Bystřička - Hřiště U Lukášů 2014 - Noční soutěž na 2b -Hřiště U Lukášů

Liga: -
Místo: Bystřička
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 08. 08. 2014 21:00
Kontakt:   SDH Bystřička - Palát Aleš
Telefon:  605555411

Začátek rezervace: 27. 07. 2014 21:00
Konec rezervace: 08. 08. 2014 21:00
Začátek tipování:  08. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 08. 08. 2014 00:00
Zadal: Aleš Palát

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Noční soutěž na 2b kdy - 8.8.2014 v 21,oo mat.- C-52 , B-65 M.Ž.Vet.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystricka-2014-08-08-5817.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Luboměř MNJAleš Palát
22Dolní Bečva ŽVSAleš Palát
33Mikulůvka ŽenyVSTomáš Žamboch
44Poličná MVSBarbora Ševečková
55Bystřička ŽVSAleš Palát
66Mikulůvka MužiVSTomáš Žamboch
77Podhradní Lhota M-AKMAleš Palát
88Jarcová ŽVSAleš Palát
99Poličná ŽVSBarbora Ševečková
1010Bystřička MVSAleš Palát
1111Podhradní Lhota M-BKMAleš Palát
1212Jarcová Vet.VSAleš Palát
1313Vítonice KMLukáš
1414Velké Karlovice MužiVSAntonín Juřička
1515Vidče mužiVSOldřich Knébl
1616Juřinka mužiVSZdeněk Horák
1717Veselá M-AVSvasek janos
1818Velké Karlovice ŽenyVSAntonín Juřička
1919Rožnov pod Radhoštěm Tylovice, muži AVSOndřej Jurča
2020Dolní Bečva MVSAleš Palát
2121Juřinka M35VSZdeněk Horák
2222Veselá M-BVSvasek janos
2323Velké Karlovice muži nad 35letVSAntonín Juřička
2424Rožnov pod Radhoštěm Tylovice, ženyVSOndřej Jurča
2525Michálkovice ŽOVAleš Palát
2626Brvnište Martin Záturčice ŽPBAleš Palát
2727Valašská Bystřice MVSMartin
2828Veselá ŽVSvasek janos
2929Rožnov pod Radhoštěm Tylovice, muži BVSOndřej Jurča
3030Brvnište Martin Záturčice MPBAleš Palát
3131Michálkovice MOVAleš Palát
3232Valašská Bystřice VVSMartin
3333Hrachovec VVSEvžen Knebl
3434Provodovice  MPRJiři Buzinis
3535Lešná ženyVSHelena Hegarová
3636Valašská Bystřice ŽVSMartin
3737Hrachovec MVSEvžen Knebl
3838Slušovice M, "C"ZLIvo Juráček
3939Lešná mužiVSHelena Hegarová
4040Vigantice ŽenyVSHanka
4141Študlov VSIvo Juráček
4242Kašava MZLIvo Juráček
4343Jablůnka muži nad 35 letVSJosef Zajíček
4444Loučka A, mužiVSPavel Staněk
4545Mikulůvka Muži nad 35 letVSTomáš Žamboch
4647Jablůnka mužiVSJosef Zajíček
4748Hutisko ženyVSJan
4849Vigantice ženy BVSTomáš Tomšej
4950Komárovice ženyVSEva Foukalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Výčapy TR--17,682004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stará Ves FM--18,042004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Kunovice VS--18,182004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radkova Lhota PR--18,652004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Opatovice PR--18,882004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loukov KM--19,062004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Paršovice PR--20,972004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Petřvald 2-Petřvaldík NJ--21,002004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lhotky ZR--23,112004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pustkovec OV--23,132004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radíkov PR--27,772004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Úherce PS--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/08 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2012/08/10 Bystřička, Noční soutěž v Pú
VHL
2013/08/09 Bystřička, Noční pohárová soutěž- 2B
-
2014/08/08 Bystřička - Hřiště U Lukášů, Noční soutěž na 2b -Hřiště U Lukášů
-
2015/08/07 Hřiště U Lukášů, Noční - Bystřička na 2B
-
2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B
-
2018/08/03 Bystřička - Hřiště u Lukášů, Noční pohárová soutěž na 2b
-
2019/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, Noční soutěž Bystřička, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga