Bystřička - Hřiště u Lukášů 2021 - 15.ročník noční pohárové soutěže na Bystřičce

Liga: -
Místo: Bystřička
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 06. 08. 2021 21:00
Kontakt:   Jakub Rudolecký
Telefon:  737653991

Začátek rezervace: 12. 07. 2021 20:00
Konec rezervace: 06. 08. 2021 21:00
Začátek tipování:  06. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 06. 08. 2021 00:00
Zadal: Jakub Rudolecký

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Soutěž na 2B, hadice C pouze 42, kategorie muži,ženy a veteráni.

Nástup družstev 21:00.

Bohaté občerstvení zajištěno.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystricka-11919.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Bystřička Muži AVSJakub Rudolecký
22Prostřední Bečva VSPavel Růčka
33Ratiboř MužiVSJakub Rudolecký
44Velké Karlovice veterániVSKarel taborsky
55Velká Lhota MužiVSJakub Rudolecký
66Bystřička Muži BVSJakub Rudolecký
77Odry TosodryNJzdenek bortl
88Dolní Bečva ženyVSKristy
99Velké Karlovice mužiVSKarel taborsky
1010Ratiboř ŽenyVSJakub Rudolecký
1111Vysoká MužiPRTomáš Horák
1212Olšovec ženyPRLibor Vítek
1313Loučka ŽenyVSVeronika Sedlářová
1414Loukov ŽenyKMmarta
1515Velké Karlovice ženyVSKarel taborsky
1616Dřevohostice MužiPRPatrik Josiek
1717Bylnice MužiZLTomáš Hořák
1818Střítež nad Ludinou ženyPRAneta Klumparová
1919Krhová muži 35+VSDalibor Sekyra
2020Vidče ženyVSOldřich Knébl
2121Podhradní Lhota mužiKMZdeněk Žejdlik
2222Olšany u Prostějova  mužiPVPatrik Ručil
2323Vidče 35+VSOldřich Knébl
2424Podhradní Lhota 35+KMZdeněk Žejdlik
2525Loučka VSJosef Kundrát
2626Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
2727Roštění ženyKMRoštění -dorky/ženy
2828Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
2929Hranice 35+PRVítězslav Stratil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vysoké Pole ZL15,3715,3715,372012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Lidečko VS15,7115,7115,712012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Podhradní Lhota KM15,9815,9815,982012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Mirošov ZL16,0916,0916,092012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Francova Lhota VS16,4116,4116,412012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Pozděchov VS16,4616,4616,462012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Luboměř NJ16,4816,4816,482012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Velké Karlovice VS16,6216,6216,622012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Bystřička VS16,8316,8316,832012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Poteč ZL16,8316,8316,832012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Jasenice VS16,9216,9216,922012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Karolinka sklárnyVS16,9816,9816,982012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Rajnochovice KM17,0317,0317,032012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Veselá VS17,0817,0817,082012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Vsetín VS17,2617,2617,262012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice VS17,5617,5617,562012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Oznice VS17,9317,9317,932012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Mikulůvka VS18,1018,1018,102012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice BVS18,1118,1118,112012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Vlachovice ZL18,1618,1618,162012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Dolní Bečva VS19,0019,0019,002012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Hutisko VS19,3819,3819,382012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Karolinka VS19,5819,5819,582012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Hovězí VS20,7220,7220,722012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Lidečko RačnéVS21,1621,1621,162012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Prlov VS21,6021,6021,602012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Vidče VS22,0022,0022,002012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
28.  Valašská Bystřice VS23,4923,4923,492012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
29.  Růžďka VS26,8426,8426,842012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
30.  Jablůnka VS28,1728,1728,172012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
31.  Hošťálková VS37,8337,8337,832012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
32.  Martin MT41,0341,0341,032012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
33.  Valšovice (Hranice VI) PRNPNPNP2012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
34.  Horní Lideč VSNPNPNP2012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
35.  Lešná VSNPNPNP2012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
36.  Dolní Bečva BVSNPNPNP2012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
37.  Zděchov VSNPNPNP2012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bystřička VS18,1418,1418,142012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Velké Karlovice VS18,3818,3818,382012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Hutisko VS20,6920,6920,692012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Hovězí VS21,0621,0621,062012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Jasenice VS21,2921,2921,292012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Prostřední Bečva VS21,5821,5821,582012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Huslenky VS22,5122,5122,512012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Vlachovice ZL23,0423,0423,042012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Jablůnka VS23,6623,6623,662012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Vigantice VS27,4327,4327,432012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Valašská Bystřice VS35,4535,4535,452012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Martin MT39,0739,0739,072012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Vsetín VSNPNPNP2012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Prlov VSNPNPNP2012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Jarcová VSNPNPNP2012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Růžďka VSNPNPNP2012/08/10 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/08 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2012/08/10 Bystřička, Noční soutěž v Pú
VHL
2013/08/09 Bystřička, Noční pohárová soutěž- 2B
-
2014/08/08 Bystřička - Hřiště U Lukášů, Noční soutěž na 2b -Hřiště U Lukášů
-
2015/08/07 Hřiště U Lukášů, Noční - Bystřička na 2B
-
2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B
-
2018/08/03 Bystřička - Hřiště u Lukášů, Noční pohárová soutěž na 2b
-
2019/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, Noční soutěž Bystřička, 2B
-
2020/08/07 Bystřička, Noční soutěž Bystřička-2B-Sport klub U Lukášů
-
2021/08/06 Bystřička - Hřiště u Lukášů, 15.ročník noční pohárové soutěže na Bystřičce
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/07/31 Lukavice, sportovní areál, 4. kolo Podorlické ligy v požárním útoku
-
2021/07/31 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda - VII. ročník
-
2021/07/31 Hřiště SDH Komárov, 8. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/07/31 Francova Lhota, Francova Lhota
-
2021/07/31 Hřiště Kostelany, O pohár starosty Obce
-
2021/07/31 Tutleky, Noční hasičská soutěž
-
2021/07/31 Sokolská zahrada Zdislavice, Noční soutěž na 2B
-
2021/08/01 místní fotbalové hřiště, 16.ročník pohárové soutěže
-
2021/08/01 Bolatice, hřiště FK Bolatice, 8.kolo MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2021/08/06 Bystřička - Hřiště u Lukášů, 15.ročník noční pohárové soutěže na Bystřičce
-
2021/08/07 za kulturním domem, Stará Ves 2b
-
2021/08/07 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/07 MSP Oldřišov, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2021
-
2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II.rocik O pohár starostky obce Krhová
-
2021/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2021/08/07 Třebelovice, O pohár starostky obce Noční soutěž
-
2021/08/07 Vrbětice, Noční soutěž 2B
-
2021/08/08 Dolní Bečva, 59. ročník soutěže o putovní pohár Štít Radhoště
-
2021/08/08 Větřkovice - sportovní areál, IX. kolo MSL 2021 - Větřkovice 8.8.2021
-
2021/08/08 Neplachovice, sportovní areál, 10. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/13 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/14 Sádek Areál, Sádek, Areál, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/15 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2021/08/21 Zámecký park Velká Bystřice, X.ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2021/08/21 Neuměř, Sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Becka
-
2021/08/21 Mnichov-hřiště, Vrbno pod Pradědem, 3B
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr. Bočka & Putovní pohár starosty města
-
2021/08/21 Hřiště Vítonice, Putovní pohár MH Vítonice
-
2021/08/21 Loučka - Společenský areál, 1.ročník noční soutěže o pohár starosty obce
-
2021/08/28 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2021/08/28 Vysokov, pomník u Myslivce, O pohár starostky obce Vysokov
-
2021/08/28 KAROLINKA, údolí Raťkov, 52.ročník,Raťkovská Grapa
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Cvičiště u hasičské zbrojnice, I. Ročník Morkovských nočních útoků
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/03 Areál SDH, Noční soutěž,2B
-
2021/09/10 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2021/09/11 Areál Plaza, Junior cup
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/11 Suchonice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/09/11 Újezd, Újezd
-
2021/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021
-
Kdy Kde Liga