Ústí nad Orlicí-Černovír 2014 - Memoriál Zdeňka Veselého

Liga: -
Místo: Černovír
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 27. 09. 2014 08:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 27. 09. 2014 08:00
Konec rezervace: 27. 09. 2014 08:00
Začátek tipování:  27. 09. 2014 00:00
Konec hlasování: 27. 09. 2014 00:00
Zadal: Markéta Kočová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Závod v požární bezpečnosti (braňák) + vložený běh jednotlivců na 60m s překážkami!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cernovir-2014-09-27 8:00-5605.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,982014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,152014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bystřec BUO--17,702014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bystřec AUO--18,102014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mostek UO--18,202014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Brandýs nad Orlicí UO--18,272014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lanšperk UO--19,002014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dolní Dobrouč UO--19,642014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Čermná AUO--20,182014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nekoř UO--20,722014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lukavice AUO--20,862014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--21,282014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Horní Třešňovec AUO--21,892014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Knapovec UO--22,732014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bošín UO--31,622014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nepomuky UO--33,552014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Černovír UO--34,752014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ústí nad Orlicí BUO--39,442014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Ústí nad Orlicí AUO--93,282014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Letohrad - Červená UO--NP2016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  nerozlišeno ---NP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Belarus ( Bělorusko ) STARY WALISZOW---NP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/28 Černovír, UO, O Černého Výra
VCU
2009/06/27 Černovír, UO, O Černého výra
VCU
2013/06/29 Černovír, O pohár
VCU
2014/06/28 Černovír, O červého výra
VCU
2014/06/28 Ústí nad Orlicí-Černovír, XXIII.ročník O Černého Výra
-
2014/09/27 Ústí nad Orlicí-Černovír, Memoriál Zdeňka Veselého
-
2015/06/27 Fotbalové hřiště pod lesem, XXIV.ročník O Černého Výra
-
2015/06/27 Černovír, O černého výra
VCU
2015/09/26 Fotbalové hřiště pod lesem, XX.ročník Memoriálu Zdeňka Veselého
-
2016/06/25 Černovír, O černého výra
VCU
2017/06/24 Černovír, O Černého výra
VCU
2018/06/23 Černovír, O černého výra
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga