Bukovno 2020 - Bukovno

Liga: FNC
Místo: Bukovno
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 22. 08. 2020 21:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 12. 08. 2020 20:00
Konec rezervace: 22. 08. 2020 00:01
Začátek tipování:  22. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 22. 08. 2020 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bukovno-10923.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBFNC
22Bukovno MBFNC
33Krásná Ves BéMBFNC
44Pěnčín JNMarek Mrkvička
55Škodějov SMRoman Dolenský
66Záskalí LIhasici Bezaskovice
77Jeřmanice LIKristýna Matějková
88Brada - Rybníček JCPavel
99Velké Hamry JNMAD Matthew
1010Desná III JNTomáš Palme
1111Jirkov BJNMAD Matthew
1212Chyjice JCTomas Trnka
1313Bystřice JCMichal Odzgan
1414Valdice JCTomas Trnka
1515Smržovka JNJan Sajewicz
1616Březová LIMartina Šámalová
1717Sezemice MBRadek Stejskal
1818Březovice MBAntonín Hokuf
1919Katusice MBVaclav
2020Karlinky LIJaroslav Vobecký
2121Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
2222Chotětov MBMartin SH ČMS SDH Chotětov
2323Karlinky BLISDH Karlinky
2424Žehrov MBMatěj Hajlich
2525Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
2626Janův Důl LIHonza Mašek
2727Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
2828Doubrava MBMatěj Hajlich
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Katusice MBVaclav
23Dalešice JNFNC
34Veselá SMEliška Novotná
45Hodkovice nad Mohelkou LIhasici Bezaskovice
56Smržovka JNPetra Engelová
67Zlatá Olešnice JNPetra Černá
78Chotětov MBMartin SH ČMS SDH Chotětov
89Jeřmanice LIMarie Tarantová
910Mělník Blata ženyMEMilan Corna
1011Pěnčín JNMichaela Votočková
1112Krásná Ves MBMarkéta Medviďová
1213Jeřmanice B LIKristýna Matějková
1314Chotětov BMBMartin SH ČMS SDH Chotětov
1415Olešnice SMEliška Marková
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Škodějov SMRoman Dolenský
22Roztoky u Semil SMFNC
33Dalešice JNFNC
44Smržovka JNPetra Engelová
55Jeřmanice LIKristýna Matějková
66Záskalí LIhasici Bezaskovice
77Chyjice JCTomas Trnka
88Sezemice MBRadek Stejskal
99Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
1010Brada - Rybníček JCPavel
1111Bystřice JCMichal Odzgan
1212Lažany LIEduard Dvořák
1313Březová LIMartina Šámalová
1414Březovice MBAntonín Hokuf
1515Katusice MBVaclav
1616Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
1717Chotětov MBMartin SH ČMS SDH Chotětov
1818Karlinky BLISDH Karlinky
1919Žehrov MBMatěj Hajlich
2020Janův Důl LIHonza Mašek
2121Doubrava MBMatěj Hajlich
2222Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/08/22 Bukovno, Bukovno
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže