Bystřička 2013 - Noční pohárová soutěž- 2B

Liga: -
Místo: Bystřička
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 09. 08. 2013 21:00
Kontakt:   Palát A.
Telefon:  605555411

Začátek rezervace: 30. 07. 2013 20:00
Konec rezervace: 09. 08. 2013 21:00
Začátek tipování:  09. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 09. 08. 2013 00:00
Zadal: Aleš Palát

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Noční soutěž na 2B

9.8.2013 Hřiště U Lukášů zač. 21.00 

M,Ž,Vet.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystricka-2013-08-09-4194.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bratřejov A - muži ZLDavid Schreiber
22Valašská Bystřice mužiVSMartin
33Karolinka mužiVSŠtěpán Morávek
44Jarcová ŽenyVSAntonín Juřička
55Velké Karlovice MužiVSAntonín Juřička
66Bystřička MVSAleš Palát
77Podhradní Lhota MKMAleš Palát
88Rožnov pod Radhoštěm Tylovice A mužiVSStanislav Gajdůšek
99Vigantice ženyVSVeronika Křenková
1010Mirošov MužiZLAntonín Juřička
1111Podhradní Lhota ŽenyKMAleš Palát
1212Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B mužiVSStanislav Gajdůšek
1313Seninka MužiVStomas svirak
1414Bystřička ŽenyVSAleš Palát
1515Luboměř MNJAleš Palát
1616Prostřední Bečva ŽVSAleš Palát
1717Růžďka MVSAleš Palát
1818Lešná MužiVSAntonín Juřička
1919Provodovice PRJiři Buzinis
2020Jarcová ženy BVSJarek Šula
2121Lešná ŽenyVSAntonín Juřička
2222Mikulůvka ženyVSOndřej Hrabovský
2323Valašská Bystřice ŽenyVSTomáš Tomšej
2424Mikulůvka MužiVSOndřej Hrabovský
2525Růžďka ŽenyVSAleš Palát
2626Dolní Bečva VSMartin
2727Valašská Bystřice Muži nad 35 letVSTomáš Tomšej
2828Mikulůvka Muži nad 35 letVSOndřej Hrabovský
2929Dolní Bečva VSMartin
3030Michálkovice OVMartin
3131Záturčie MTMartin
3232Oznice MužiVSSkypy
3333Michálkovice OVMartin
3434Záturčie MTMartin
3535Prostřední Bečva  Ženy BVSŽaneta Kachtíková
3636Lidečko Lidečko MVSMartin Buček
3737Hranice mužiPRSDH Hranice
3838Lužná mužiVSRoman Čokavec
3939Prostřední Bečva Muži VSŽaneta Kachtíková
4040Jablůnka Vet.VSAleš Palát
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jablůnka ŽenyVSAleš Palát
22Podolí MužiVSAleš Palát
33Rajnochovice KMSDH Rajnochovice
44Lačnov ženy AVSMirka Bučková
55Loučka mužiVSPavel Staněk
66Loučka muži nad 35VSPavel Staněk


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Výčapy TR--17,682004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stará Ves FM--18,042004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Kunovice VS--18,182004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radkova Lhota PR--18,652004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Opatovice PR--18,882004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loukov KM--19,062004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Paršovice PR--20,972004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Petřvald 2-Petřvaldík NJ--21,002004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lhotky ZR--23,112004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pustkovec OV--23,132004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radíkov PR--27,772004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Úherce PS--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/08 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2012/08/10 Bystřička, Noční soutěž v Pú
VHL
2013/08/09 Bystřička, Noční pohárová soutěž- 2B
-
2014/08/08 Bystřička - Hřiště U Lukášů, Noční soutěž na 2b -Hřiště U Lukášů
-
2015/08/07 Hřiště U Lukášů, Noční - Bystřička na 2B
-
2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B
-
2018/08/03 Bystřička - Hřiště u Lukášů, Noční pohárová soutěž na 2b
-
2019/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, Noční soutěž Bystřička, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga