Čelechovice na Hané - NOČNÍ 2017 - 3. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka

Liga: -
Místo: Čelechovice na Hané
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 22. 07. 2017 22:00
Kontakt:   Jan Makovec
Telefon:  608411346

Začátek rezervace: 03. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 22. 07. 2017 22:00
Začátek tipování:  22. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2017 00:00
Zadal: Jan Makovec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Startovné:150,- Kč muži, 150,- Kč ženy

-elektronická časomíra, sklopné terče

-muži, ženy 2B

-útok bude proveden na jeden pokus dle pravidel VC Prostějovska 2017 (možnost půjčení 2 závodníků)

-celkové ceny v hodnotě 10 000,-

-soutěží se na vlastní nebezpečí


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-celechovice-na-hane-8977.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Bílovice BPVJan Krupa
22Ludéřov OLJan Makovec
33Pěnčín ŽenyPVLukáš Navrátil
44Haňovice OLJan Makovec
55Soběsuky PVKamila Krychtálková
66Bílovice PVJan Krupa
77Čelechovice na Hané PVJan Makovec
88Císařov MužiPRAleš Pěkník
99Soběsuky ženy APVKamila Krychtálková
1010Krasice ženyPVKarolína Burešová
1111Bílovice APVJan Krupa
1212Hlubočky OLGabriela Krejčí
1313Soběsuky ženy BPVKamila Krychtálková
1414Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
1515Hlubočky OLGabriela Krejčí
1616Trusovice ŽenyOLTomáš Hradil
1717Tršice OLTomáš Hradil
1818Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
1919Otaslavice PVKarolína Burešová
2020Dolany OLPetr Holoubek
2121Morkovice KMPavel Krejčí
2222Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
2323Nenakonice OLJiří Tomecek
2424Náměšť na Hané RafaňiOLMichal Zbořil
2525Bořitov FOXBKFilip Páral
2626Krasice PVKarolína Burešová
2727Radslavice ŽenyVYIgor Formánek
2828Náměšť na Hané ŽenyOLRudolf Piterka
2929Ondratice PVKarolína Burešová
3030Radslavice VYIgor Formánek
3131Milešovice ŽenyVYTomáš Masař
3232Milešovice MužiVYTomáš Masař


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ludéřov OL15,4515,1715,452017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čelechovice na Hané PV15,7115,3215,712018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ludéřov OL15,4915,7315,732018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radslavice VY15,7815,7915,792017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hlubočky OL15,0715,8015,802017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myslejovice PV15,8416,0816,082018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice PV15,9516,1616,162018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radslavice VY16,0416,3516,352018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Domamyslice DvojkaPV16,5816,4916,582018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Císařov PR16,7916,1316,792017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krasice PV16,8416,2116,842017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Domamyslice DvojkaPV16,9315,9816,932017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stražisko PV16,9417,1017,102018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nenakonice OL16,3417,1417,142018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Soběsuky PV16,1317,1617,162018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nenakonice OL16,6717,2817,282017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Niva PV16,9017,3017,302018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Troubelice OL17,5517,5517,552017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ludéřov OL17,5717,2117,572017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Domamyslice APV17,4217,5917,592017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dětkovice PV17,6617,6617,662017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ondratice PV17,0817,6817,682017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lipová PV17,7617,5417,762017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bílovice PV17,7717,2717,772017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Cholina OL17,8617,0417,862017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Olešnice OL17,7017,8717,872017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Otaslavice PV17,4718,3318,332017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Odrlice OL18,6018,3918,602017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Domamyslice BPV17,7618,6618,662017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Plinkout OL18,8417,1418,842017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Soběsuky PV18,8618,4318,862017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chválkovice OL18,6418,9018,902017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Měrotín OL19,9817,4019,982017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Kožušany OL18,8020,0320,032017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krasice PV20,1320,3320,332017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kelčice PV19,9122,5122,512017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Čelechovice na Hané PV19,0223,1923,192017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Náměšť na Hané OL23,4719,7323,472017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Milešovice VY17,2923,5323,532017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Oplocany PR40,6439,2440,642018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Pustiměř VYNPNPNP2018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Čelechovice na Hané PVNP15,04NP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Niva PVNPNPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bořitov BKNPNPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Niva PVNPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Soběsuky PVNPNPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Dětkovice BPVNPNPNP2015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL17,9417,9117,942017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Soběsuky APV17,9418,3918,392017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pěnčín PV18,3618,4118,412017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nové Dvory OL17,9618,4318,432018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Soběsuky APV17,8518,5518,552018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hodějice VY17,2618,6118,612017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Soběsuky BPV18,7818,6818,782017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krasice PV18,8418,1318,842017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pěnčín PV18,8418,2918,842018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Soběsuky APV18,8618,3918,862015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice BPV18,2819,0119,012018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pěnčín PV17,9319,0119,012018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Soběsuky APV18,8519,0619,062017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlubočky OL19,0718,4519,072017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pěnčín PV19,1418,2519,142017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nové Dvory OL19,2118,4419,212017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bílovice BPV18,0719,2719,272018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Soběsuky BPV19,3818,3219,382018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Radslavice VY19,3619,4119,412017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Krasice PV18,3619,4419,442018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Cholina OL19,4518,7419,452018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Soběsuky BPV19,7018,5419,702016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Cholina OL18,8919,7819,782017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Soběsuky BPV19,1919,8419,842017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pěnčín PV19,9318,8319,932015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Soběsuky APV18,6920,0720,072018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Loučany OL20,1418,0920,142015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Soběsuky BPV20,3020,0620,302018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Pěnčín PV20,4518,3920,452016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bílovice APV18,1120,7020,702015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bílovice BPV19,5220,7020,702015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bílovice APV20,5920,8520,852016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Soběsuky APV21,1720,5921,172016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Soběsuky BPV20,8621,2821,282014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Olešnice OL17,3021,3121,312018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nové Dvory OL21,3320,3721,332017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bílovice APV17,6521,9221,922018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dětkovice PV21,6821,9621,962017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bílovice BPV22,2220,2422,222016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Ludéřov OL22,4221,0022,422015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Olešnice OL22,9520,2522,952015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Pěnčín PV23,1023,0023,102014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Ludéřov OL23,1622,6423,162014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Milešovice VY22,1723,3423,342017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dětkovice PV25,6919,0025,692017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nenakonice OL25,8218,8425,822018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Náměšť na Hané OL27,7320,6227,732017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bílovice BPV26,8227,9127,912017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bílovice APV27,9128,0828,082017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Olešnice OL30,1120,3230,112016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dětkovice PV30,3629,9730,362018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dětkovice PV21,4030,4530,452016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Soběsuky PV31,2219,2031,222014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Nové Dvory OL31,7632,3432,342018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Pustiměř VY32,3633,3633,362018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Loučany OL37,2637,2837,282018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Krasice PV37,9117,6737,912018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Krasice PV40,4636,6140,462017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Soběsuky BPV22,7642,5942,592015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bílovice PV19,77NPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Olešnice OLNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bílovice PVNP20,94NP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Radslavice VYDSQDSQDSQ2018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Určice PVDSQDSQDSQ2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/05 Čelechovice na Hané, PV,
HE
2009/07/04 Čelechovice, PV,
HE
2010/07/03 Čelechovice na Hané, O pohár starostky
VCPV
2011/06/11 Čelechovice na Hané, O pohár starostky
VCPV
2012/06/17 Čelechovice, O pohár starostky
VCPV
2013/06/16 Čelechovice, O pohár starostky
VCPV
2014/06/14 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2015/06/13 Čelechovice na Hané, u rybníka, O pohár starosty
VCPV
2015/08/22 Čelechovice na Hané, 1. Ročník NOČNÍ soutěže v pú
-
2016/06/11 Čelechovice na Hané, O pohár
VCPV
2016/08/20 Čelechovice na Hané - NOČNÍ, 2. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2017/06/03 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2017/07/22 Čelechovice na Hané - NOČNÍ, 3. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2018/06/09 Čelechovice na Hané, Pohár starosty
VCPV
2018/07/21 Čelechovice na Hané NOČNÍ, 4.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/27 Němčice n/H Fotbalové hřiště, HANÁCKÝ POHÁR
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/27 Medlov u Požární Nádrže, Pohár Starosty Obce Zborovice 2B
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/04/28 Hasičský areál Na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2019/05/01 Trnava u Zlína, O pohár pivovaru Vraník
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/04 Kamenice, Memoriál dr. Arnošta Káby
-
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/05/04 Hukovice-Hřiště za hasičárnou, VI. noční soutěže v PÚ, O pohár obce Bartošovice
-
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
2019/05/05 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2019/05/05 hřiště TJ Sokol Závada, O putovní pohár starosty SDH
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 Hasičský areál Častohostice, O POHÁR STAROSTKY OBCE ČASOHOSTICE
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže "O putovní pohár starosty obce"
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , požární útok 2B
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , soutěž mladých hasičů
-
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga