Bystřice 2014 - O pohár

Liga: BNL
Místo: Bystřice
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 06. 09. 2014 12:00
Kontakt:   Lenka Korgerová
Telefon:  723 843 407

Začátek rezervace: 06. 09. 2014 12:00
Konec rezervace: 06. 09. 2014 12:00
Začátek tipování:  06. 09. 2014 00:00
Konec hlasování: 06. 09. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystrice-2014-09-06 12:00-4972.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Všechlapy BN18,5918,0118,592013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jankov BN--18,602014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jankov BN18,5718,6618,662013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Načeradec BN19,1618,8019,162013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Martinice BN--19,242014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Daměnice BBN19,4619,4119,462013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Louňovice pod Blaníkem ABN--19,472014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radětice PB19,5019,2819,502013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Všechlapy BN--19,572014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Daměnice ABN--19,622014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Daměnice ABN19,5919,7419,742013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Tomice ABN20,0820,1520,152013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dalovy BN20,1619,1420,162013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dalovy BN--20,372014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Tomice BBN21,0420,7521,042013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Střezimíř BN--21,522014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Načeradec BN--22,362014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bystřice BN22,9623,1823,182013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Louňovice pod Blaníkem BN21,7923,4923,492013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Tomice BBN--24,022014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Martinice BN19,3526,7526,752013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bystřice BN--27,072014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Tomice ABN--29,992014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Malovice BN--30,742014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chrášťany BN41,5543,1543,152013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Malovice BN47,4321,5747,432013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Daměnice BBN--55,642014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Louňovice pod Blaníkem BBN--NP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Střezimíř BNNPNPNP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/01 Bystřice,
BNL
2013/09/07 Bystřice, 7. kolo BNL
BNL
2014/09/06 Bystřice, O pohár
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže