Částkov 2021 - 50.ročník O křišťálový pohár hejtmana Zlínského kr

Liga: -
Místo: Částkov
Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
Kdy: 04. 07. 2021 15:00
Kontakt:   Martin Zemánek
Telefon:  +420777058565

Začátek rezervace: 01. 05. 2021 15:00
Konec rezervace: 04. 07. 2021 15:00
Začátek tipování:  01. 06. 2021 20:00
Konec hlasování: 04. 07. 2021 00:00
Zadal: Mar Zem

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Částkov si Vás dovoluje pozvat na jubilejní 50. ročník hasičské soutěže v požárním útoku "O křišťálový pohár Hejtmana Zlínského kraje"
Neděle 4.7.2021 fotbalové hřiště Částkov
POZOR!!! Soutěž začíná od 15:00 hodin!!!!
Hodnotné ceny + soutěž o sele!
 
Od 16:00 bude k tanci a poslechu hrát dechová hudba TÚFARANKA ZE ŠAKVIC
Soutěž je v kategorii muži(3B) a ženy(2B) dle pravidel VCUH 2021.

REZERVACE STRARTOVNÍHO POŘADÍ ZDE:
https://www.firesport.eu/rezervace-mista-castkov-11845.html
 
Muži
1. místo 2 000 Kč + sekt
2. místo 1 500 Kč + sekt
3. místo 1 200 Kč + sekt
4. místo    800 Kč
5. místo    600 Kč
6. místo    400 Kč
7. místo    200 Kč
8. místo    100 Kč
 
Ženy:
1. místo 1 200 Kč + sekt
2. místo 1 000 Kč + sekt
3. místo    700 Kč + sekt
4. místo    400 Kč
5. místo    200 Kč
 
Po ukončení útoků žen se utká 5 nejrychlejších teamů mužů o rozstřel na 2B o sele!
 
Na Vaši účast se těší hasiči z Částkova :-)


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-castkov-11845.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mistřice UHMar Zem
22Salaš UHMar Zem
33Mysločovice ZLMar Zem
44Lísky KMMar Zem
55Částkov UHMar Zem
66Mladcová ZLMar Zem
77Hradčovice UHMar Zem
88Vrbětice ZLBronislav Lysák
99Tupesy UHPetr Janováč
1010Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
1111Vésky BUHTomáš Brhlík
1212Nevšová ZLPavel Pavelka
1313Kokory PRLibor Daňa
1414Mirošov ,,B"ZLTomáš Hověžák
1515Velký Ořechov ZLTomáš Jankůj
1616Prchalov NJJakub Šenk
1717Míkovice UHLojza Tvrdoň
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lukov ZLAneta Lysáková
22Bílovice UHVeronika Pospíšilová
33Velký Ořechov ZLZuzka
44Míkovice UHLojza Tvrdoň
59Dub nad Moravou OLBarbora Paráková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velký Ořechov BZL15,3815,3815,382012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Velký Ořechov ZL15,5015,5015,502012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mistřice UH15,5115,5115,512012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vésky UH15,7815,4815,782013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Částkov UH16,0016,0616,062013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Částkov BUH16,4416,4416,442012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vésky UH16,4616,4616,462012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hrubá Vrbka HO16,6016,6016,602012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bojkovice UH16,6416,6416,642012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hradčovice UH16,6815,8216,682013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vésky BUH16,7816,7816,782012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mistřice UH16,7916,2016,792013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Salaš UH16,9016,9016,902012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kněžpole UH16,9716,9716,972012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velký Ořechov BZL15,1016,9816,982013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Tučapy KM18,4218,4218,422012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jarošov UH18,4918,4918,492012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Dědina KM18,5117,5718,512013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Jarošov BUH18,5918,5918,592012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Částkov UH18,7918,7918,792012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dolní Němčí UH19,3119,3119,312012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Petrov HO19,6818,5919,682013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nová Dědina BKM20,1720,0720,172013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Staré Město UH20,2320,2320,232012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Lhota ZL21,3821,3821,382012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Šumice UH21,7219,3921,722013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Salaš UH21,8220,8421,822013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dolní Němčí UH21,8521,6521,852013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velký Ořechov CZL21,9216,7621,922013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ostrožská Lhota UH21,9620,0421,962013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Velký Ořechov CZL22,4222,4222,422012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ostrožská Lhota UH22,6322,6322,632012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Salaš ZL26,0626,3926,392013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Záhorovice UH29,1329,1329,132012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Tučapy KM19,4636,2336,232013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jarošov UH50,2317,1550,232013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Polichno ZLNPNPNP2012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Valšovice (Hranice VI) PRNPNPNP2012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hradčovice UHNPNPNP2012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Vésky BUHNPNPNP2013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice UH17,3317,6117,612019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pohořelice ZL17,9917,9917,992019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hřivínův Újezd ZL--18,082010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Velký Ořechov ZL--18,182016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bojkovice UH18,2616,9118,262019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bojkovice UH18,2617,6718,262018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Velký Ořechov ZL--18,352008/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bojkovice UH--18,672016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hřivínův Újezd ZL18,7318,7318,732013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velký Ořechov ZL18,7618,3518,762015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vlachovice ZL19,0018,2719,002019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Prštné ZL18,2519,1219,122013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Salaš UH18,9019,1219,122012/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hřivínův Újezd ZL--19,182008/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velký Ořechov ZL--19,192017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Velký Ořechov ZL19,2319,2319,232011/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velký Ořechov ZL19,3319,3119,332012/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bílovice UH19,0219,3919,392018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Petrov HO--19,422009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Loukov KM18,9519,4519,452005/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Pohořelice ZL--19,652017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Salaš UH19,7520,2319,752015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jarošov UH19,8718,6419,872018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bojkovice UH18,4619,8719,872015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Prštné ZL--19,902014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Velký Ořechov ZL19,9419,9419,942012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pohořelice ZL19,9619,4119,962018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Jarošov UH--19,972017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velký Ořechov ZL19,7020,0020,002013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Salaš UH20,0520,0520,052011/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Pohořelice ZL20,1419,1420,142015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hřivínův Újezd KaňoviceZL20,2619,7820,262013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kunovice UH--20,412017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nětčice KM20,6320,6320,632012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pohořelice ZL--20,662016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jarošov UH--20,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jarošov UH20,7620,4320,762013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Petrov HO--20,772008/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hřivínův Újezd ZL18,0420,8120,812013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Velký Ořechov ZL--20,832010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Mistřice UH--21,112003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Pohořelice ZL--21,122014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Vésky UH21,1321,1321,132011/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Velký Ořechov ZL--21,372003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Březolupy UH--21,582008/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bílovice UH--21,792016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kunovice UH22,0420,6022,042013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Částkov UH22,2222,2222,222011/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Lhota ZL--22,352014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Vésky UH--22,422008/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vésky UH--22,442010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Mistřice UH--22,502004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Částkov UH--22,572003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Petrov HO21,0322,5722,572013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Strání UH--22,622003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Jarošov UH22,7124,6322,712012/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Mistřín HO--22,732003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Tečovice ZL23,0621,7123,062013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Velký Ořechov ZL--23,112009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Jarošov UH23,3323,3323,332012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Kunovice UH--23,452009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Velký Ořechov ZL23,4622,8923,462013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Mistřice UH--23,522007/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kunovice UH23,5823,5823,582012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Hrubá Vrbka HO--23,622010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Salaš UH22,8223,7823,782013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Tupesy UH--23,802007/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Salaš UH--23,872014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Salaš UH24,2124,2124,212012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Tupesy UH21,9524,2224,222019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Bílovice UH--24,322004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Kunovice UH24,3824,3824,382011/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Jarošov UH24,2824,6224,622019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dobrkovice ZL--24,992007/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Lhota ZL25,0125,8425,012013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Salaš UH--25,162010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Tučapy UH--25,222003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Bílovice UH--25,422003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Dobrkovice ZL24,8325,4925,492005/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Kunovice UH--25,602007/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Korytná UH--25,792003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Březolupy UH--25,852006/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Bílovice UH--26,022008/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Kunovice UH--26,172016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Tlumačov ZL--26,182006/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Jarošov UH--26,582016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Salaš UH--26,592007/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Doubravy ZL--26,872003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Bílovice UH--27,362017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Prštné ZL28,0127,4328,012015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Ořechov UH--28,542003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Salaš UH28,9628,8728,962013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Velký Ořechov ZL--29,162004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Tupesy UH--29,172008/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Záhorovice UH--29,602003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Lipov HO29,7529,5429,752019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Kunovice UH31,0330,1531,032015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Tučapy KM31,1731,1731,172012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Prakšice UH--31,252009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Bílovice UH31,3930,8231,392015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/07/06 Částkov, UH, O křištálový pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2004/07/04 Částkov, UH, O křištálový pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2005/07/03 Částkov, UH, O křišťálový pohár
VCUH
2006/07/02 Částkov, UH, O křišťálový pohár
VCUH
2007/07/01 Částkov, UH, O křišťálový pohár
VCUH
2007/08/11 Částkov, UH, O Pohár SDH Částkov
FSCR
2008/07/06 Částkov, UH, O křišťálový pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2009/07/05 Částkov, UH, O křišťálový pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2010/07/04 Částkov, UH, O křišťálový pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2011/07/03 Částkov, O křišťálový pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2012/07/01 Částkov, O křišťálový pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2012/08/11 Částkov, Noční soutěž
VCUH
2013/07/07 Částkov, O křišťálová pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2013/08/10 Částkov, Noční soutěž
VCUH
2014/07/06 Částkov, O křišťálový pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2015/07/05 Částkov, O křišťálový pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2016/07/03 Částkov, O křišťálová pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2016/08/13 Částkov, Hřistě
-
2017/07/02 Částkov, O křišťálová pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2018/07/01 Částkov, O křišťálová pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2019/07/07 Částkov, O křišťálová pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2021/07/04 Částkov, 50.ročník O křišťálový pohár hejtmana Zlínského kr
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/06 Bystřička - Hřiště u Lukášů, 15.ročník noční pohárové soutěže na Bystřičce
-
2021/08/07 za kulturním domem, Stará Ves 2b
-
2021/08/07 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/07 MSP Oldřišov, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2021
-
2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II.rocik O pohár starostky obce Krhová
-
2021/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2021/08/07 Třebelovice, O pohár starostky obce Noční soutěž
-
2021/08/07 Vrbětice, Noční soutěž 2B
-
2021/08/08 Dolní Bečva, 59. ročník soutěže o putovní pohár Štít Radhoště
-
2021/08/08 Větřkovice - sportovní areál, IX. kolo MSL 2021 - Větřkovice 8.8.2021
-
2021/08/08 Neplachovice, sportovní areál, 10. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/13 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2021/08/13 Němetice, 10. ročník Memorialu Václava Kunovského
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/14 Sádek Areál, Sádek, Areál, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/15 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2021/08/21 Zámecký park Velká Bystřice, X.ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2021/08/21 Neuměř, Sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Becka
-
2021/08/21 Mnichov-hřiště, Vrbno pod Pradědem, 3B
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr. Bočka & Putovní pohár starosty města
-
2021/08/21 Hřiště Vítonice, Putovní pohár MH Vítonice
-
2021/08/21 Loučka - Společenský areál, 1.ročník noční soutěže o pohár starosty obce
-
2021/08/28 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2021/08/28 Vysokov, pomník u Myslivce, O pohár starostky obce Vysokov
-
2021/08/28 KAROLINKA, údolí Raťkov, 52.ročník,Raťkovská Grapa
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Cvičiště u hasičské zbrojnice, I. Ročník Morkovských nočních útoků
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/03 Areál SDH, Noční soutěž,2B
-
2021/09/10 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2021/09/11 Areál Plaza, Junior cup
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/11 Suchonice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/09/11 Újezd, Újezd
-
2021/09/11 Horní Dubňany na hřišti, Memoriál, Útok na 2B
-
2021/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021
-
2021/09/11 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2021/09/12 Morašice, VČHL Morašice
-
2021/09/12 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2021/09/18 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga