Bukovany 2014 - O pohár

Liga: BNL
Místo: Bukovany
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 07. 06. 2014 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 07. 06. 2014 11:00
Konec rezervace: 07. 06. 2014 11:00
Začátek tipování:  07. 06. 2014 00:00
Konec hlasování: 07. 06. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bukovany-2014-06-07 11:00-4963.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,1816,2816,282014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chářovice ABN17,0816,9417,082014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Radětice PB17,5517,4817,552014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Slapy TA17,8417,8417,842014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Daměnice BN18,1517,5218,152014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dvorce TA18,0618,2118,212014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Načeradec ABN18,1318,9318,932014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chářovice BBN18,9419,1019,102014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Sedmpány BN19,1119,0719,112014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bukovany BN19,1718,8019,172014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Tomice ABN19,4919,0619,492014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dalovy ABN19,1819,9919,992014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Malovice BN20,0319,9520,032014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Martinice BN20,1418,7520,142014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Přibyšice BN19,2920,3420,342014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Všechlapy BN20,5219,6520,522014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Záhoří ABN20,3120,7220,722014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Načeradec BBN20,4520,8820,882014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Odlochovice BN22,2023,4323,432014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Tomice BBN24,1420,6024,142014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Louňovice pod Blaníkem BN18,5824,6324,632014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Křivsoudov BN25,0719,4625,072014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Zdislavice BBN27,0626,5127,062014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Zdislavice ABN34,9934,6134,992014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Břežany BN38,2737,8538,272014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Střezimíř BN48,7553,9253,922014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/07 Bukovany, O pohár
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Drahňovice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/06/22 Křivsoudov, 2. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/13 Louňovice pad Blaníkem, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/14 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/20 Chářovice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/07/27 Malovice, 7. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/03 Načeradec, 8. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/17 Jankov, 9. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2019/08/24 Miřetice / Chmelná, 10. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga