Čelechovice na Hané NOČNÍ 2018 - 4.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka

Liga: -
Místo: Čelechovice na Hané
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 21. 07. 2018 21:30
Kontakt:   Jan Makovec
Telefon:  608411346

Začátek rezervace: 13. 07. 2018 20:00
Konec rezervace: 21. 07. 2018 20:00
Začátek tipování:  21. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 21. 07. 2018 00:00
Zadal: Jan Makovec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SdhCelechoviceNaHane/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Startovné:150,- Kč muži, 150,- Kč ženy

-elektronická časomíra, sklopné terče

-muži, ženy 2B

-útok bude proveden na jeden pokus dle pravidel VC Prostějovska 2018 (možnost půjčení 2 závodníků)

-celkové ceny v hodnotě 10 000,-

-soutěží se na vlastní nebezpečí


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-celechovice-na-hane-9878.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Krasice PVKarolína Burešová
22Břidličná BRJaromir Pavlik
33Soběsuky PVKamila Krychtálková
44Čelechovice na Hané PVJan Makovec
55Myslejovice PVAlča Buriánková
66Soběsuky PVKamila Krychtálková
77Stražisko PVzdenek
88Bílovice MužiPVPetr Dokoupil
99Soběsuky PVKamila Krychtálková
1010Radslavice VYLukin
1111Ludéřov OLLukáš Navrátil
1212Radslavice VYIgor Formánek
1313Bílovice Ženy BPVPetr Dokoupil
1414Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
1515Nenakonice OLJiří Tomecek
1616Oplocany MuźiPRJana Bitalová
1717Pustiměř Ženy VYMichal Vrba
1818Dětkovice MužiVYMichal Hrabánek
1919Niva PVAdam Kala
2020Pěnčín PVPeťa Bartoňková
2121Nenakonice OLBarbora Bajerová
2222Dětkovice ŽenyVYMichal Hrabánek
2323Domamyslice PVTomáš Havlíček
2424Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
2525Náměšť na Hané OLMatěj Sedláček
2626Pustiměř MužiVYMichal Vrba


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ludéřov OL15,4515,1715,452017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čelechovice na Hané PV15,7115,3215,712018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ludéřov OL15,4915,7315,732018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radslavice VY15,7815,7915,792017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hlubočky OL15,0715,8015,802017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myslejovice PV15,8416,0816,082018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice PV15,9516,1616,162018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radslavice VY16,0416,3516,352018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Domamyslice DvojkaPV16,5816,4916,582018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Císařov PR16,7916,1316,792017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krasice PV16,8416,2116,842017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Domamyslice DvojkaPV16,9315,9816,932017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stražisko PV16,9417,1017,102018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nenakonice OL16,3417,1417,142018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Soběsuky PV16,1317,1617,162018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nenakonice OL16,6717,2817,282017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Niva PV16,9017,3017,302018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Troubelice OL17,5517,5517,552017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ludéřov OL17,5717,2117,572017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Domamyslice APV17,4217,5917,592017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dětkovice PV17,6617,6617,662017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ondratice PV17,0817,6817,682017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lipová PV17,7617,5417,762017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bílovice PV17,7717,2717,772017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Cholina OL17,8617,0417,862017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Olešnice OL17,7017,8717,872017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Otaslavice PV17,4718,3318,332017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Odrlice OL18,6018,3918,602017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Domamyslice BPV17,7618,6618,662017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Plinkout OL18,8417,1418,842017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Soběsuky PV18,8618,4318,862017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chválkovice OL18,6418,9018,902017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Měrotín OL19,9817,4019,982017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Kožušany OL18,8020,0320,032017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krasice PV20,1320,3320,332017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kelčice PV19,9122,5122,512017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Čelechovice na Hané PV19,0223,1923,192017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Náměšť na Hané OL23,4719,7323,472017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Milešovice VY17,2923,5323,532017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Oplocany PR40,6439,2440,642018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bořitov BKNPNPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Niva PVNPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Soběsuky PVNPNPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dětkovice BPVNPNPNP2015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Pustiměř VYNPNPNP2018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Čelechovice na Hané PVNP15,04NP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Niva PVNPNPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL17,9417,9117,942017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Soběsuky APV17,9418,3918,392017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pěnčín PV18,3618,4118,412017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nové Dvory OL17,9618,4318,432018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Soběsuky APV17,8518,5518,552018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hodějice VY17,2618,6118,612017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Soběsuky BPV18,7818,6818,782017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krasice PV18,8418,1318,842017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pěnčín PV18,8418,2918,842018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Soběsuky APV18,8618,3918,862015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice BPV18,2819,0119,012018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pěnčín PV17,9319,0119,012018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Soběsuky APV18,8519,0619,062017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlubočky OL19,0718,4519,072017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pěnčín PV19,1418,2519,142017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nové Dvory OL19,2118,4419,212017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bílovice BPV18,0719,2719,272018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Soběsuky BPV19,3818,3219,382018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Radslavice VY19,3619,4119,412017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Krasice PV18,3619,4419,442018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Cholina OL19,4518,7419,452018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Cholina OL18,8919,7819,782017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Soběsuky BPV19,1919,8419,842017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pěnčín PV19,9318,8319,932015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Soběsuky APV18,6920,0720,072018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Loučany OL20,1418,0920,142015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Soběsuky BPV20,3020,0620,302018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bílovice APV18,1120,7020,702015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bílovice BPV19,5220,7020,702015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Olešnice OL17,3021,3121,312018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nové Dvory OL21,3320,3721,332017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bílovice APV17,6521,9221,922018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dětkovice PV21,6821,9621,962017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Ludéřov OL22,4221,0022,422015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Olešnice OL22,9520,2522,952015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Milešovice VY22,1723,3423,342017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dětkovice PV25,6919,0025,692017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nenakonice OL25,8218,8425,822018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Náměšť na Hané OL27,7320,6227,732017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bílovice BPV26,8227,9127,912017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bílovice APV27,9128,0828,082017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dětkovice PV30,3629,9730,362018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nové Dvory OL31,7632,3432,342018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Pustiměř VY32,3633,3633,362018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Loučany OL37,2637,2837,282018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Krasice PV37,9117,6737,912018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krasice PV40,4636,6140,462017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Soběsuky BPV22,7642,5942,592015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bílovice PV19,77NPNP2017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Radslavice VYDSQDSQDSQ2018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Určice PVDSQDSQDSQ2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/05 Čelechovice na Hané, PV,
HE
2009/07/04 Čelechovice, PV,
HE
2010/07/03 Čelechovice na Hané, O pohár starostky
VCPV
2011/06/11 Čelechovice na Hané, O pohár starostky
VCPV
2012/06/17 Čelechovice, O pohár starostky
VCPV
2013/06/16 Čelechovice, O pohár starostky
VCPV
2014/06/14 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2015/06/13 Čelechovice na Hané, u rybníka, O pohár starosty
VCPV
2015/08/22 Čelechovice na Hané, 1. Ročník NOČNÍ soutěže v pú
-
2016/06/11 Čelechovice na Hané, O pohár
VCPV
2016/08/20 Čelechovice na Hané - NOČNÍ, 2. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2017/06/03 Čelechovice na Hané, O pohár starosty
VCPV
2017/07/22 Čelechovice na Hané - NOČNÍ, 3. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2018/06/09 Čelechovice na Hané, Pohár starosty
VCPV
2018/07/21 Čelechovice na Hané NOČNÍ, 4.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/04/27 Náměstí TGM, 5 ročník memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, Oprechtický noční pohár
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
Kdy Kde Liga