Babice, VS 2004 - O pohár starosty SDH Babice

Liga: EXČR
Místo: Bystřička
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 08. 08. 2004 13:00
Kontakt:   Ing. Karel Gába, Hranická 407,
Telefon:  +420

Začátek rezervace: 08. 08. 2004 20:00
Konec rezervace: 08. 08. 2004 13:00
Začátek tipování:  00. 00. 0000 00:00
Konec hlasování: 00. 00. 0000 00:00
Zadal: Aleš Havelka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystricka-2004-08-08-971.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrovice TR--17,602004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV--17,652004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žďár JH--18,082004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Vacenovice HO--18,272004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  nerozlišeno ---18,412004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Petrov HO--18,422004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bašnice JC--18,472004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mniší NJ--18,522004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Neplachovice OP--18,612004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Litava BO--18,612004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Krumsín PV--18,642004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Výčapy TR--18,682004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mistřice UH--18,682004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Velké Hoštice OP--18,982004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Olšovec PR--19,052004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Šarovy ZL--19,162004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Vítonice KM--19,282004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Paršovice PR--19,332004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Letohrad - Jeleni UO--19,352004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Úherce PS--19,452004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Vlkoš HO--19,502004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Rychlov KM--19,512004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Prchalov NJ--19,682004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lešná VS--19,782004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Pravčice KM--19,852004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Trnov RK--19,982004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Milenov PR--21,162004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Seč CR--22,572004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Opatovice PR--22,792004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mikulovice TR--23,172004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Horní Radechová NA--29,662004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Provodovice PR--37,922004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Pustkovec OV--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Babice VS--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Radíkov PR--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Radkova Lhota PR--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Košatka FM--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Svinov OV--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Vacenovice BHO--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/08 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2012/08/10 Bystřička, Noční soutěž v Pú
VHL
2013/08/09 Bystřička, Noční pohárová soutěž- 2B
-
2014/08/08 Bystřička - Hřiště U Lukášů, Noční soutěž na 2b -Hřiště U Lukášů
-
2015/08/07 Hřiště U Lukášů, Noční - Bystřička na 2B
-
2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B
-
2018/08/03 Bystřička - Hřiště u Lukášů, Noční pohárová soutěž na 2b
-
2019/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, Noční soutěž Bystřička, 2B
-
2020/08/07 Bystřička, Noční soutěž Bystřička-2B-Sport klub U Lukášů
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/26 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2021/06/27 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/10 Malá Skála, O pohár starosty SDH
EXČR
2021/07/11 Benešov u Semil, Benešovský pohár
EXČR
2021/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/01 Čechtín, O pohár
EXČR
2021/08/14 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
EXČR
2021/08/15 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2021/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga