Čekyně 2017 - Memoriál Z. Obziny

Liga: PRL
Místo: Čekyně - Přerov VII
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 11. 06. 2017 10:00
Kontakt:   Obzina Adam
Telefon:  721 448 009

Začátek rezervace: 14. 05. 2017 20:00
Konec rezervace: 09. 06. 2017 20:00
Začátek tipování:  14. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 10. 06. 2017 00:00
Zadal: Admin Přerovská liga PÚ

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Bližnímu ku pomoci, bohu ke cti

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ ČEKYNĚ

si Vás dovoluje pozvat na 2. ročník soutěže v požárním sportu,

"Memoriál Zdeňka Obziny"

 

Soutěž je zařazena do 2. ročníku Přerovské ligy požárních útoků.

Kdy: 11.6.2017 - Neděle

Kde: Čekyně – fotbalové hřiště

Startovné: 200,- Kč

Prezentace: 9:30 - 9:55 Nástup družstev: 10:00 Start závodu: 10:15

Kategorie: Muži – 3B, Ženy – 2B, Veteráni nad 35 let – 2B

Trať: betonový náběh, travnatá trať, terče sklopné, elektronická časomíra

Závodí se dle pravidel a směrnic požárního sportu včetně jejich dodatků a pravidel Přerovské ligy.

Kauce při protestu: 100,- Kč        1. odvolání  300,- Kč        2. odvolání  500,- Kč

 

Ceny:             Muži                                      Ženy                                      Veteráni

1. místo 1000,- + pohár          1. místo 800,- + pohár            1. místo pohár + věcný dar

2. místo 800,- + pohár            2. místo 600,- + pohár            2. místo pohár + věcný dar

3. místo 600,- + pohár            3. místo 400,- + pohár            3. místo pohár + věcný dar

4. místo 400,-                         4. místo 200,-

5. místo 300,-                         5. místo 100,-

6. místo 200,-

7. místo 100,-

Těšíme se na Vaši účast.

Rezervace startovního pořadí na www.prl.firesport.eu

Kontakt SDH Čekyně: Adam Obzina tel: 721448009 email: adam.obzina@seznam.cz

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cekyne---prerov-vii-8264.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice PVLadislav Kořínek
22Rymice KMRadim Svěchota
33Luboměř NJDaniel Peřina
44TAG Zahnašovice TAGKMPetr Miklík
55Čekyně - Přerov VII PRAdam Obzina
66Špičky PRViktorie Polášková
77Křenovice PRMarek Zavřel
88Hlinsko PRPetr Šromota
99Čechy PRAdéla Janků
1010Hranice PROndřej Koláček
1111Radkova Lhota PRJan Klimecký
1212Podolí PRBřeťa Koplík
1313Babice VSPetr Korábečný
1414Mladcová ZLLukáš Struška
1515Sobíšky PRHonza Balint
1616Troubky PRAdmin Přerovská liga PÚ
1717Podhradní Lhota KMZdeněk Frýdek
1818Vrchoslavice PVRadim Janečka
1919Loukov KMLukáš Pecháček
2020Radkova Lhota ,,B"PRJan Klimecký
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čekyně - Přerov VII PRAdmin Přerovská liga PÚ
22Špičky PRVeronika Květoňová
33Hlinsko PRPetr Šromota
44Čechy PRAdéla Janků
55TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
66Dětkovice PVLadislav Kořínek
77Loukov ŽenyKMmarta
88Opatovice PRNikol Romanová
99Určice PVvaša mirvald
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čekyně - Přerov VII PRAdmin Přerovská liga PÚ
23Mořice PVPetr Lecián
34Radkova Lhota PRJan Klimecký


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM17,1417,4217,422017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Špičky PR17,5617,7217,722017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Špičky PR17,6317,7317,732018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Valšovice (Hranice VI) PR17,9617,8917,962018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Radkova Lhota PR17,5218,1018,102016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hranice PR18,1818,0518,182018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Babice VS--18,192003/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  TAG Zahnašovice KM17,0618,3418,342016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Radíkov PR--18,532003/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hranice PR18,5717,7718,572016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Sobíšky PR18,5718,5318,572016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Opatovice PR18,8918,8018,892018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Malhotice PR18,9218,1718,922016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Vítonice KM18,9818,1618,982016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  TAG Zahnašovice KM19,0117,4519,012018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Karolín KM17,3419,0819,082017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Radíkov PR--19,172004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Hlinsko PR19,1817,9619,182018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Křenovice PR18,6919,2419,242018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hranice PR19,3017,9019,302017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Radkova Lhota PR19,3218,5019,322018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Olšovec PR--19,582004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Císařov PR18,6019,6019,602018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Valšovice (Hranice VI) PR--19,642004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bezuchov PR--19,672004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Opatovice PR19,7318,1919,732016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Paršovice PR--19,802004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Martinice KM19,8319,4819,832018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bezuchov PR--19,862003/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Milotice nad Bečvou PR--19,882003/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Výkleky PR--19,942004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Opatovice PR--19,972003/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Henčlov - Přerov VIII PR18,8420,0520,052016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Radkova Lhota PR--20,052004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Křenovice PR20,0818,1620,082017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Býškovice PR--20,202003/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Ludslavice KM17,7420,2320,232016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Černotín PR--20,392003/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Určice PV20,4019,7920,402016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Mladcová ZL17,1820,4120,412017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Luboměř NJ20,4317,5520,432016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Valšovice (Hranice VI) PR--20,472003/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Milenov PR--20,562004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Radkova Lhota PR20,5819,5420,582017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hlinsko PR20,6118,3520,612016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Opatovice PR--20,622004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bohuslávky PR20,6718,8220,672016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dřevohostice PR20,7620,6620,762018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Vrchoslavice PV19,9421,1421,142018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Buk PR--21,182004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Hlinsko PR18,5221,2021,202017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Vrchoslavice PV18,1721,4621,462017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Hlinsko PR--21,652004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Výkleky PR--21,702003/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Milenov PR--21,772003/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Podhradní Lhota KM21,0621,7721,772016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Buk PR--22,082003/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Sobíšky PR22,3518,0522,352017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Ludslavice KM--22,552004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Radkova Lhota BPR22,1522,6022,602017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Čekyně - Přerov VII PR21,4722,7222,722017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Radkova Lhota PR--22,952003/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Kokory PR--23,162004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Troubky PR--23,432003/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Veselíčko PR--23,532004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Bělotín PR--24,012004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Troubky PR22,6624,1224,122016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Tršice OL25,7425,3925,742016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Čekyně - Přerov VII PR25,9123,5325,912018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Kokory PR--26,002003/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Čechy PR18,8726,1026,102016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Troubky PR--26,232004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Henčlov - Přerov VIII PR--26,842004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Drahotuše (Hranice IV) PR--26,892003/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Radíkov PR27,1422,0927,142018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Skalička PR25,9828,1628,162016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Drahotuše (Hranice IV) PR--28,432004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Hlinsko PR--28,762003/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Henčlov - Přerov VIII PR--28,792003/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Horní Újezd PR--29,562003/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Jindřichov PR--30,922004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Dřevohostice PR31,5532,8232,822017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Radslavice PR34,0826,3734,082016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Býškovice PR--35,482004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Vinary - Přerov XI PR39,2239,3539,352016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  nerozlišeno ---40,382004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Zábeštní Lhota PR--41,062003/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Kokory PR48,6249,4649,462016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Výkleky PR49,1549,5049,502018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Čekyně - Přerov VII PR40,9078,4478,442016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Dřevohostice PR24,01NPNP2016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Rymice KMNPNPNP2017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Dobrčice PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Čekyně - Přerov VII PR--NP2004/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Radvanice PRNPNPNP2016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Ústí PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Hradčany PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Podolí PRNPNPNP2017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Potštát PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Radkova Lhota PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  TAG Zahnašovice KM17,6317,2217,632018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pravčice AKM18,0217,5218,022018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Radíkov PR17,9718,3118,312018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pravčice BKM17,8318,3718,372018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Rymice KM18,3619,0919,092018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Špičky PR19,5118,7819,512018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hlinsko PR18,3419,5419,542018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Opatovice PR20,4618,1720,462018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Čechy PR19,9320,9320,932018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Čekyně - Přerov VII PR22,4323,1623,162018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Císařov PR23,3420,9723,342018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Olšovec PR31,0523,6631,052018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Výkleky PR24,1836,0636,062018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/07 Čekyně II.kolo, PR, Okresní kolo dospělých
VCPR
2003/07/06 Čekyně, PR, O pohár SDH Čekyně
VCPR
2004/07/04 Čekyně, PR, O pohár SDH Čekyně
VCPR
2016/06/12 Čekyně, Memorial Zdeňka Obziny
PRL
2017/06/11 Čekyně, Memoriál Z. Obziny
PRL
2018/06/10 Čekyně, Memoriál Zdeňka Obziny
PRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/24 Troubky, O pohár Hané
PRL
2018/06/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2018/07/22 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PRL
2018/08/04 Vítonice, O pohár starosty
PRL
2018/08/12 Rychlov, O pohár starosty
PRL
2018/09/08 Křenovice, O pohár starosty obce
PRL
2018/09/09 Čechy, O pohár starosty
PRL
Kdy Kde Liga