Černovír 2015 - O černého výra

Liga: VCU
Místo: Černovír
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 27. 06. 2015 15:00
Kontakt:   Ludvík Špinler
Telefon:  724 289 016

Začátek rezervace: 14. 06. 2015 20:00
Konec rezervace: 27. 06. 2015 20:00
Začátek tipování:  13. 06. 2015 20:00
Konec hlasování: 27. 06. 2015 00:00
Zadal: Martin Valda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cernovir-6547.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lukavice Lukavice AUOJosef Lehký
22Nepomuky UOMartin Valda
33Dolní Čermná UOLuboš Hrabčuk
44Brandýs nad Orlicí UOPetr Pavlíček
55Černovír A-půjdou prvníUOLudvík Špinler
66Černovír BUOLudvík Špinler
77Mostek UOKamil syrový
88Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek
99Bošín UOEvžen Kalousek
1010Lanšperk UOJan Beneš
1111Černovír Stary WaliszówUOLudvík Špinler
1212Lukavice Lukavice BUOJosef Lehký
1313Horní Čermná AUOPavel Suldovský
1414Letohrad - Kunčice BUOTomáš Valda
1515Letohrad - Orlice BUODavid Lauterbach
1616Ústí nad Orlicí UOHanka Hlavová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černovír UOLudvík Špinler
22Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek
33Bystřec UOPetra Vítková
44Lanšperk UOJan Beneš
55Nepomuky UOMartin Valda
66Dolní Třešňovec UOVendula Šilarová
77Česká Rybná UOLucie Raliková
88Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
99Černovír HylvátyUOLudvík Špinler
1010Ústí nad Orlicí AUOHanka Hlavová
1112Nekoř UOTereza Štěpánková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice UO--17,002014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,982014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Třešňovec UO--18,482014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nepomuky UO--19,092014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Horní Třešňovec UO--19,212014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Česká Rybná UO--19,372014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Červená UO--19,752014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Lanšperk UO--19,912014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nekoř UO--23,082014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Řetová UO--27,572014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/28 Černovír, UO, O Černého Výra
VCU
2009/06/27 Černovír, UO, O Černého výra
VCU
2013/06/29 Černovír, O pohár
VCU
2014/06/28 Černovír, O červého výra
VCU
2014/06/28 Ústí nad Orlicí-Černovír, XXIII.ročník O Černého Výra
-
2014/09/27 Ústí nad Orlicí-Černovír, Memoriál Zdeňka Veselého
-
2015/06/27 Fotbalové hřiště pod lesem, XXIV.ročník O Černého Výra
-
2015/06/27 Černovír, O černého výra
VCU
2015/09/26 Fotbalové hřiště pod lesem, XX.ročník Memoriálu Zdeňka Veselého
-
2016/06/25 Černovír, O černého výra
VCU
2017/06/24 Černovír, O Černého výra
VCU
2018/06/23 Černovír, O černého výra
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Záchlumí, Záchlumí
VCU
Kdy Kde Liga