Čelechovice na Hané - NOČNÍ 2016 - 2. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka

Liga: -
Místo: Čelechovice na Hané
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 20. 08. 2016 21:30
Kontakt:   Jan Makovec
Telefon:  608411346

Začátek rezervace: 01. 08. 2016 21:00
Konec rezervace: 20. 08. 2016 21:30
Začátek tipování:  20. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 20. 08. 2016 00:00
Zadal: Jan Makovec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Startovné:150,- Kč muži, 150,- Kč ženy

-elektronická časomíra, sklopné terče

-muži, ženy 2B

-útok bude proveden na jeden pokus dle pravidel VC Prostějovska 2016 (možnost půjčení 2 závodníků)

-soutěží se na vlastní nebezpečí


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-celechovice-na-hane-8042.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
22Bílovice ženy BPVJan Krupa
33Soběsuky PVKamila Krychtálková
44Pěnčín PVLenka Kopečná
55Myslejovice TOPPVPavel
66Bílovice PVJan Krupa
77Čelechovice na Hané PVJan Makovec
88Soběsuky ženy APVKamila Krychtálková
99Bílovice ženy APVJan Krupa
1010Myslejovice BPVPavel
1111Olešnice XOLlukin28
1212Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
1313Soběsuky ženy BPVKamila Krychtálková
1414Dětkovice ženyPVOndřej Pazdera
1515Krasice ženyPVKarolína Burešová
1616Senetářov BKLuboš Šebela
1717Olešnice OLlukin28
1818Dětkovice mužiVYMichal Hrabánek
1919Dětkovice PVLadislav Kořínek
2020Krasice mužiPVKarolína Burešová
2121Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
2222Ondratice PVMiron S.
2323Buková PVMichal Ošlejšek
2427Ondratice Ondratice BPVMiron S.
2530Domamyslice PVDavid Vykopal


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL16,7616,8916,892018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Čelechovice na Hané PV17,0917,0517,092018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Plumlov PV17,4117,0017,412018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Myslejovice BPV17,9617,9217,962016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Cholina OL17,5318,0018,002014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bořitov BK18,0317,4418,032018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Loučany OL18,0517,1218,052018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Olešnice OL17,4318,0918,092016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Domamyslice APV17,7718,1118,112018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Plinkout OL18,0618,1918,192016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Loučany OL18,2117,6618,212016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dětkovice APV18,3418,3618,362015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Cholina OL18,5018,0118,502015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ludéřov OL18,5418,3518,542018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Loučany OL18,5717,6518,572014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Loučany OL18,6518,1218,652015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Soběsuky APV18,6518,8318,652018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Okrouhlá BK18,6918,4818,692014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jabloňany BK18,5418,7218,722015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Niva PV17,7818,7518,752015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lipová PV18,9018,7418,902018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dětkovice PV17,9818,9318,932016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dětkovice APV18,2619,1719,172014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Myslejovice PV19,2218,7719,222015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Cholina OL19,0019,3019,302016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Lipová PV19,2719,3119,312014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Soběsuky PV19,2119,3219,322015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Čelechovice na Hané PV19,2319,3719,372016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Domamyslice PV17,7419,4019,402015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Soběsuky PV18,8619,4719,472016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bílovice PV17,9219,5019,502018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Lipová PV19,1919,8119,812015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Soběsuky PV20,1020,3920,392014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Domamyslice PV20,4118,1920,412016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Lipová PV20,0320,4320,432016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Domamyslice BPV20,1320,5320,532015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Kelčice PV18,7720,5520,552018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Dětkovice PV21,3520,9621,352018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Bílovice PV18,1822,1422,142014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Vícov PV22,4522,4122,452014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Ludéřov OL23,1723,6223,622016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Domamyslice BPV23,7816,7123,782018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Myslejovice PV23,9819,6423,982014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Dětkovice BPV24,7420,5124,742014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Niva PV18,5625,2125,212014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Niva PV24,6425,6225,622016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bílovice PV24,1125,9525,952015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Soběsuky BPV21,6226,7226,722018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Kelčice PV27,5927,3627,592014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Bílovice PV28,5728,8528,852016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Ludéřov OL31,0130,7431,012015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Ptení PV32,5066,7966,792014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Domamyslice BPVNPNPNP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Niva PVNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Buková PVNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Kelčice PVNPNPNP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Domamyslice PVNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Buková PVNPNPNP2015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Ostrov u Macochy BKNP18,74NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Ludéřov OL18,57NPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Želeč PVNPNPNP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Stražisko PVNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Olešnice OLNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Olešnice OL18,78NPNP2015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Kožušany OLNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Benešova Hora PTNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/05 Čelechovice na Hané, PV,
HE
2009/07/04 Čelechovice, PV,
HE
2010/07/03 Čelechovice na Hané, O pohár starostky
VCPV
2011/06/11 Čelechovice na Hané, O pohár starostky
VCPV
2012/06/17 Čelechovice, O pohár starostky
VCPV
2013/06/16 Čelechovice, O pohár starostky
VCPV
2014/06/14 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2015/06/13 Čelechovice na Hané, u rybníka, O pohár starosty
VCPV
2015/08/22 Čelechovice na Hané, 1. Ročník NOČNÍ soutěže v pú
-
2016/06/11 Čelechovice na Hané, O pohár
VCPV
2016/08/20 Čelechovice na Hané - NOČNÍ, 2. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2017/06/03 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2017/07/22 Čelechovice na Hané - NOČNÍ, 3. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2018/06/09 Čelechovice na Hané, Pohár starosty
VCPV
2018/07/21 Čelechovice na Hané NOČNÍ, 4.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga