Černín - u Bieglerova mlýna 2015 - Noční pohár starosty SDH Černín - 2B sportovní

Liga: -
Místo: Černín
Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 15. 08. 2015 21:00
Kontakt:   Jiří Veselý
Telefon:  602548894

Začátek rezervace: 15. 08. 2015 21:00
Konec rezervace: 15. 08. 2015 21:00
Začátek tipování:  15. 08. 2015 20:00
Konec hlasování: 15. 08. 2015 00:00
Zadal: Jiří Veselý

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdh-cernin.cz/akce-2015/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční soutěž O pohár starosty SDH Černín

Začátek od 21hod

PS 12 bez omezení, na 2B hadice, sportovní hadice jsou povoleny


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cernin-6234.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krasonice JI16,3216,2116,322017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR16,4116,2916,412018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR15,9917,1517,152017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Police TR17,3817,2517,382017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Police TR17,1717,3917,392016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  nerozlišeno -17,1717,3917,392016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mikulovice ZN17,2417,5017,502018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krasonice JI16,9117,5317,532018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Sedlatice AJI17,5517,5517,552016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dobřínsko ZN17,6217,0817,622017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dolní Němčice JH17,8317,2117,832016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Černín ZN17,5217,9017,902016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jezeřany-Maršovice ZN18,0118,0118,012016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mikulovice ZN17,9118,0318,032017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Černín ZN17,5418,0718,072018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Vémyslice ZN18,5018,2218,502016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jezeřany-Maršovice ZN17,7718,5518,552017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chvalovice ZN17,8218,5618,562018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Police TR18,7117,6218,712018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Černín ZN18,7218,0318,722017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chvalovice ZN18,5718,9418,942017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Výčapy TR17,6719,0119,012016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Sedlatice BJI18,9319,3119,312016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dobřínsko ZN18,1519,4119,412016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chvalovice ZN17,9219,4619,462016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Blížkovice ZN19,4918,1319,492016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mikulovice ZN19,2519,6619,662016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Lesná ZN19,7919,0119,792018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Újezd ZN19,8619,2419,862016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dobřínsko ZN20,0219,2220,022018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Jezeřany-Maršovice ZN17,7920,0220,022018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Hostěradice ZN20,7519,0920,752016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Žerotice ZN19,7720,8720,872017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Rešice ZN21,1520,1221,152017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Rešice ZN21,2821,2721,282016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Vedrovice ZN20,2022,2822,282016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Výrovice ZN23,1822,4523,182016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Blížkovice ZN24,4424,6624,662017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Příložany TRNPNPNP2016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Příložany TRNPNPNP2018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Horní Dubňany ZNNPNPNP2018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Újezd ZNNPNPNP2017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dešná BJHNPNPNP2018/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/06/03 Černín - u Bieglerova mlýna, Obvodové kolo v požárním sportu
-
2006/07/08 Černín - u Bieglerova mlýna, Pohár starosty obce Černín
-
2007/07/07 Černín - u Bieglerova mlýna, Pohár starosty obce Černín
-
2007/07/14 Černín - u Bieglerova mlýna, Noční pohár starosty SDH Černín
-
2008/07/05 Černín - u Bieglerova mlýna, Pohár starosty obce Černín
-
2008/08/16 Černín - u Bieglerova mlýna, Noční pohár starosty SDH Černín
-
2009/07/04 Černín u Bieglerova mlýna, Pohár starosty obce Černín
-
2009/08/15 Černín u Bieglerova mlýna, Noční pohár starosty SDH Černín - 2B klasika
-
2010/07/03 Černín u Bieglerova mlýna, Pohár starosty obce Černín
-
2010/08/14 Černín u Bieglerova mlýna, Noční pohár starosty SDH Černín
-
2011/02/07 hřiště u Bieglerova mlýna, Pohár starosty obce Černín
-
2011/08/13 hřiště u Bieglerova mlýna, Noční pohár starosty SDH Černín - 2B klasika
-
2012/06/30 hřiště u Bieglerova mlýna, O pohár starosty obce Černín
-
2012/08/18 hřiště u Bieglerova mlýna, Noční pohár starosty SDH Černín
-
2013/06/29 hřiště u Bieglerova mlýna, Pohár starosty obce Černín - 2B klasika
-
2013/08/17 hřiště u Bieglerova mlýna, Noční pohár starosty SDH Černín - 2B klasika
-
2014/06/28 Černín - u Bieglerova mlýna, Pohár starosty obce Černín
-
2014/08/16 Černín - u Bieglerova mlýna, Noční pohár starosty SDH Černín
-
2015/07/04 Černín u Bieglerova mlýna, Pohár starosty obce Černín - 2B klasika
-
2015/08/15 Černín - u Bieglerova mlýna, Noční pohár starosty SDH Černín - 2B sportovní
-
2016/07/17 Černín - u Bieglerova mlýna, O pohár obce Černín, 9. kolo ZNL
ZNL
2017/06/11 Černín, U Bieglerova mlýna, O pohár, 3. kolo ZNL
ZNL
2018/06/03 Černín, u Bieglerova mlýna, O pohár obce Černín, 3. kolo ZNL
ZNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga