Buková, areál u Brůdku 2018 - II. ročník soutěže v PÚ

Liga: -
Místo: Buková
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 22. 09. 2018 11:00
Kontakt:   SDH Buková
Telefon:  724354738

Začátek rezervace: 22. 09. 2018 11:00
Konec rezervace: 22. 09. 2018 11:00
Začátek tipování:  22. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 22. 09. 2018 00:00
Zadal: Běla Valtrová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Datum: 22. 9. 2018

             10:00 - 11:00 prezence družstev

             11:00 zahájení

 

Startovné: muži i ženy 200,- Kč

Technická ustanovení:

Soutěž proběhne dle platných pravidel požárního sportu s následujícími výjimkami:

Obě kategorie použijí k sestavení výtlačného vedení 2 ks hadic B a 2x2 ks hadic C (hadice mohou být úzké), stroj může být při startu pokusu v chodu, čára stříkání je nedotknutelná, sací koš musí být našroubován před ponořením do vody. Každé družstvo má k dispozici dva pokusy, z nichž lepší čas se počítá do celkového pořadí.

Terče: sklopné

Časomíra: elektronická

Povrch: náběh – částečně vydlážděn, povrch dráhy travnatý

Ceny: věcné, poháry za 1. - 3. místo mužské i ženské kategorie

Pro vítěze obou kategorií putovní pohár.

 

Potvrdit účast můžete telefonicky nebo sms na tel. č. 724 354 738 nebo na e-mail bela-vanacova@post.cz. Na tuto adresu se obracejte i s případnými dotazy. Tyto propozice jsou umístěny také na webu obce Buková.

 

Závazné přihlášení do 21. 9. 2018.

Soutěž není pojištěna, každý soutěžící se účastní na vlastní nebezpečí!

Občerstvení zajištěno na místě.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bukova-9956.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Horní Kamenice DO17,7717,7717,772018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Novosedly ST17,9316,8417,932018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dehtín KT18,3217,2718,322018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Únětice PJ18,4218,2318,422018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hlubyně PB18,6118,5418,612018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Lukavice PJ18,9917,9418,992018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Štěnovický Borek PJ19,1419,1219,142018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevřeň PS18,6819,4619,462018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mokrouše PJ18,8619,5519,552018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Štichovice PS19,6619,7319,732018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Poděvousy DO19,9519,9319,952018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Chrást PB20,0218,9420,022018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bolkov PJ21,0221,2321,232018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Robčice PJ31,9131,4431,912018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Žebnice PS33,0033,0033,002018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Želčany PJNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Zahorčice STNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mochtín KTNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Úherce PSNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chotíkov PSNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Útušice PJNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/27 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2018/09/22 Buková, areál u Brůdku, II. ročník soutěže v PÚ
-
2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice
-
2019/07/19 Vidče u hasičárny, Noční soutěž,Videčská vlna,2B,startovné 150kč
-
2019/07/20 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B
-
2019/07/20 Malé Hoštice, hřiště, 5.kolo Moravskoslezského poháru, 3B muži, 2B ženy
-
2019/07/20 Cvičiště Kojatín, IX. ročník Nočních závodů
-
2019/07/20 Medlov, hasičský areál, X. ročník noční soutěže - Memoriál Libora Válka
-
2019/07/20 Čelechovice na Hané NOČNÍ, 5.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2019/07/21 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice
-
2019/07/21 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2019/07/21 areál SDH Služovice, O putovní pohár starosty obce+MSP,muži 3B,ženy 2B
-
2019/07/26 Milevsko rybník Pytlák, Noční soutěž " O pohár Jihočeských týdeníků"
-
2019/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2019/07/27 Robčice, Plzeň-jih, 1. Ročník o pohár SDH
-
2019/07/27 Hustopeče nad Bečvou - hřiště, O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou
-
2019/07/27 Francova Lhota, 2B (SMHL)
-
2019/07/27 Křepice, fotbalové hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starosty obce
-
2019/07/27 fot.hřiště TJ Hrubá Vrbka, O pohár Perspekty - soutež na 2B
-
2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce
-
2019/07/28 Lužná - hřiště TJ Sokol, 54. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2019/08/01 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, Noční soutěž Bystřička, 2B
-
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/08/03 Slavětín, Hasičský areál, XVI.ročník pohárové soutěže, 2B
-
2019/08/03 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2019/08/03 Hřistě Kostelany, O pohár Starosty obce Kostelany
-
2019/08/03 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,,
-
2019/08/03 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, Noční soutěž, 2B
-
2019/08/10 Fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2019/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž v PÚ, 2B
-
2019/08/10 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN)
-
2019/08/10 Hřiště TJ Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží Ps 8 na 2B
-
2019/08/10 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2019/08/11 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - 7. kolo NHHL 2019
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/17 Lom fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Lom
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga