Bystřička 2013 - Noční pohárová soutěž- 2B

Liga: -
Místo: Bystřička
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 09. 08. 2013 21:00
Kontakt:   Palát A.
Telefon:  605555411

Začátek rezervace: 30. 07. 2013 20:00
Konec rezervace: 09. 08. 2013 21:00
Začátek tipování:  09. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 09. 08. 2013 00:00
Zadal: Aleš Palát

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční soutěž na 2B

9.8.2013 Hřiště U Lukášů zač. 21.00 

M,Ž,Vet.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystricka-2013-08-09-4194.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bratřejov A - muži ZLDavid Schreiber
22Valašská Bystřice mužiVSMartin
33Karolinka mužiVSŠtěpán Morávek
44Jarcová ŽenyVSAntonín Juřička
55Velké Karlovice MužiVSAntonín Juřička
66Bystřička MVSAleš Palát
77Podhradní Lhota MKMAleš Palát
88Rožnov pod Radhoštěm Tylovice A mužiVSStanislav Gajdůšek
99Vigantice ženyVSVeronika Křenková
1010Mirošov MužiZLAntonín Juřička
1111Podhradní Lhota ŽenyKMAleš Palát
1212Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B mužiVSStanislav Gajdůšek
1313Seninka MužiVStomas svirak
1414Bystřička ŽenyVSAleš Palát
1515Luboměř MNJAleš Palát
1616Prostřední Bečva ŽVSAleš Palát
1717Růžďka MVSAleš Palát
1818Lešná MužiVSAntonín Juřička
1919Provodovice PRJiři Buzinis
2020Jarcová ženy BVSJarek Šula
2121Lešná ŽenyVSAntonín Juřička
2222Mikulůvka ženyVSOndřej Hrabovský
2323Valašská Bystřice ŽenyVSTomáš Tomšej
2424Mikulůvka MužiVSOndřej Hrabovský
2525Růžďka ŽenyVSAleš Palát
2626Dolní Bečva VSMartin
2727Valašská Bystřice Muži nad 35 letVSTomáš Tomšej
2828Mikulůvka Muži nad 35 letVSOndřej Hrabovský
2929Dolní Bečva VSMartin
3030Michálkovice OVMartin
3131Záturčie MTMartin
3232Oznice MužiVSSkypy
3333Michálkovice OVMartin
3434Záturčie MTMartin
3535Prostřední Bečva  Ženy BVSŽaneta Kachtíková
3636Lidečko Lidečko MVSMartin Buček
3737Hranice mužiPRSDH Hranice
3838Lužná mužiVSRoman Čokavec
3939Prostřední Bečva Muži VSŽaneta Kachtíková
4040Jablůnka Vet.VSAleš Palát
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jablůnka ŽenyVSAleš Palát
22Podolí MužiVSAleš Palát
33Rajnochovice KMSDH Rajnochovice
44Lačnov ženy AVSMirka Bučková
55Loučka mužiVSPavel Staněk
66Loučka muži nad 35VSPavel Staněk


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Výčapy TR--17,682004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stará Ves FM--18,042004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Kunovice VS--18,182004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radkova Lhota PR--18,652004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Opatovice PR--18,882004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loukov KM--19,062004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Paršovice PR--20,972004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Petřvald 2-Petřvaldík NJ--21,002004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lhotky ZR--23,112004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pustkovec OV--23,132004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radíkov PR--27,772004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Úherce PS--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/08 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2012/08/10 Bystřička, Noční soutěž v Pú
VHL
2013/08/09 Bystřička, Noční pohárová soutěž- 2B
-
2014/08/08 Bystřička - Hřiště U Lukášů, Noční soutěž na 2b -Hřiště U Lukášů
-
2015/08/07 Hřiště U Lukášů, Noční - Bystřička na 2B
-
2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B
-
2018/08/03 Bystřička - Hřiště u Lukášů, Noční pohárová soutěž na 2b
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga