Čekyně 2016 - Memorial Zdeňka Obziny

Liga: PRL
Místo: Čekyně - Přerov VII
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 12. 06. 2016 10:00
Kontakt:   Obzina Adam
Telefon:  721 448 009

Začátek rezervace: 24. 05. 2016 08:00
Konec rezervace: 10. 06. 2016 23:59
Začátek tipování:  12. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 12. 06. 2016 00:00
Zadal: Admin Přerovská liga PÚ

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

I. ročník Memoriálu Zdeňka Obziny

1. kolo Přerovské ligy požárních útoků + registrace do ligy

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cekyne---prerov-vii-7286.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čekyně - Přerov VII PRAdmin Přerovská liga PÚ
22Tršice OLJaroslav Hubka
33Křenovice PRTomáš Bálint
44Luboměř NJAdmin Přerovská liga PÚ
55Bohuslávky PRPetr Stískal
66Sobíšky PRJiří Kočař
77Henčlov - Přerov VIII PRTomáš Bálint
88Určice PVOndřej Pazdera
99Kokory PRLibor Daňa
1010Podhradní Lhota KMJakub Adámek
1111Rymice KMRadim Svěchota
1212Troubky PRAdmin Přerovská liga PÚ
1313Zahnašovice KMPetr Miklík
1414Císařov PRLuboš Zatloukal
1515Opatovice PRDalibor Vašíček
1616Skalička PRTomáš Zlámal
1717Hlinsko PRPetr Beránek
1818Čechy PRSDH Čechy
1919Radvanice PRSDH Radvanice
2020Radkova Lhota PRJan Klimecký
2121Hrabůvka PRHonza
2222Pravčice KMJiří Možíš
2323Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
2424Vítonice KMHonza Bělík
2525Radslavice PRJakub Janáček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čekyně - Přerov VII PřerovPRAdam Obzina
22Zahnašovice KMPetr Miklík
33Henčlov - Přerov VIII PRTomáš Bálint
44Hlinsko PRPetr Beránek
55Čechy PRAleš Pěkník
66Pravčice KMJiří Možíš
77Kojetín II-Popůvky PRvaša mirvald


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM16,2216,7716,772019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludslavice KM16,1816,7816,782019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hranice PR16,8818,0218,022019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlinsko PR17,2618,2218,222019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Křenovice PR19,3219,6019,602019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Býškovice PR23,8223,9423,942019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Čekyně - Přerov VII PR26,1922,5426,192019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hodějice VY27,8916,3327,892019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kokory PR24,0029,7229,722019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Přerov HZSPR--NP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hoštice KM--NP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Opatovice PR--NP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dřevohostice PR--NP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radkova Lhota PR--NP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR16,8717,4817,482017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zahnašovice KM17,6317,2217,632018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pravčice AKM18,0217,5218,022018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zahnašovice KM17,6818,1818,182017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radkova Lhota PR18,2618,1318,262019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radíkov PR17,9718,3118,312018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pravčice BKM17,8318,3718,372018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kunovice VS--18,552004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Opatovice PR18,9518,7218,952019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pravčice KM18,9618,1118,962016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zahnašovice KM18,2118,9918,992019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rymice KM18,3619,0919,092018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hlinsko PR18,1519,1019,102016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Špičky PR19,5118,7819,512018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hlinsko PR18,3419,5419,542018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Radkova Lhota PR--19,822003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlinsko PR--19,892003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hlinsko PR19,9018,1919,902017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Opatovice PR20,4618,1720,462018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čechy PR19,9520,7320,732019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Čechy PR19,9320,9320,932018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Čechy PR21,3920,5421,392017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hlinsko PR--21,622004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Paršovice PR--21,702003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hlinsko PR19,3121,7721,772019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lipník nad Bečvou V-Podhoří PR--22,172003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Čekyně - Přerov VII PR22,2221,5622,222017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Čechy PR21,8122,4322,432016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Opatovice PR--22,522004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kojetín II-Popůvky PR22,7318,6122,732016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Býškovice PR--22,922003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Čekyně - Přerov VII PR22,4323,1623,162018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Určice PV21,3523,1923,192017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Císařov PR23,3420,9723,342018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Bělotín PR--24,412004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Čekyně - Přerov VII PR--24,702003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Sobíšky PR--24,972003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Radkova Lhota PR--26,232004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kunovice UH24,9526,5426,542017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bělotín PR--26,702003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Němčice KM28,1829,6329,632016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Býškovice PR--29,722004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Olšovec PR31,0523,6631,052018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Čekyně - Přerov VII PR31,1623,9131,162016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Lazníčky PR--31,522003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Paršovice PR--33,092004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Výkleky PR24,1836,0636,062018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Čekyně - Přerov VII PR36,5532,2036,552019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Horní Újezd PR--37,742003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Černotín PR--39,592004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Říkovice PR40,4733,0240,472017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Henčlov - Přerov VIII PR28,2559,5659,562016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Lhota PR--66,652003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Opatovice PR--75,222003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Horní Újezd PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Radkova Lhota PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Hustopeče nad Bečvou PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Čekyně - Přerov VII PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bělotín PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Lazníčky PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Lipník nad Bečvou V-Podhoří PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Hlinsko PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Radíkov PR--NP2003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Opatovice PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Milotice nad Bečvou PR--NP2003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Potštát PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/07 Čekyně II.kolo, PR, Okresní kolo dospělých
VCPR
2003/07/06 Čekyně, PR, O pohár SDH Čekyně
VCPR
2004/07/04 Čekyně, PR, O pohár SDH Čekyně
VCPR
2016/06/12 Čekyně, Memorial Zdeňka Obziny
PRL
2017/06/11 Čekyně, Memoriál Z. Obziny
PRL
2018/06/10 Čekyně, Memoriál Zdeňka Obziny
PRL
2019/06/15 Čekyně, O pohár starosty
PRL
Kdy Kde Liga


Soutěže