Bukovina u Čisté, pod Kaňkem 2017 - Sky run fighter, putovní pohár velitele SDH

Liga: -
Místo: Bukovina u Čisté
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 21. 10. 2017 10:00
Kontakt:   Jan Prokeš
Telefon:  733643221

Začátek rezervace: 01. 08. 2017 10:00
Konec rezervace: 14. 10. 2017 20:00
Začátek tipování:  14. 10. 2017 20:00
Konec hlasování: 21. 10. 2017 00:00
Zadal: Jan Prokeš

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/126419854052542/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Požární útok na 2B se stroji PS8. Terénní vlna s převýšením 23m. Ústroj zásahová (bez dýchacího přístroje). Pravidla najdete na FB. https://www.facebook.com/groups/126419854052542/1714295258598319/?notif_t=group_post_approved&notif_id=1499602570348894


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bukovina-u-ciste-8996.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bukovina u Čisté SMJan Prokeš
22Roztoky u Jilemnice SMJan Prokeš
33Valteřice SMJan Prokeš
44Bukovina u Čisté obhájciSMJan Prokeš
55Vrchovina JCRenata Šímová
66Bukovina u Čisté odpadlíciSMJan Prokeš
77Levínská Olešnice SMJan Prokeš
88Voleč PAJan Prokeš
99Víchová nad Jizerou SMEliška Němcová
1010Levínská Olešnice Muži BSMPavel Sucharda
1111Studenec SMJan Prokeš
1212Žďár SMJan Prokeš
1313Stéblová APAPatrik Kučera
1414Kostníky TRJan Prokeš
1519Stéblová DPAPatrik Kučera
1620Rácovice TRJan Prokeš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bukovina u Čisté SMJan Prokeš
22Studenec SMJan Prokeš
33Vrchovina JCRenata Šímová
44Bukovina u Čisté Ženy ,,B,,SMJan Prokeš
55Víchová nad Jizerou SMEliška Němcová
66Valteřice SMJan Prokeš
77Voleč PAJan Prokeš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/10/21 Bukovina u Čisté, pod Kaňkem, Sky run fighter, putovní pohár velitele SDH
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/25 Hřiště ZŠ Děhylov, Noční soutěž o Bohoušův krygel
-
2018/05/25 Liptaň, fotbalové hřiště
-
2018/05/26 Domamil - fodbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/05/26 Neznašovy, Okrsek č.17
-
2018/05/26 Křepice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Hostěrádky-Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/05/27 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B)
-
2018/06/02 Hasičský areál Kravaře,Tyršova, 2. kolo Moravskoslezského poháru
-
2018/06/03 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár Muži 3B, Ženy a dorost 2B
-
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/06/03 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2018/06/08 Leskovec, 6.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2018/06/09 Milotice n.O. fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony (2B)
-
2018/06/09 Hrubá Vrbka na návsi u zvonice, „O POHÁR PERSPEKTY“
-
2018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/06/16 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2018/06/16 Starosedlský Hrádek,V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
2018/06/16 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2018/06/16 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/30 Velké Kunětice, fotbalové hřiště TJ Sokol
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice, fotbalové hřiště
-
2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
Kdy Kde Liga