Částkov 2016 - Hřistě

Liga: -
Místo: Částkov
Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
Kdy: 13. 08. 2016 21:00
Kontakt:   Tomáš Jurák
Telefon:  +420777058565

Začátek rezervace: 20. 07. 2016 20:00
Konec rezervace: 13. 08. 2016 20:00
Začátek tipování:  13. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 13. 08. 2016 00:00
Zadal: Mar Zem

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhcastkov/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Částkov si Vás dovoluje pozvat na 10. ročník noční soutěže "O pohár SDH Částkov".Soutěž se koná 13.8.2016 v 21.hod. na místním fotbalovém hřišti.Soutěž je v kategorii muži i ženy na 2B dle pravidel VCUH.

I tento rok se můžete těšit v rámci noční hasičské soutěže v Částkově na letní akci pod širým nebem. DJ Radim Gajdůšek letos oslaví 20. let za pultem tak to bude akce, jak se patří. Sekundovat mu budou DJ Šimon (Petr Luňák) a DJ Martin Mlčák. Čekají Vás ty největší hity 90. let až současnosti. Kvalitní zvuk i světla. Zkrátka nespoutaná zábava až do rána :-). Na Vaši účast se těší hasiči z Částkova :-)


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-castkov-8030.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Velký Ořechov "C"ZLMar Zem
22Hřivínův Újezd HUKZLMar Zem
33Jarošov UHMar Zem
44Salaš UHMar Zem
55Částkov UHMar Zem
66Šarovy ZLMar Zem
77Velký Ořechov ženyZLMar Zem
88Jarošov ženyUHMar Zem
99Nevšová A mužiZLMartina Petríková
1010Bílovice UHVeronika Pospíšilová
1111Racková Ženy ZLRadka Zívalíková
1212Zádveřice WZLLucie Tichá
1313Nevšová Nevlach ženyZLMartina Petríková
1414Slušovice OvečkyZLMonika Škrabanová
1515Vésky BUHMiroslav Machala
1616Šumice UHTomáš Zeťka
1717Nevšová B mužiZLMartina Petríková
1818Slušovice mužiZLMonika Škrabanová
1919Doubravy ZLLibor Vitek
2020Tečovice ZLSDH Mysločovice
2121Bojkovice Ženy UHMichal Skřivánek
2222Sulimov KMSvatopluk Minařík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velký Ořechov BZL15,3815,3815,382012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Velký Ořechov ZL15,5015,5015,502012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mistřice UH15,5115,5115,512012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vésky UH15,7815,4815,782013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Částkov UH16,0016,0616,062013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Částkov BUH16,4416,4416,442012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vésky UH16,4616,4616,462012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hrubá Vrbka HO16,6016,6016,602012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bojkovice UH16,6416,6416,642012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hradčovice UH16,6815,8216,682013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vésky BUH16,7816,7816,782012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mistřice UH16,7916,2016,792013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Salaš UH16,9016,9016,902012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kněžpole UH16,9716,9716,972012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velký Ořechov BZL15,1016,9816,982013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Tučapy KM18,4218,4218,422012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jarošov UH18,4918,4918,492012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Dědina KM18,5117,5718,512013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Jarošov BUH18,5918,5918,592012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Částkov UH18,7918,7918,792012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dolní Němčí UH19,3119,3119,312012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Petrov HO19,6818,5919,682013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nová Dědina BKM20,1720,0720,172013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Staré Město UH20,2320,2320,232012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Lhota ZL21,3821,3821,382012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Šumice UH21,7219,3921,722013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Salaš UH21,8220,8421,822013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dolní Němčí UH21,8521,6521,852013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velký Ořechov CZL21,9216,7621,922013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ostrožská Lhota UH21,9620,0421,962013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Velký Ořechov CZL22,4222,4222,422012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ostrožská Lhota UH22,6322,6322,632012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Salaš ZL26,0626,3926,392013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Záhorovice UH29,1329,1329,132012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Tučapy KM19,4636,2336,232013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jarošov UH50,2317,1550,232013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hradčovice UHNPNPNP2012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Vésky BUHNPNPNP2013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Polichno ZLNPNPNP2012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Valšovice (Hranice VI) PRNPNPNP2012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hřivínův Újezd ZL--18,082010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Velký Ořechov ZL--18,182016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bojkovice UH18,2617,6718,262018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Velký Ořechov ZL--18,352008/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bojkovice UH--18,672016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hřivínův Újezd ZL18,7318,7318,732013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Velký Ořechov ZL18,7618,3518,762015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Salaš UH18,9019,1219,122012/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Prštné ZL18,2519,1219,122013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hřivínův Újezd ZL--19,182008/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Velký Ořechov ZL--19,192017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velký Ořechov ZL19,2319,2319,232011/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Velký Ořechov ZL19,3319,3119,332012/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bílovice UH19,0219,3919,392018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Petrov HO--19,422009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Loukov KM18,9519,4519,452005/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pohořelice ZL--19,652017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Salaš UH19,7520,2319,752015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bojkovice UH18,4619,8719,872015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Jarošov UH19,8718,6419,872018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Prštné ZL--19,902014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Velký Ořechov ZL19,9419,9419,942012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Pohořelice ZL19,9619,4119,962018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Jarošov UH--19,972017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Velký Ořechov ZL19,7020,0020,002013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Salaš UH20,0520,0520,052011/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pohořelice ZL20,1419,1420,142015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hřivínův Újezd KaňoviceZL20,2619,7820,262013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kunovice UH--20,412017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nětčice KM20,6320,6320,632012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Pohořelice ZL--20,662016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Jarošov UH--20,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Jarošov UH20,7620,4320,762013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Petrov HO--20,772008/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Hřivínův Újezd ZL18,0420,8120,812013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Velký Ořechov ZL--20,832010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Mistřice UH--21,112003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Pohořelice ZL--21,122014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vésky UH21,1321,1321,132011/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Velký Ořechov ZL--21,372003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Březolupy UH--21,582008/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bílovice UH--21,792016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kunovice UH22,0420,6022,042013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Částkov UH22,2222,2222,222011/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Lhota ZL--22,352014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Vésky UH--22,422008/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Vésky UH--22,442010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Mistřice UH--22,502004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Petrov HO21,0322,5722,572013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Částkov UH--22,572003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Strání UH--22,622003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Jarošov UH22,7124,6322,712012/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Mistřín HO--22,732003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Tečovice ZL23,0621,7123,062013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Velký Ořechov ZL--23,112009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Jarošov UH23,3323,3323,332012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Kunovice UH--23,452009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Velký Ořechov ZL23,4622,8923,462013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Mistřice UH--23,522007/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Kunovice UH23,5823,5823,582012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Hrubá Vrbka HO--23,622010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Salaš UH22,8223,7823,782013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Tupesy UH--23,802007/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Salaš UH--23,872014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Salaš UH24,2124,2124,212012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Bílovice UH--24,322004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Kunovice UH24,3824,3824,382011/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dobrkovice ZL--24,992007/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Lhota ZL25,0125,8425,012013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Salaš UH--25,162010/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Tučapy UH--25,222003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Bílovice UH--25,422003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dobrkovice ZL24,8325,4925,492005/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Kunovice UH--25,602007/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Korytná UH--25,792003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Březolupy UH--25,852006/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Bílovice UH--26,022008/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kunovice UH--26,172016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Tlumačov ZL--26,182006/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Jarošov UH--26,582016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Salaš UH--26,592007/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Doubravy ZL--26,872003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Bílovice UH--27,362017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Prštné ZL28,0127,4328,012015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Ořechov UH--28,542003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Salaš UH28,9628,8728,962013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Velký Ořechov ZL--29,162004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Tupesy UH--29,172008/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Záhorovice UH--29,602003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Kunovice UH31,0330,1531,032015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Tučapy KM31,1731,1731,172012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Prakšice UH--31,252009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Bílovice UH31,3930,8231,392015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Hostětín UH--32,132017/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Velký Ořechov ZL--32,212014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Březolupy UH--32,252009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Hřivínův Újezd ZL--32,302009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Drslavice UH--32,922008/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Hřivínův Újezd ZL--33,482014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Mistřice UH--33,742008/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/07/06 Částkov, UH, O křištálový pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2004/07/04 Částkov, UH, O křištálový pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2005/07/03 Částkov, UH, O křišťálový pohár
VCUH
2006/07/02 Částkov, UH, O křišťálový pohár
VCUH
2007/07/01 Částkov, UH, O křišťálový pohár
VCUH
2007/08/11 Částkov, UH, O Pohár SDH Částkov
FSCR
2008/07/06 Částkov, UH, O křišťálový pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2009/07/05 Částkov, UH, O křišťálový pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2010/07/04 Částkov, UH, O křišťálový pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2011/07/03 Částkov, O křišťálový pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2012/07/01 Částkov, O křišťálový pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2012/08/11 Částkov, Noční soutěž
VCUH
2013/07/07 Částkov, O křišťálová pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2013/08/10 Částkov, Noční soutěž
VCUH
2014/07/06 Částkov, O křišťálový pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2015/07/05 Částkov, O křišťálový pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2016/07/03 Částkov, O křišťálová pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2016/08/13 Částkov, Hřistě
-
2017/07/02 Částkov, O křišťálová pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2018/07/01 Částkov, O křišťálová pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
2019/07/07 Částkov, O křišťálová pohár hejtmana Zlínského kraje
VCUH
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga