únětice 1911 PJ19,1018,4819,102019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubyně PB19,4919,0419,492018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dehtín KT18,6219,6419,642018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hradec PJ19,7818,1819,782019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hradec PJ18,7219,7919,792018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Horní Lukavice PJ19,6720,5120,512019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dehtín KT20,7420,0120,742019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Štěnovický Borek PJ18,2721,4921,492018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Horní Lukavice PJ22,0721,4022,072018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Štichovice PS20,8822,2922,292019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mrtník PS19,7122,6222,622018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Poděvousy DO23,5725,2225,222018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chotíkov PS21,2225,7725,772019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Únětice 1911 PJ30,1730,2530,252018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chotíkov PS33,2823,9833,282018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Poděvousy DO19,81NPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/27 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2018/09/22 Buková, areál u Brůdku, II. ročník soutěže v PÚ
-
2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2019/09/21 Buková - areál u Brůdku, O pohár obce Buková 2B úzké
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/10 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž Mužů a Žen na 2B
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ
-
2020/07/11 Mníšek, ZRUŠENO - Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/11 Mrákotín, O pohár starosty městyse Mrákotín.
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž MH
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku
-
2020/07/25 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov
-
2020/07/25 Francova Lhota, pohárovka (2B)
-
2020/07/26 hřiště TJ Sokol Lužná, 55. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, Pohár Formanka - PÚ děti
-
2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL!
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/12 Volenice, Volenická Noc
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2020
-
Kdy Kde Liga